Skoči na vsebino

Gardaland


black007

Priporočene objave

Šmarski motoristi prirejamo dan zabave v Gardalandu :lol1: v soboto 27,09.2003. in imamo še nekaj prostih mest v avtobusu.Cena prevoza in vstpnine je skromnih 8000 sit na glavo.Prijave spejmata Boštjan 041 256 276 in Urška 041 336 566.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj kok te bom užgala :xx: ... a nisi mogu prej zinit, mi smo pa že plačali in rezervirali in to isti termin ... no se pa tam vidimo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hehe :lol: Vsi ki še niste bl nakol u gardalandu taprov pejte na blu tornado (moder vlak smrti) pa dokažte da ste res pravi motoristi. Druga stvar naj bo prosti pad obvezno :devil:

Joj bo še zanimiv gledat komentarje na temle forumu ko bote že nazaj :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...spet začeli...

A smo kdaj nehali????

In kaj je na tem slabega? Najbližji tovrstno zabaviščni park, pa še ugodno je... Sem že bil tam (pred leti) in še se bom vrnil, ker je zabavno!

LP

Windsurf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A smo kdaj nehali????

In kaj je na tem slabega?

Nič slabega, nič slabega.. Samo zanimivo je, da se letos ama skoraj vsi, ki jih poznam, odpravljajo v Gardaland....

Se mi zdi, da lani, predlani itd. ni bilo tega gardaland-hipa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič slabega, nič slabega.. Samo zanimivo je, da se letos ama skoraj vsi, ki jih poznam, odpravljajo v Gardaland....

Se mi zdi, da lani, predlani itd. ni bilo tega gardaland-hipa...

Eh Nois to se ti sam zdi ... men se tut zdi, da so letos vsi bli v Dolomitih ... in da prejšnja leta ni blo tega Dolomit-hipa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe  :lol: Vsi ki še niste bl nakol u gardalandu taprov pejte na blu tornado (moder vlak smrti) pa dokažte da ste res pravi motoristi. Druga stvar naj bo prosti pad obvezno  :devil:

pred nekaj leti, ko sem bil tam, sem se samo s tem vlakcom vozil cel dan :) :) ... parkrat pa še prosti pad ... B) ... oboje rox ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva s Karizmo sva lani obiskala Gardaland spotoma, ko sva se vracala iz Korzike. Jaz sem bil prvic in mi je bilo zelo COOL :o :wacko: :D .

Pa se vso prtljago, ki sva jo tovorila na motorju so nama brez problemov shranili na recepciji. :OK:

Zal tale izlet 24.09.2003 ni bil mogoc tako, da ga bomo ponovili spomladi. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto v Italiji........lepo vreme :OK: , dobra družba :naughty: , obilo zabave :yea2: ..........na koncu le nekoliko utrujenosti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli, vidli, zmagali ... prosti pad :OK:

ali si si kupila fotografijo, ki te slika med prosim padom ... faca ponavadi smešna za poscat ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocam tudi obisk Aqua parka, ki je v neposredni blizini Gardaland-a.

Blue Tornado, prosti pad... se skrijejo pred dvema hudoooooooo visokima toboganoma. Po enem se spustis z 'dvosedno' tubo in je brrrrrrrrrr.... adrenalinsko! Ne zaostaja prav veliko za z Bunggeejem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali si si kupila fotografijo, ki te slika med prosim padom ... faca ponavadi smešna za poscat ... ;)

Naša ni bla tok smešna in ne dam jim 5€ za fotko :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporocam tudi obisk Aqua parka, .....

Natančneje "Caneva world". Sem že bil in drugo leto je spet v planu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša ni bla tok smešna in ne dam jim 5€ za fotko :angry:

:doze: Fotka na prostem padu je 2,5€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta pa ni bla kaj dosti zanimiva :P ... sej smo jo vzeli na Canyoningu ...

Noise ... piva pa ne pijem :P

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!