Skoči na vsebino

Ugašanje motorja


marem

Priporočene objave

jaz zaperem pipico za bencin, pa počakam dokler ne crkne. :winkiss:

Namesto, da bi ga prislonil ob steno pa burnot na easy dokler ne zariba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da bo kdo napisal na kateri točki se ustavijo bati pri enem in drugem izklopu. Pa nič. Zgleda, da je to bolj pozerska tema za bife - freake.

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da bo kdo napisal na kateri točki se ustavijo bati pri enem in drugem izklopu. Pa nič. Zgleda, da je to bolj pozerska tema za bife - freake.

:doze:

Sam s katerim prstom šalter prtisn't ni pa noben še powedu!? Ne more bit glih wseen! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj potem izpušne cevi ohlajate - linearno ali s sistemom kumulativnega vračanja oddane toplote nazaj v sistem?

Sam s katerim prstom šalter prtisn't ni pa noben še powedu!? Ne more bit glih wseen! :?

jaz ga z čelnim udarcem :OK: enkrat sem probal tudi ključ z zobmi, pa ... well ... (mam škrbo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa kaj potem izpušne cevi ohlajate - linearno ali s sistemom kumulativnega vračanja oddane toplote nazaj v sistem?

Glede na to, da so rori prej mrzli kot mašina, bi bla prej druga varianta.

Čeprou, če so bati prow postavlen, zna zračni vlek čez frgazer, ki je zaradi benza hladnejši in proti toplim auspuhom stvar zjebat, pa imaš čist simpl rawhnk sistem. A zna bit to problem? Mislim na pokajne materiala v cilindreh pa glawah, ko se prehitr ohlaja. A je pametno čez nekaj minut mašino na kratko še enkrat pržgat? In za koliko časa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavitek z bučami

V najboljšem sosedu kupimo zavoj vlečenega testa, ga rahlo namažemo z oljem in nanj previdno naložimo že naribane buče, ki jih za majhen denar lahko dobimo na Motosvetu....tema,kako ugašati motor. Vse še po okusu posladkamo, presemo s cimetom in previdno zavijemo ter položimo v dobro namaščen pekač.

>Pečemo v pečici najprej 10min na 180, nato na 200 stopinj celzija.

Ponudimo še toplo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf kakšna znanost iz ugašanja... a noben pa ne gre v start meni in izbere shut down? :eek:

Po moje je več ali manj razlika samo v vzdržljivosti enega in drugega stikala, vse drugo je pa stvar pozabljivosti. So pa tudi mene probali s tem vprašanjem zmest, ko je prodajalec v štacuni modroval da je treba ugašat s stikalom, serviser se je pridušal na ugašanje s ključem, na koncu sem pa rekel naj bo tko kot piše v navodilih.

Drugače pa, glede na to da moja prdula nima windowsov, ugasnem ponavadi kar s ključem.

Mogoče je tole mal :topic: ampak kako pa parkirate motor... ga naslonite na tačko al rajši na zid, da ni težav če slučajno pozabiš dvignit tačko ko se hočeš odpeljat in hudič vztrajno crkuje. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavitek z bučami

V najboljšem sosedu kupimo zavoj vlečenega testa, ga rahlo namažemo z oljem in nanj previdno naložimo že naribane buče, ki jih za majhen denar lahko dobimo na Motosvetu....tema,kako ugašati motor. Vse še po okusu posladkamo, presemo s cimetom in previdno zavijemo ter položimo v dobro namaščen pekač.

>Pečemo v pečici najprej 10min na 180, nato na 200 stopinj celzija.

Ponudimo še toplo.

Klimbra a se ti

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobri ste!!! :OK:

Moram pa napisati, da se moj Pegaso umiri, če obleži na boku...

Sprobano v GR, ko me je zložil...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa različne Ducatije uspešno ugašal s tehničnim prijemom 'pomanjkanje goriva'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, evo!

Mi resne debate, Klimbra nam pa poten buče uvali! :angry2:

Klimbra, bejž na per!!!

Bil na peru s Kekcem......malček sva pomodževala tudi o tej temi in skupaj ugotovila......da je štrudl definitivno bolj pametna stvar kot pa tale tema.

Ajgorče.......pa, a tega ne veš že od pamtiveka??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!