Skoči na vsebino

European Bike Week 2003


Ice

Priporočene objave

Tem na Koroškem pa je zgleda ful dolgčas !? So se kar v Lj preselili !

p.o. - posebno obvestilo

vozniki po Ljubljani naj bod malce bolj previdni, ker je na cestišču več olja kot ponavadi ! Opaženo je bilo večje število HD -motornih koles ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

samo en podatek: parada harlijev se je mimo nas vozila 45 minut. noro! bilo je kakih 30000 motorjev. zbor kot ga pri nas lahko samo sanjamo. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je pa zdel pretirano preveč motorjev, preglomazno. Ma se je kolona zečela že skoraj 10 km pred Faak am See. Meni osebno ni všeč taka gužva. Je bilo pa res noro veliko motorjev. In precej ekzotičnih zadev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bla v soboto gor in ugotovila da "to je to"!!! :notworthy: Noro! Skoraj se mi je zmešalo ko sem vidla čredo motorjev ki ji ni blo ne konca ne kraja. Eden boljši od druzga, takšni in drugačni. Folka full. Jaz sem samo gledala in stala. In ostala brez besed! :huh: :ph34r: Tko da, če prideš gor z "normalnim" motorjem dobiš kar kompleks.

Edin Slovencev nisem dost srečala. Ne vem kje ste bli?! :(

Na mojo žalost ( ker sem blond ) sem kot zanalašč pozabila fotoaparat :( :?

tko da če je bil kdo gor bi bla zlo vesela kakšne fotke. :)

Nabrala sem si full revij kjer so motorji ki jim ne sežem niti do "kolen". Skrajni cajt da začnem že kar šparat.

Drugo leto grem OBVEZNO spet na Faaker See !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem dokončno ugotovil, da se sploh ne morem naveličati grmenja HD-mašine. Dva dni je ropotalo okrog mene non-stop, pa mi še vedno ni dost!

Imajo pa modeli res tako predelane, da se človek vrne s kar zmerno zmanjšanim moto-egom.

Kar se tiče pa fotk, je bmw vzel s sabo digitalca in naredil prav čudovite slike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je Sonny res prišel in podpisoval knjigo....

Bila je RES gužva...za en krog okol Fucker see-ja sem rabil več kot pol ure...

Sam je pa kr smrdel od novga usnja :lol1: , več al manj je bila 'gluma' z novimi konjiči in oblačili (seveda HD kolekcija) in neskončno kroženje okol jezera...

Nekaj predelav je bilo norih in BossHoss v živo slišat :yea2:

BTW - fejst so si ogledovali mojo makino, ko so pa ob pobližnjem ogledu vidl napis Honda (in ne Buel) pa so hitr vihal nosove :lol: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še eden lepših detajlov... B)  :OK:

Tale je pa Rastkotov. Ne morš falit. Ampak da od vseh H-Djev izstopa ravno slovenski je pa kompliment prve klase.

Popravljeno . Popravil rozi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je pa Rastkotov. Ne morš falit. Ampak da od vseh H-Djev izstopa ravno slovenski je pa kompliment prve klase.

Ja, sem pozabil napisat, daje imel motor slovenske tablice... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!