Skoči na vsebino

Novosti 2004: Honda


bobokrajnc

Priporočene objave

edino ka mi je vsec pri CBR 125 R je 4T vzdrzljivost, 4T poraba , verjetno zvok, merilec kolicine goriva, izgled izpuha (glede na kubaturo), pa letnik. ce bi vse to mel moj motor, bi se tale CBRka lahk skrila pred njim. dokler ma pod 350 ccm - OBVEZNO 2T! ne vem ka so jedl, da na 124 cc cestaka devajo od kosilnce masino!! :(

Če pa gledaš izgled, je pa totalna nula al pa migoč celo minus. Motor zgleda kot enduro stvarca, ne pa kot CBR-ka. Pa še gume (80 sprednja in 100 zadnja :wacko: :hmm: :? )!? Spet so falil s 125-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 125? Bljah od NSR so naredili korak nazaj pri obliki in tehniki.

Absolutno strinjanje z moje strani!

Na 125-kah je pa pravo razočaranje ne glede na hišo (aprilia, yamaha, honda,...) :BUA: no sej itak njih bol briga tisti segment kjer je večinski delež prodajane robe.....vseeno pa bi se lahko malo potrudli tudi drugje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale CBF serija kar obeta, res gre za bolj touring varijanto, saj ima nastavljiv sedež po višini, nastavljivo prednjo šipo, motor(75KM od Horneta) prirejen za bolj umirjeno vožnjo v srednjih obratih, nastavljiv zadnji amortizer, opcija ABS, nastavljivo krmilo.....

Zgleda zelo zanimivo! :OK: , cena????, glede na opremo bo verjetno dražja od Horneta.

HondaCB600Fs-4572-004-f.jpg

HondaCB600Fs-4572-006-f.jpg

HondaCB600Fs-4572-014-f.jpg

HondaCB600Fs-4572-001-f.jpg

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale CBF serija kar obeta, res gre za bolj touring varijanto, saj ima nastavljiv sedež po višini, nastavljivo prednjo šipo, motor(75KM od Horneta) prirejen za bolj umirjeno vožnjo v srednjih obratih, nastavljiv zadnji amortizer, opcija ABS, nastavljivo krmilo.....

Zgleda zelo zanimivo! :OK: , cena????, glede na opremo bo verjetno dražja od Horneta.

HondaCB600Fs-4572-014-f.jpg

No pa jim je le ratal uro dodat. K bi vsaj se moji...

Tkole na hitro pogledano - nima HISSa in nima merilca bencina (ki ga sicer tut moja nima, ma pa hiss)

Ce bo CBF drazja od hornet 600, je ne bo nihce kupil (1.850.000SIT press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBF 600 bo cenejši od Horneta za 1000Eur :notworthy: :OK: :OK: Cena v Nemčiji 6190Eur - doplačilo za ABS+centralno stojalo 600Eur- varijanta z prednjo masko doplačilo 300Eur.Kar je več kot ugodno. Cena novega Horneta v Nemčiji,Italiji... znaša cca.7190Eur(cca.1.690.000), zakaj je takšna razlika v ceni glede na SLO :BUA: :BUA: :BUA: -o tem smo že govorili v temi "Zakaj je Honda V SLO dražja...".

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 1000RR Fireblade 2004- predvidena cena v Nemčiji 12990Eur.

Varadero 2004-brez ABS 10290Eur

Shadow 750-6990Eur

CBF 600-osnovni-6190Eur

CBR 125-2690Eur

Mislim da bo drugo leto tudi naš uvoznik prisiljen prodajati po takšnih cenah če bo hotel kaj prodati-obdobje monopola je končano, EU je tu. :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej je zadnji cas. ce bos nas uvoznik hotu kej prodat, bo mogu zlo dobre cene met, ker ma yamaha HUDO konkurenco. pa sploh je yamaha ze par let najboljse prodajan motor v sloveniji, pa se dele se najhitreje dobi :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale CBF 500 mi zgleda blazno zanimiva opcija.... nizka registracija, če ma tut 75KM pol itak fajn, sam še dva diska spredi pa abs pa banko oropat... :P :yea2: :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 125? Bljah od NSR so naredili korak nazaj pri obliki in tehniki.

