Skoči na vsebino

Trgovina z rabljenimI motorji v MB


ataya

Priporočene objave

nisem seznanjena s tem zato vas prosim za pomoč..a je kje v okolici mariborja kakšna trgovina z rabljenimi motorji al pa novimi, pa je mogoče zamenjat npr skutera za kšnga cestnega, seveda z doplačilom?pa kakšne so cene(približno)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem seznanjena s tem zato vas prosim za pomoč..a je kje v okolici mariborja kakšna trgovina z rabljenimi motorji al pa novimi, pa je mogoče zamenjat npr skutera za kšnga cestnega, seveda z doplačilom?pa kakšne so cene(približno)?

to delajo vsi trgovci z motorji

gl TIS (tele-imenik)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem seznanjena s tem zato vas prosim za pomoč..a je kje v okolici mariborja kakšna trgovina z rabljenimi motorji al pa novimi, pa je mogoče zamenjat npr skutera za kšnga cestnega, seveda z doplačilom?pa kakšne so cene(približno)?

to delajo vsi trgovci z motorji

gl TIS (tele-imenik)

:D

Poskusi še na www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slovenski Bistrici je menda eden, zadaj za Tuš-em, mislim da prodaja Honde nisem pa sigure. Zunaj pa stoji par rabljenih motorjev sam so bolj choperji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slovenski Bistrici je menda eden, zadaj za Tuš-em, mislim da prodaja Honde nisem pa sigure. Zunaj pa stoji par rabljenih motorjev sam so bolj choperji.

to je renault center pušnik, ima neke motorje zunaj, nevem pa če jemlje kaj v prodajo. lahko probaš poklicat in vprašat. tel. je v imeniku (rumene strani).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!