Skoči na vsebino

Ugašanje motorja


marem

Priporočene objave

moj kolega ma pa navado ves bencin pokurt.. pol pa sam ugasne. Edin da do doma pride ponavad nekoga (mene) s kantico pokliče .)

Mislm pa, da je useen kako se ugasne. Glavn da se, pa da pol nazaj vžge

:slap: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 strani nakladanj kako ugasnit mutor ??? :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa ne? tako zivljensko pomembna zadeva kot to si zasluzi vsaj se 30 strani nakladanja. :naughty:

mogoce bi kdo odprl se temo "s katero nogo najprej cez sedez" ali "katero roko najprej na krmilo" ali "kater stunf si najprej obujes"...... :lol1:

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je od časa do časa sam crknil, drugače pa smo ga pustil laufat, ker drugače ni več vžgal.. :slap: :grim

(ključ)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko vas piše, da ugašate s stojalom (1) ali pa kar tako, da crkne v prestavi (2) :hmm:

1.) Da motor ugasne ko spustiš štender v prestavi je ubistvu varovalo, da se ne voziš s spuščenim štenderjem in posledično padeš.. ne verjamem, da je bil ta način predviden za ugašanje :closedeyes:

Če škodi ne vem.. mogoče dolgoročno..

2.) A avto ugašate na isti način? .)

Pri obeh se pa je vprašanje "zakaj bi sploh hotel na ta način ugasnit motor" ?

Popravljeno . Popravil maXXXimum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Pri obeh se pa je vprašanje "zakaj bi sploh hotel na ta način ugasnit motor" ?

Kaj pa če zaradi tega, ker včasih ni najbolj pametno izpustiti balance in žlajfe iz rok ?

Saj pozneje tudi ključ ven vzameš.... saj to že vse piše. Najboljša je tista z gasilnim aparatom :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpogosteje s knofom, potem s tačko, najmanj pogosto pa na ključ.

Pa kaj ma to veze kako se motor ugaša :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že parkrat napisano v smislu RTFM. Ključ je za ugašanje, emergency switch pa za tisto, kar emergency v angleščini pomeni:

emergency2 [im*´:Dž*nsi] adjective

zasilen; ~ brake zavora v sili; ~ call klic

za nujno pomoč; ~ door (ali exit) izhod

v sili; ~ landing prisilni pristanek

(letala); ~ ration železna rezerva,

rezervni obrok

V navodilih vsaj vseh tistih, ki jih berete, očitno piše, da se ugaša na ključ in da naj se ne ugaša s prisilnim gumbom/stikalom/tačko.

A uživate na motorju in se okrog vozite zato, da se vam potem tako zelo mudi parkirat zadevo, da nimate časa praznega teka najti in sklopke spustiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

tko je blo

kupu motor

ni blo manual instructions zraven

ugašal s kill switch-em

naredu izpit

inštruktor mal poduču

zdej ugašam na ključ

in živim srečno ever after...

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj naj bi ga vgašal na ključ in ne na stikalo :? Bo to morda blagodejno vplivalo na nakšen del motorja :hmm: Ali pa morda le kdo prodaja cukete :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj naj bi ga vgašal na ključ in ne na stikalo :? Bo to morda blagodejno vplivalo na nakšen del motorja :hmm: Ali pa morda le kdo prodaja cukete :)

men je inštruktor reku, da če motor ugašaš na stikalo, se lahko zgodi, da pregori računalnik (Cdi enota), tko da svojga zmer ugašam na ključ! To stikalo naj bi uporabil le v sili (pri padcu...) da ne pride do kakšne eksplozije :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastonj ziher ne piše emergency stop ane!!!

Ziher japonci niso tako butasti da bi naredli en rdeči knofek gor na ročko zaradi designa, klučavnice pa zato da zakleneš balanco. :) :)

Je pa priročno ne :D :D odvisno od tega kak je kdo navajen itaq pa ključa nikoli ne puščaš v klučavnici tako da ne vidim poante zakaj ne z ključem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut zmeram ključ obrnem... rdeči knofek pa prtisnem samo, če sem kje na klancu, k drgač ne gre.

Zakaj pa v klancu ne bi šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno s ključem...

je pa treba pazit, da ne obrneš prebveč ključa in vklopiš parking luči...sledi prazen akumulator...

pa s tistim stikalom mam neprijetne izkušnje, v Puli sem že skoraj klical kolega da pride s kombijem po mene, ker mucica nikakor ni vžgala, ko sem ugotovil, da je prekinjeno stikalo za vžig.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriza, ne morem verjet, koliko vas nepravilno ugasa motor... :blink:

In ja, zakaj na klancu ne bi slo? Ena roka na bilanci, noga na bremzi.. Ne vidim razloga :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse motorje vedno ugašala s stikalom...nikol blo nič narobe

ampak najbrž zato ker sem punčka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse motorje vedno ugašala s stikalom...nikol blo nič narobe

ampak najbrž zato ker sem punčka :)

Punčke so že od nekdaj bolj sposobne... :worship: ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse motorje vedno ugašala s stikalom...nikol blo nič narobe

ampak najbrž zato ker sem punčka :)

Punckam je marsikaj oprosceno... :whistle:

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga vedno ugašam na ključ .)

Za tipko skoraj ne vem da obstaja kajti če ga ugasnem na tipko so luči še vedno prižgane kar me pa moti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!