Skoči na vsebino

SMOT


RAF

Priporočene objave

Po mojih dosedanjih izkušnjah je težko, da boš s počasno mašinerijo v enem koncu tedna prišel skozi. Pripravi se na ježo od zore do mraka. Vmes papice nič.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po mojih dosedanjih izkušnjah je težko, da boš s počasno mašinerijo v enem koncu tedna prišel skozi. Pripravi se na ježo od zore do mraka. Vmes papice nič.

Brrrm

Ja, hudič, kolk bojo pa potlej ta hitri tišal?

Hmmm, računajmo:

Jst, ta pučasn vozim 60, pa 100km/h. Rezerviram 2,5 dni.

Tahitri rezervirajo 1 dan, vozijo 2,5x hitreje.

Torej vozijo 60 x 2,5 = 150 in 100 x 2,5 = 250 km/h.

Ja seveda, potlej pa svizec čokoladco zavije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po mojih dosedanjih izkušnjah je težko, da boš s počasno mašinerijo v enem koncu tedna prišel skozi. Pripravi se na ježo od zore do mraka. Vmes papice nič.

Brrrm

OK, Brrrm, očitno si že kar nekaj meje prefural s tvoj pumo. Kako ti ocenjuješ, koliko časa bi midva potrebovala z najinima prdulama za pridet okol in okol? Me zelo mika ideja naenkrat naokol, pa čeprav več dni, raje to kot pa na morju se pohat!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Da veš, da imaš za celo leto voženj predseboj (marsikdaj tam kjer se še nisi vozil)in da te prisili, da greš prav na vsak mejni prehod.

Če vas zanima lahko uploadam dva PDF fajla(acrobat reader), v katerih so navodila in načrt, ter knjižica za štemplanje.Lahko pa tudi sami pogledate na to stran http://www.delphi.com/MAT1/start/, kjer imate to že objavljeno.

za mk Veteran

Ahem, ta link ne dela vec...

----

Brez konzervansov,

Dave

http://www.sinistersystems.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, če sva stalno na poti in se ne vračava v izhodišče (CE ali Horjul), potem rabiva za poteg Mežica - Bistrica ob Sotli en cel dan, za pot od Bistrice ob Sotli pa tam nekje do Snežnika po moje tudi en dan, ker imam slab občutek, da bo v tem predelu potrebno dosti vračanja v notranjost, ker obmejnih cest kaj dosti ni, pa če vzameva od Snežnika do Gorice še trtji dan, v četrtem dnevu zaključiva zopet v Mežici.

Po moji oceni 4 dni. Polne.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj brutto čas napredovanja je okoli 50 km/h. Not so všteti vsi postanki, zastoji in podobno.

Mislim, da hitri povprečja napredovanja 100 km/h ne bodo mogli kaj dosti preseči, ker vse ceste visokih hitrosti (+150 km/h) enostavno ne omogočajo. Tudi vsi ovinki niso poznani, v njih in za njimi pa marsikaj itd. Več bodo pridobili, če si uredijo lokalne "vodiče" z dovolj zmogljivimi stroji, ki bodo sicer hitrim znižali povprečje a jim tudi zmanjšali mrtve čase.

Ko napreduješ sam, se sam odločaš, kar je skoraj hipno, čeprav ne vedno pravilno. Če napreduje skupina, pa pride v dvomih do posvetovanj, kar trati čas.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mat,kako se pride do SMOT-knjizice? link ne deluje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima, kako priti do SMOT knjižice, si lahko ogleda stran www.mkveteran.com

kjer je vse opisano.

Lp

Babi

Babi, oprosti za grob poseg v tvoje pisanje, a si imela pravopisno pravilno, a računalniško narobe postavljeno vejico za com . Zato sem jo odstranil

Popravil/a - brrrm dne 14/05/2002 ob 12:09:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK, torej štart eno sredo zjutraj, zaključek nedelja npr. Kdo bi še šel? Pa kmalu! Jaz bi kar na hitro po 25. maju, takrat bi se recimo ob degustaciji v Vinagu bolj podrobno pomenili?

Ajde, roke gor!!

LP HHV

Načeloma bi bil za.

Uskladit bi moral na relaciji, služba, famiglia, vreme, termin,...

