Skoči na vsebino

Neplačana plačana kazen


jozl

Priporočene objave

Še ena dobra slika, kaj so zmozni policisti, seveda je o tem tudi članek, se vidi da imajo samo osnovno šolo, ali pa res ne znajo računati, v tem primeru v korist sebi! Ni čudno če pa je že vsak lahko policist :)!

Preberite članek na linku

http://www.vecer.si/vecer2003/default.asp?...004032900516857

Lep pozdrav in varno vožnjo vsem!

Dobili pa so motorista! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena dobra slika, kaj so zmozni policisti, seveda je o tem tudi članek, se vidi da imajo samo osnovno šolo, ali pa res ne znajo računati, v tem primeru v korist sebi! Ni čudno če pa je že vsak lahko policist :)!

Preberite članek na linku

http://www.vecer.si/vecer2003/default.asp?...004032900516857

Lep pozdrav in varno vožnjo vsem!

Dobili pa so motorista! :BUA:

wow, in ta motorist je celo nek naš forumaš če se ne motim ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mogoče malo :topic:

Imam podoben problem.

Ko sem prišel domov, me je v nabiralniku čakala vročilnica pisma iz PP. Na naslovu kjer živim, naj bi živel še nekdo z istim imenom kot jaz in skoraj takšnim priimkom (celo enake črke, razen ene :devil: ).

Ker vem da mi policija ni nič dolžna, se malo bojim dvigniti pošto nekoga, ki ne obstaja.

Kaj storiti v takšnem primeru?

Popravljeno . Popravil bedanc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče malo :topic:

Imam podoben problem.

Ko sem prišel domov, me je v nabiralniku čakala vročilnica pisma iz PP. Na naslovu kjer živim, naj bi živel še nekdo z istim imenom kot jaz in skoraj takšnim priimkom (celo enake črke, razen ene :devil: ).

Ker vem da mi policija ni nič dolžna, se malo bojim dvigniti pošto nekoga, ki ne obstaja.

Kaj storiti v takšnem primeru?

Če je tudi ta neznanec storil prometni prekršek, katerega želijo tebi naprtit, potem se nimaš kaj sekirat ... :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se že sam pozanimal, in odšel na pošto, kjer sem začel prijazni teti na dolgo razlagat, da se je njihov poštar zmotil in da te osebe ni na tem naslovu.

Je rekla "ni problema, bomo poslali nazaj, kot - naslovnika ni na tem naslovu".

Seže še v predalček s pismi in prebere z njega nekaj kot " obvestilo o izgubljeni stvari" :wacko:

Veliko energije, ki sem jo porabil za to,da sem pričaral neznanca je očitno padlo na plodna tla. Pisma ji nisem mogel več iztrgati iz rok.

Zaenkrat ničesar ne pogrešam in tudi policistov ne bom klicaril.

Je to mogoče kakšna finta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!