se popolnoma strinjam. zgleda k 50ka. tud gume ma glih tolk siroke. :SS

konkurenca yamahinem SRu, ce mene vprasas. razen cene, seveda. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale CBF 500 mi zgleda blazno zanimiva opcija.... nizka registracija, če ma tut 75KM pol itak fajn, sam še dva diska spredi pa abs pa banko oropat... :P :yea2: :OK:

...ja je fajn, sam konjičev bo tak okol 60 in sam en disk bo :( :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 125R vs. NSR 125R

Honda_CBR125R.jpgnsr02-lle.jpg

-116kg -> NSR 127kg

-13,6KM (9,7kW) @ 10000 rpm -> NSR 35,7KM @ 11500rpm

-10,1Nm @8000rpm -> NSR 21,7Nm @ 10500rpm

-sprednji diski 276mm -> NSR 316mm

-zadnji diski 220mm -> NSR 220mm

-premer sprednje vilice 31mm -> NSR 35mm

-uplinjač 28mm -> NSR 28mm

Blokirana NSR pa ima 15KM in 7ali 8 Nm navora.

Tista CBF 600 pa je zelo lustna zadeva samo, ko zal se ni 3 ali 4 leta starih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo da Američani sploh ne poznajo razreda "potovalni enduro", saj se ponudba neha pri 600ccm hard endurah ali crosserjih. Čudno za državo oz.kontinent, katere geografija je kot ustvarjena za ta razred. :blink: :blink: :blink: Namesto tega norijo z ATV-ji, Quadi, crosserji......in seveda choperji :zzz: :zzz: :zzz:

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni čudno Bobo. Če si tam nekaj časa bil in živel. Evropa je zelo "komprimirana" nasproti do neskončnosti raztegnjene Amerike. In tam ga čisto nič ne lomijo s prekoračitvami hitrosti, ker greš en dva tri v arest (te dajo skupaj s kakšnim moško hotnim zumbačem). Off road (čisti) pa je tisti svet, kjer šprica andrenalin. Le po nacionalnih parkih in Private property se raje ne vozi. Bo isto kot pri prekoračitvah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale CBF 500 mi zgleda blazno zanimiva opcija....

Hehehhe ne sekiraj se... pred leti sem prišel na AS in se zanimal za Hondo CB500, pa so rekl de se ne splača... mal kasnej (čez eno leto), sem prišel še enkrat, pa vprašal za Hornet 600... pa so se mi skor smejal pa spet rekl nekaj v slogu: "Ja kdo bo pa to razen tebe še kupil? A misliš da bomo sam zate homologacijo delal? Če daš dnar za homologacijo ti ga uvozmo..." No čez dve leti so začel uvažat Hornet 600, Kawasaki je pa prodal že kar precej ER5... Ko jebe kretene... Hehhee

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehhe ne sekiraj se... pred leti sem prišel na AS in se zanimal za Hondo CB500, pa so rekl de se ne splača... mal kasnej (čez eno leto), sem prišel še enkrat, pa vprašal za Hornet 600... pa so se mi skor smejal pa spet rekl nekaj v slogu: "Ja kdo bo pa to razen tebe še kupil? A misliš da bomo sam zate homologacijo delal? Če daš dnar za homologacijo ti ga uvozmo..." No čez dve leti so začel uvažat Hornet 600, Kawasaki je pa prodal že kar precej ER5... Ko jebe kretene... Hehhee

Upam da z CBF 500 ne bo tako kot prognoziras SF :? Ker je meni ta motorcek zeelo vsec :yea2:

@ tisti ki ste bili v Milanu(Noise, Pervy, Symru): lepo prosim za kaksno lepo slikico.

Hvala vnaprej. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišim, da je nova Transalp zanimivih barv.

Kaka slikica slučajno?

Maca, tole sem posnel "especially for you" :)

post-4-1063956692.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!