80 % skoraj za.

lp RAN

Popravil/a - RAN dne 14/05/2002 ob 12:52:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot zgleda, se bomo vpregli stari konji.

Je pa, kot je napisla RAN, potrebno preveriti razmere na osi družina-služba-vreme, zato samo kot najava sodelovanja.

Prijava sledi po trdih pogajanjih.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje:

Ali se dobi kje seznam mednarodnih prehodov, tak uraden! Po pregledovanju atlasa in SMOT zemljevida, mi kar na nekaj krajih ne sede vse kot je treba! Ali so imena malo zbrkana zaradi scana npr. Dobova je poimenovana v Dobovec, ali pa jih sploh ne najdem v atlasu in Marco Polo karti Slovenije, predvsem na jugu na meji s CRO.

Predvsem s prehodi 25, 32,35 do 38 in 51 imam težave pri lociranju na karti.

Ne bi bilo fino, da bi prilezli do obmejnega prehoda, potlej pa ne bi šlo čez, ker nimamo obmejnih dovolilnic.

Tisti, ki ste to prefurali, na pomoč prosim!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja a SMOT knjizice bomo kupli pa stemplali al gremo kar tako "za duso"?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

potlej pa ne bi šlo čez, ker nimamo obmejnih dovolilnic.

Saj ti ni treba čez, samo do.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mat,kako se pride do SMOT-knjizice? link ne deluje.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Kateri link in kje ne dela?

Drugače pa lahko pošljete prijave na moj mail in bom jaz posredoval naprej.

matjaz.erjavec@siol.net

P.s. Vpiši mene na listo pogojno(če bom imel čas).

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

aja a SMOT knjizice bomo kupli pa stemplali al gremo kar tako "za duso"?

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Če imate še vedno ta hitri načrt, pomisli koliko časa vam bo vzelo štempljanje!!

Ali ste število ur že kaj dvignili??

Pa vidim, da se pogovarjate o nekem planu. Je to plan vožnje? Bi lahko prosil zanj, da bi ga časovno modificiranega ponucal še ta počasni? Please!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mat, živjo! Sem brskal po straneh MK Veteran in v galeriji vidim, da ste imeli neke slikce iz fur okoli SLO. Ali ste šli čez vse prehode v eni rundi ali kako? Koliko časa itd... Dej mal povedat, please!

Saj sem napisal mail tudi tja, pa še ni odgovora!

LP HHV

Sam še nisem šel okoli, tako da ti te informacije ne morem dati, mislim pa da so bili fantje iz Kranja, doslej najhitrejši in so naredili đir okoli v enem vikendu.

mat

http://vara_mat.tripod.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

quote:

... udelezenci (proforma):

moi (ice)

pervy

climber

easyrider

marja

...

Po treznem razmisleku ter preverbi vseh dejstev za in proti sem prišel do naslednjih zaključkov:

1. volja JE

2. znanje JE

3. kondicija JE

4. motorino NI (dovolj hiter in primeren za takšen podvig)

Ker je točka št. 4 ZELO pomembna za dosego zastavljenega cilja sem se odločil, da bom raje ponudil vso logistično podporo ostalim udeležencem "24 ur SMOT-a" kot pa da jih bom med potjo "oviral" ...

Torej: ... fantje, vi kar veselo napadite "24 ur SMOT-a" ... jaz bom pa zadevo opravil nekoliko bolj počasi ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ker imam vse vikende v maju ze zasedene!!!

Vidiš, kako so razumevajoči. Zaradi tvojih zasedenih majskih vikendov SMOTa v maju niso načeli.

Junij je pa verjetno slab mesec, ker se začne na J, ali pa kaj takega.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ja, mene tudi še čaka, od Il. Bistrice do morja, pa celotna Obala, meja na Primorskem z I in potem še kpl. Karavanke. Upam, da letos to podelam, ke rsicer bo psotalo nerodno, ker mislijo na meji s HR postaviti 27 novih prehodov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

hmmm..

SMOT v glavnem opravil. samo na jezersko/seebergsattel nisem sel, ker je 1. scalo ko smotano in 2. je blo mrzlo ko pes.

1.264 km prevozil v tocno 20 urah, z vsemi postanki vmes. Suzie Q je porabila 88,4 l bencina in 0,3 dl olja, voznik pa 0,75 l vode, dve banani, en kakav in eno govejo juho.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!