Skoči na vsebino

Vabilo na motozbor v Planico 6.-7.9.2003


Gloga

Priporočene objave

Vsi Motosvetovci prav lepo vabljeni na motozbor, ki ga organizira motoklub Mašoni iz Rateč, dogajal pa se bo ta vikend (5 ,6 in 7) v dolini pod Poncami, natancneje pod 120m skakalnico. Za jedačo in predvsem pijačo, dobro poskrbljeno.

Program pa bo naslednji:

-tatoo delavnice

-striptiz

-koncert skupine Unimogs, Kose, Erazem..

-burnout(med drugimi je sponzor tudi vulkanizerstvo in avtooptika Čop, ki bo imel stroj za menjanje gum in kopico rabljenih gum, namenjenih za zadnji stik z asfaltno površino)

Za dodatne informacije pokličite:041/723-858

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tm gor je najbrž zdele kr mrzlo za prespat v šotoru

seveda razen če imaš kako "grejalico"sabo :OK:

Še za čez dan rabiš tam gor kako gretje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm povedat da sm ubistvu sam kurircek tule, sicer nisem clan Mk Mašoni, ampak me je eden od clanov prosil da tole objavim na internetu..

Glede na to kolk se v Godec pubu v Ratečah pogovarjajo o tem, bi moral vse skupaj dobr izpast. Jaz osebno ne morem veliko povedati o tem, tako da je najbolje da se obrnete na telefonsko št. ki Vam je bila dana.

Aja pa glede mraza ko sonce zaide, se kar posteno shladi, cez dan pa so razmere normalne. Torej dodaten pulover ne bo odvec.

p.s.: Hvala moderatorjem za popravek naslova!

lp

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ko sem bil jaz tam je blo ene dvajset motorjev :huh:

Pa so bolj odhajali kot prihajali ker se ni nič dogajal

Pol za proti večeru pa ne vem kako je blo,ker sem šel v Kamnik.

Upam da se je nabral kaj več folka B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašomi ne vreč puške v koruzo. Vsako leto bo boljše. Bil tam do polnoči, potem pa gas do Ljubljane. Vžgal gretje ročic in užival v nočni vožnji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je blo kr dost folka :hmm: sam ne na enkrat veliko jih jeprišlo samo pogledat pa so hmav šli... skos so prihajali in odhajali sam ob različnih časih <_< mislm da bi mogl eno uro določt pa bi poj večina takrat pršla :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk je res stalno prihajal in odhajal....pa brrr..hladno je blo...zato sva kr hitro oddrvela proti Kamniku..

Imam pa 2 pripombi:

1. aperitiva nisva dobila..ima to slučajn kake veze z Gorenjsko?? :angry: :lol:

2. (pre)dragi boni (edin če so me nateg..l) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Moram priznati da sem tudi sam malo razocaran nad motozborom, v petek je bilo bolj slabo,v soboto pa je bil "vrhunec", nedelja pa samo za macka pozdravt.. Vsi smo vec pricakovali od tega dogodka, sicer pa je ta vikend potekal zelo velik motozbor v Avstriji-Fakkerzee (upam da sm praviln napisal), tako da vecina motoristov, ki sem jih srecal, je zavila na korensko sedlo.

@kloda:

Glede samega aperitiva, na vhodu je bila stojnica z snopsm :)

Ce sta imela tezko roko in jo popihala mimo, je pac vajina stvar. Boni pa so bili pa po 350 za 1kom.

pi es: Ce ste slucajno opazili v kuhinji koga v vojaskih hlacah-that's me. The man with a yellow scoot, trying to make a stoppie. :beer1: :naughty:

Z upanjem, da bo prihodnje leto boljse, Vas v imenu MK Mašoni lepo pozdravljam in se zahvaljujem tistim, ki so se udelezili motozbora!

Popravljeno . Popravil Gloga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo se oglasili (Bladzo, Lucky, Zoolo, Desmo, Šoško, Gregs in jaz)... v petek. Je blo res zelo malo folka.

Moje mnenje:

- čas prireditve neprimeren (Faaker see in še en zbor),

- pa še res je blo mrzlo... to bi blo bolje naredit sredi najvišje sezone, ko je vroče in bi bla gori super klima.

- SUPER lokacija... prelepe gore, narava... uuuu!!!!!

- tako da naslednje leto - SE SPET VIDIMO!!! Upam da bo res boljši obisk!

LP,

Teya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem da je bla stojnica....pa tud ustavla sva se ob njej...pa nč..

..ma sej k**c tist šnops..sam blo je mal hladno pa bi prav pasal..

Kar se pa lokacije tiče sem pa brez komentarja...najlepši del SLO...itak :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GLOGA prej bi napisal da boš v vojaških hlačah, bi vedel kdo si, pa bi kakšno rekla. Glede aperitiva: jaz sem ga pa dvakrat. Kaj pa striptis, kakšen je bil? Se vidimo drugo leto, mraz ni ovira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ubistvu se sam nisem vedel, da bom v vojaskih hlacah.. :)

Striptiz? :naughty: Je uspel, se bolj kot smo pricakovali :rolleyes: .. Pa se enega od mojih kolegov je slekla na odru :lol1: . Skratka vrhunec je bil v bistvu sele po striptizu, pa se nekomu s triciklom se je utrgal in je cisto zril tisto travo pred sotorom in malo je mankalo da bi zbil dva, ki sta kosila travo ob malce pozni uri..

Za drugo leto, pa lahko skoraj obljubim,da bo precej boljse, kot pa letos, namrec iz napak se ucimo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!