Skoči na vsebino

KRONIKA POTREBNIC / POTREBNEZEV


Climber

Priporočene objave

Danes je poskusno stekel program obvescanja vseh z liste. Okoli 16h sem posla mail in tudi SMS vsem(skoraj vsem) za eno furo in:

Fisherman je odgovoril da ne more, Twix je bil na poti pa ni nasel Bizovika (verjetno zato ker sem jaz pomotoma napisal zahodna obvoznica, Bizovik je pa na vzhodu??), Tastar se je pripeljal in sva jo skupaj mahnila, ostali izpadli iz igre ali pa ne trzajo več od mraza (cudno muhe se letajo po zraku )

Naredila 105 km, povprecje 70 km/h, skupaj voznje 1:30 h, proga gostilna micka - Smartno pri Litiji, Ivancna gorica, Grosuplje, Podlipoglav, gostilna micka.

PS Samo zanima me ali ste dobili mail(Suzukiju ga nisem poslal) in sms (Ice in Suzuki, vaju nisem moril s tem)??

PS2 V enem topicu sem zasledil da sta se Vetr in Gregs danes menila za furo. Ja kva pa ostali Ta lista je misljena tako, da ko se kdorkoli z nje spravlja na furo in hoce druzbo, obvesti ostale.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CLIMBER....čist tvoja fura hahahahahahaa sami hribčki pa dolince .

Jest mam pa še od sobote zadost serpentin,sem pa mal poljansko dolino pregledou (če je listje še zeleno ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal nisem dobil ne sms-a ne mail-a. pa tudi tako ne bi mogel z vami, saj se je zame motoristična sezona zaključila.Še okrevam po nesreči.

pa naslednje leto.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, z Vetrom sva danes naredila furo, AMPAK: ce bi natancneje bral, potem bi videl, da sva se menila bistveno pred 16:00, ko lahko vecinski pleb sploh oddide iz sluzbe (mimogrede: ob 16:00 sva bila ze v Gornjem Gradu). Pa ne samo to: vsem na oceh je bilo!!!!!!

Noben pa se ni javil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber, SMS dobil, hvala, ampak prebral šele po 17:00, pa tudi včeri nisem mogu, zaradi obveznosti. Vsekakor sem za tak način, naj se nadaljuje. !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, tolk se mente, da vam pol nič časa za vozt ne ostane.

Jaz pa lepo Solo pičim, pa je vedno takoj zmenjeno, kam in kdaj grem(o).

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climber ,jaz sem se oglasil ob 17 uri (bil sem z avtom),ker sem imel druge obveznosti,SMS pa sem dobil,pogovoril sem se s teboj ,skratka vse je O:K: in hvala za pošto.Keep going !

LP in se vidimo v soboto 1

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Joj, tolk se mente, da vam pol nič časa za vozt ne ostane.

Jaz pa lepo Solo pičim, pa je vedno takoj zmenjeno, kam in kdaj grem(o).

Ostane, ostane... vceraj sva z Vetrom kljub dogovoru odpeljala (kot vedno super) furo cez Crnivec in Pavlicevo sedlo preko Jezerskega nazaj v LJ, on pa se naprej v Zalec. Tako da se da tudi dogovoriti in voziti brez problema...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CLIMBER FENOMENALE!

Ko si poslal SMS sem bil že na Ljubljanici ( po zelo, zelo dolgem času). In bilo je ravno tako fenomenale

Drugič pa grem, seveda.

Dons se pa tako al pa tako vidmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, jst sm sms sicer dobila, sam odgovorila pa res nisem ker je bilo iz teksta razbrati, da kdor ne pride pač ne bo zraven. Nisem mislila, da bo tako narobe, če nič ne napišem.

A to zdaj pomeni, da me ne boš več obveščal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvič: Mačica, piši v svojem in ne Diablovem666 imenu...

Drugič: še vedno dobiš mail ali SMS, tudi, če ne odgovoriš, saj je jasno, da mogoče niti nisi prebrala, ali pa nimaš računalnika zraven, ali je baterija crknila... Skratka, ni potrebno odgovoriti ali NE greš, če pa greš, pa jasno to sporočiš.

Mislim, da Climber misli isto in ne bo kompliciral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi hi, zgleda da se je meni zgodu isti kiks k diasu. Ups. Pa še opazla nism.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Nisem mislila, da bo tako narobe, če nič ne napišem.

Kaj ne bo nic narobe. Ne pisem vsaki, sploh pa ne takim, ki potem ne odgovarjajo. Sem bil totalno uzaljen

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se enkrat:

Prvo in edino pravilo - ni pravil!!!!!!

Prostovoljno obvescas, prostovoljno se izlocis, ma ku je tu fajn

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z Macico sva včeraj opravila krajšo vožnjo do Kamnika.V pomanjkanju časa (služba)je tudi to v redu..

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

O kakšni listi govorimo,

JAZ DUBU NIČ !

lp

uzzy

******************************

zbrisano

Uredil - Perla on 18/10/2001 14:05:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ uzzy Listo dobis, ce climberju posljes mail s svojimi podatki. Res nisem paranoicna, vendar mislim da ti podatki ne spadajo na forum, ki je dostopen vsem.

Zato pozivam, ostale clane na listi, da ne ponovijo Kekceve napake. Hvala!!

Zarja

Uredil - zarja on 18/10/2001 14:10:53

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

@ uzzy Listo dobis, ce climberju posljes mail s svojimi podatki. Res nisem paranoicna, vendar mislim da ti podatki ne spadajo na forum, ki je dostopen vsem.

Zato pozivam, ostale clane na listi, da ne ponovijo Kekceve napake. Hvala!!

Zarja

Uredil - zarja on 18/10/2001 14:10:53

Kekec 3 se vam opravičuje in dovoli ,da ga danes kličete Kekec 2.še enkrat soory (če bo deževalo veste zakajpress)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups, kekec, sorry, lista je zbrisana, ker ni njen namen, da pride v javnost.

Prosim, bodite pozorni in ne objavljajte podatkov, ki niso za javnost!

Uzzy, gre za listo tistih, ki bi se radi vozili skupaj in jih Climber ob taki priloznosti obvesti. Podatke (st. GSMa, e-mail naslov, tip voznje in motorja) posljes Climberju na njegov e-mail.

Ker je Climber odsoten, Gregsa tudi ne bo ... bi mogoce kdo drug prevzel funkcijo posiljalca obvestil???

p.s.: zarja, hvala za sporocilo!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!