Skoči na vsebino

Ugašanje motorja


marem

Priporočene objave

treba razlikovat killswitch in stikalo, ki ostane v off legi, medtem ko je prvi le gumb, ki ga prtisneš, nato pa skoči nazaj

jaz imam le killswitch, čeprav dostikrat pustim kar v prestavi in sklopko spustim, brez škode

imaš stikala in tipke. Switch = stikalo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti (bil sem star 14 let) mi je en stric :P posodil enduro 600 (se ne spomnim modela, mislim pa da je bila honda. Se vozim in mislim, da sem veliki frajer. Proban na travi malo gasa in motor mi odnese izpod riti. Pade na tla, trije ga dvigujemo, ne vžge!!! Panika kako to obrazložiti, da sem padel in da ne vžge. Bil tam nek ki se je malo razumel v mašine in pričeli smo z pregleom svečk,... Po kakih 2 urah, ko sem skoraj obupal je pogruntal, da se je stikalo ob padcu premaknilo na Off!!! Joj kako veselje in brrrrrm dalje. :D B)

Mislim, da je bolje z ključem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mašine vam "vergljajo" če je stikalo na OFF? Pri Yamahi v tem primeru zaganjač niti ne trzne. Problem z nepotrebno inspekcijo svečk tako odpade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mašine vam "vergljajo" če je stikalo na OFF? Pri Yamahi v tem primeru zaganjač niti ne trzne. Problem z nepotrebno inspekcijo svečk tako odpade.

Meni vergla (aprilia), tko da se mi je že zgodil, da sem se po hribu začel spuščat k mi ni blo jasno zakaj ne zavergla......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mašine vam "vergljajo" če je stikalo na OFF? Pri Yamahi v tem primeru zaganjač niti ne trzne. Problem z nepotrebno inspekcijo svečk tako odpade.

Pri triumphu tudi ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kroslo jaz ugasnem tako da, k motor se laufa zaprem dotok bencina, poj ene dvakrat na gas prtisnem, poj pa ugasnem. Tko pise tud v users menualu. Poj lazje zalaufas motor, ko je ze mrzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj frend ma AXa 1.4 dizl, ko mu na kluc noce vzgat, vrze v prestavo pa spusti kuplungo da mu vgasne. :D

Zoook!

zakaj ga pa VGAŠA, če mu NOČE VGŽAT

opa, zmoču sn se, noce mu na kljuc vgasnat! :cry: :ph34r:

aja, pr aprilii ima vzigalna tuljava krmilno elektroniko, tako da kill switch ne naredi kratkega stika, torej nic ne skoduje!

aja, pa sheme sm neki gledu - kontaktna kljucavnica in kill switch sta vezana vzporedno, tak da je cist isti qrac s cim ga vgasnes! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Desmo

Dajo tri, ker vedo, da imajo bebave kupce, ki ne vedo, kam so založili ključ , pa da se vsaj čez garancijo prebijejo s prvim kompletom ;)

:lol1: (dobri tile dodatni Smeški)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmerej s ključem!

Ne vem zakaj, tudi ni kakšnega razloga, enostavno tako sem se navadil.

Tudi jaz.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo dva. :lol:

Ta dobre znamke motorjev (npr. Ducati, Ducati, Ducati,... ) dajo celo tri! :D :lol:

Od tega dva za civile en pa "servisni" a ne a ne a ne? :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo dva. :lol:

Ta dobre znamke motorjev (npr. Ducati, Ducati, Ducati,... ) dajo celo tri! :D :lol:

Od tega dva za civile en pa "servisni" a ne a ne a ne? :kva1:

To pa lahko vi (navadna raja) samo ugibate! :lol: :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa ponavad un stikalček tardeč premaknem da crkne mašinka pol pa še ključ obrnem!! :? Sej veste zihr je zihr!!! :P :D

Sej je res da je več dela ampak k se je pa tko lepo z njim ubadat (motorjem namreč)!!! <_< :)

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, ko tkole berem, se mam za ful neizkusenega, ker nekaterim carjem rata celo med padcem prtisnt na tisti rdeci gumpek, ker naj bi bil temu pac namenjen, po nekaterih trditvah. Jst priznam, da ko sem po tleh zletel, nisem niti v mislih pomislil na ugasanje motorja. Je pa res, da je blo to samo enkrat in kot sem napisal, je to verjetno pomanjkanje izkusenj.

No ja, bomo ze nadoknadel, pa sel se kej po tleh. BTW, a mi juter posod kdo mal motor za okol OLP, da si naberem izkusnje :devil: O:-)

OK, majcken :topic: , bom raj :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, ko mene vsipa mi motor ponavad sam vgasne, k nima pod standgasom nevemkolk navora, pa se zalije ga, tak da res ne vem zaka so tiste emergency tipke... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

* s ključem, ker za to pa je ključ tam :yea2:

* tist rdeč je samo če letiš z motorja dol :cry:

JA gvišnu de. Pa kaj se boste še zmisli, da če letiš dol z motorja boš pa še gruntau kak ga boš ugasnu.

Lepo vas prosim :?

Fantje in dekleta, malo resnosti prosim

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej motor polijem z vodo........ce se ni ugasnil z gasilno peno in ce se to ne pomaga s peskom.potem vecinoma ugasne.

aja,misljeno je bilo ce ne gori...... kljuc.

aaajjjjjoooooooooojjjjjjjj,koje teme ............ -> :rtfm:

:lol1:

:music2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!