Skoči na vsebino

Goriška brda!?


TiCkO

Priporočene objave

Prav. MI bomo preverili situacijo že to soboto in javimo kako in kaj :D

No,kako je bilo s preverko,Vale ? B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,kako je bilo s preverko,Vale ? B)

Joj Kekec, spet eden tistih vikendov, ko se zaradi njega pojavim v ponedeljek zjutraj z nasmeškom na ustih in in pogledom zasanjanim nekam v daljavo ... Bilo je lepo ... zelo lepo ... in najlepši so bili tisti simpatični hropci in fantini v Svetem ... upam, da jih še kdaj srečam po takšnem naključju, kot sem jih ta vikend ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnevi, ki se jih z veseljem spominjaš še dolgo potem, ko si vse ostalo že pozabil ...

Gospa Paulina je dobro vedela, kaj dela :rolleyes:

In steklenica Dom Pepignona, ki se je pridružila moji hitro hlapljivi zbirki, bo počakala na posebno priložnost ...

P.s.: Vedno znova ugotavljam, da se ljudje iz iste družine ne rodijo vedno pod isto streho ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zdej pa prosim za pravo informacijo, če zbor v Brdih bo ali ne bo???!!! Ker če ga ne bo, ni fajn :( Če pa bo, pa ga zamudim, bo pa še slabše!!! :nono: Pa ZELO škoda bo, če zbora res ne bo, ker je to eden izmed boljših zborov pa še za konc sezone je blo tko prijetno nazdravit :beer2: pa se pozabavat :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa prosim za pravo informacijo, če zbor v Brdih bo ali ne bo???!!! Ker če ga ne bo, ni fajn :( Če pa bo, pa ga zamudim, bo pa še slabše!!! :nono: Pa ZELO škoda bo, če zbora res ne bo, ker je to eden izmed boljših zborov pa še za konc sezone je blo tko prijetno nazdravit :beer2: pa se pozabavat :grupni:

No, tokrat se bomo družili pač tisti, ki smo na forumu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEAR, HEAR !!!

Vceraj sem govoril s predstavnikom pimorske regije ZMKS, ki je obenem tudi clan moto cluba Brda.

Povedal mi je, da pac zbora ne bo (uradna obrzlozitev bo kmalu na forumu), AMPAK bodo pa imeli "postavljeno strazo" za tiste motoriste, ki bodo vseeno prisli.

"Straza" se bo dogajala v in okoli njihovih klubskih prostorov ob travniku. Za lacne in zejne bo poskrbljeno.

Klubski prostori so v blizini stare lokacije motozbora. Namesto, da se gre pri crpalki OMV naravnost na grad, se zvije levo in se gre mimo nogometnega igrisca.

Toliko za zdaj. Uradna verzija moto cluba Brda pa se pride.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že nazaj povedal zbora ne bo in to baje do 20 -e obletnice moto kluba ( povedal eden od članov). Jebiga pa je spet šel u K.... eden najboljših žurov. :( :angry: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEAR, HEAR !!!

Vceraj sem govoril s predstavnikom pimorske regije ZMKS, ki je obenem tudi clan moto cluba Brda.

Povedal mi je, da pac zbora ne bo (uradna obrzlozitev bo kmalu na forumu), AMPAK bodo pa imeli "postavljeno strazo" za tiste motoriste, ki bodo vseeno prisli.

"Straza" se bo dogajala v in okoli njihovih klubskih prostorov ob travniku. Za lacne in zejne bo poskrbljeno.

Klubski prostori so v blizini stare lokacije motozbora. Namesto, da se gre pri crpalki OMV naravnost na grad, se zvije levo in se gre mimo nogometnega igrisca.

Toliko za zdaj. Uradna verzija moto cluba Brda pa se pride.

Tadej

Si pa zgoden. To se ve že kar nekaj časa. Točno v stilu ZMKS-ja. Le kam je šlo tistih 10.000 Sitov za članarino bojsi??Tista straža naj bi bila za tiste reveže kateri bodo prišli od daleč (Italija,Nemčija) in nimajo te sreče kot mi,da bi vedeli,da zbora ne bo. Kaj Tadej,naj se mi zapeljemo v Brda vsi veseli, da nam bodo Brici natočili kozarček rujnega, pol pa hitro spat v šotorček?? Se pa bojim,da bodo prav Brici potrebovali stražo zase, ker bo prav gotovo precej hude krvi glede njihovih prizadevanj za obveščanje javnosti. Se precej zgledujejo po ZMKS-ju. Če kdo njihov ali vaš tole bere; bravo fantje,kar tako naprej,ste na pravi poti. Ja res; HEAR,HEAR, Brici nas čakajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kam je šlo tistih 10.000 Sitov za članarino bojsi??

