Skoči na vsebino

Goriška brda!?


TiCkO

Priporočene objave

jst sem slišal da zbora ne bo...najbolje da nekdo pokliče kontaktno osebo in vpraša...ker govori se marsikaj <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem slišal da zbora ne bo...najbolje da nekdo pokliče kontaktno osebo in vpraša...ker govori se marsikaj <_<

sej to se dogaja vsako leto ;)

Točno vejo kdaj bo zbor, sam noben ne govori o tem tko d se vse zve tedn prej al pa še manj, nevem pa zakaj tko!?!?! Lani so ble govorice (po Goriškem koncu, d ne bo pomote) d tudi ne bo zbora, nenezadnje je bil megagalaktičen špon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem slišal da zbora ne bo...najbolje da nekdo pokliče kontaktno osebo in vpraša...ker govori se marsikaj <_<

Pridem. O:-)

Tako kot vsako leto..pridem tudi jaz...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem slišal da zbora ne bo...najbolje da nekdo pokliče kontaktno osebo in vpraša...ker govori se marsikaj <_<

Pridem. O:-)

Tako kot vsako leto..pridem tudi jaz...

Fantje zelo mi je žal a na žalost letos ne bo nič. Vsaj tako mi je povedal eden od organizatorjev in to baje do 20 obletnice m.k.-ja.

:? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem slišal da zbora ne bo...najbolje da nekdo pokliče kontaktno osebo in vpraša...ker govori se marsikaj <_<

Pridem. O:-)

Tako kot vsako leto..pridem tudi jaz...

Tudi jaz pridem.

Sedaj nas je že toliko, da zbor sigurno bo, tudi če organizatorji tega ne bodo vedeli. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje zelo mi je žal a na žalost letos ne bo nič. Vsaj tako mi je povedal eden od organizatorjev in to baje do 20 obletnice m.k.-ja.

:? :?

...zakaj pa ga nebi bilo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz pridem.

Sedaj nas je že toliko, da zbor sigurno bo, tudi če organizatorji tega ne bodo vedeli. :D

seveda bo, forumsko namreč !

p.s.

Vedel sem da Perla ve več kot vsi ostali !! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda bo, forumsko namreč !

Vedel sem da Perla ve več kot vsi ostali !! :hmm:

Bravo, Rude :D Končno je potegnilo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to se dogaja vsako leto ;)

Točno vejo kdaj bo zbor, sam noben ne govori o tem tko d se vse zve tedn prej al pa še manj, nevem pa zakaj tko!?!?!

Zaradi reklame. Da pa je taka reklama super se vidi že po odzivu na Motosvetu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm khm! eni govrite da bo eni pa da ne bo zato sm se odlocu pa poklicu kontaktno osebo pa mi je gospod povedu da zbora definitivno ne bo! :BUA: :( tk da skoda! vsejen pa hvala za informacije! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda...je bil super zaključek sezone...ne vem kam bomo letos šli tisti čas... :hmm:

Ja kako ne? Na forumsko v Goriška Brda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no, pravkar sm slišal, da naj bi bil zbor

ne bo pod organizacijo mk, ampak se župan zelo zavzema za to tradicijo in poskuša nekaj spravit skupaj

tako se govori ob šanku - ne vem če je 100% res

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo itak dogovorjeni, da pridemo tja. Pa naj organizira klub, župan ali pa lepo vreme. :)

Ja, a pol pridemo, al ja. :kva1: :hmm: B)

Ce pa ne, pol pa vsaj naj kdo od bolj obvescenih napise KDAj in KJE bomo na ta dan frej :lol1: :010 :book: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!