Koledar prireditev (ki so ga clani dobili brezplacno), pa zlozenka, pa nova internetna stran, pa placevanje serverja. PO TVOJE JE TO BREZPLACNO! Pa podelitev pokalov drzavnim prvakom v spretnostni voznji (najem prostora, nakup pokalov, mogoce njem povezovalca).

Sploh pa ni fora v zboru ampak v forumskem srecanju.

So pred caso vsi klubi dobili ovestilo, da zbora ne bo (pac fovsljivci klicejo sanitarno inspekcijo, pa davcno,...)

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pred caso vsi klubi dobili ovestilo, da zbora ne bo (pac fovsljivci klicejo sanitarno inspekcijo, pa davcno,...)

Tadej

Ne, nažalost ga nismo vsi dobili. Vsaj mi smo med njimi, pa čeprav smo člani ZMKS. Po ugibanjih sodeč bi si upal trditi,da ga večina ni dobila.

Lepo si napisal kam smo skurli naš dnar, zdej mi pa povej še kam je šel lep dnar od Uniona in Compaca, da ga ni ostalo niti za znamko in kuverto. Tisti server pa dela le tolko kolkor njemu al pa komu drugemu paše. To zadnje paše v drugo rubriko, zato na PM prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za debatiranje o ZMKS obstaja druga tema...

Vem Sorry. Samo se to, ker je nasplosno (da ne bom spet dobival goro PM-jev).

Na rednem obcnem zboru ZMKS, bo tako kot vsako leto blagajnik podal porocilo o financnem stanju in bo tudi na voljo za vprasanja.

Denar se ni ves skuril. Nekaj ga je se v blagajni. Nekaj ga je slo tudi za nasitke, ki ste jih dobili.

Union je dal denar, ni pa kompletno pokril stroskov tiskanja, oblikovanja. Da ne zgubljam besed o tem, kako so sli zivci, predno se je uskladilo datume in upostevalo vse spremembe.

Ce pa kak zbor odpade, potem je naloga tistega kluba, ki je odpovedal in ne zveze, da obvesti ostale klube.

Zdej pa dost o tem.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pred caso vsi klubi dobili ovestilo, da zbora ne bo (pac fovsljivci klicejo sanitarno inspekcijo, pa davcno,...)

Tadej

Ne, nažalost ga nismo vsi dobili. Vsaj mi smo med njimi, pa čeprav smo člani ZMKS. Po ugibanjih sodeč bi si upal trditi,da ga večina ni dobila.

Lepo si napisal kam smo skurli naš dnar, zdej mi pa povej še kam je šel lep dnar od Uniona in Compaca, da ga ni ostalo niti za znamko in kuverto. Tisti server pa dela le tolko kolkor njemu al pa komu drugemu paše. To zadnje paše v drugo rubriko, zato na PM prosim.

Brez skrbi, mi nismo clani VRKZ (al kva je ze) pa tudi nismo dobili nikakrsnega obvestila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pred caso vsi klubi dobili ovestilo, da zbora ne bo (pac fovsljivci klicejo sanitarno inspekcijo, pa davcno,...)

Tadej

Ne, nažalost ga nismo vsi dobili. Vsaj mi smo med njimi, pa čeprav smo člani ZMKS. Po ugibanjih sodeč bi si upal trditi,da ga večina ni dobila.

Lepo si napisal kam smo skurli naš dnar, zdej mi pa povej še kam je šel lep dnar od Uniona in Compaca, da ga ni ostalo niti za znamko in kuverto. Tisti server pa dela le tolko kolkor njemu al pa komu drugemu paše. To zadnje paše v drugo rubriko, zato na PM prosim.

Brez skrbi, mi nismo clani VRKZ (al kva je ze) pa tudi nismo dobili nikakrsnega obvestila.

:kva1:

Men tud ni noben telefoniral, da ne bo. :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!