Skoči na vsebino

MK Samuraji


jezdec

Priporočene objave

Zanima me če kdo slučajno ve ali bo letos zbor samurajev al ne.

Lani je bilo čist fino pa čeprav je mal dež padu.

... pa muzka je bla bolj, no ja, na ravni vaške veselice... ampak je blo cool :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa muzka je bla bolj, no ja, na ravni vaške veselice... ampak je blo cool :yea2:

To si pa zdaj povedal kontradiktorno napram svojemu avatarju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je dogovarjano, da bi mi igrali na njihovem zboru, vceraj pa je prisel mail, da to odpade, ce prav sklepam odpade cel zbor... Tudi na klub nismo dobili nobenega obvestila, tako da je to se en "dokaz".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRAVKAR PADLA ODLOČITEV, DA LETOŠNJEGA MOTO ZBORA MK SAMURAI'S NE BO!

Podrobnosti pa povem naslednjič. Uživajte še naprej!

OPOMBA MODERATORJA: tole spodnje vabilo torej več ne velja! :hmm: :cry:

Ponovno vas motosvetovce vabimo na 2. motozbor MK SAMURAI'S, KI BO 19.,20.09.2003 ob ŠRC oz. vznožju Šmarne gore v Tacnen-Ljubljana!Upajmo da bo letos vreme na naši strani in da se vidimo v čimvečjem številu.

Se opravičujem poznemu povabilu, a je prišlo očitno do kratkega stika, saj sem omenjeno napisal že prejšnji teden v rubriko "dogodki" in tudi poslal na E-mail motosveta naš znak z vabilom, pa le-to žal ni bilo objavljeno.

Vabljeni!

Green-Evgen

Za dodatne informacije pokličite Miha na št.:041 506-426

:wacko: :yea2: :D B)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Ponovno vas motosvetovce vabimo na 2. motozbor MK SAMURAI'S, KI BO 19.,20.09.2003 ob ŠRC oz. vznožju Šmarne gore v Tacnen-Ljubljana!Upajmo da bo letos vreme na naši strani in da se vidimo v čimvečjem številu.

Se opravičujem poznemu povabilu, a je prišlo očitno do kratkega stika, saj sem omenjeno napisal že prejšnji teden v rubriko "dogodki" in tudi poslal na E-mail motosveta naš znak z vabilom, pa le-to žal ni bilo objavljeno.

Vabljeni!

Green-Evgen

Za dodatne informacije pokličite Miha na št.:041 506-426"

Za vse tiste, ki niste prebrali sami oz. ste spregledali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala Dada za tole obvestilo. Sem se že vstrašil da ta vikend nebom imel kam it. Se vidimo in upam da bo letos boljše vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar!Se opravičujem če niste dobili vabila!Bilo je dogovorjeno da to storimo in očitno nam v organiziranosti nekaj hudo škriplje. Ne morem verjet! :xx: :hmm: O:-) :beer2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRAVKAR PADLA ODLOČITEV, DA LETOŠNJEGA MOTO ZBORA MK SAMURAI'S NE BO!

Podrobnosti pa povem naslednjič. Uživajte še naprej! :cry: .) :mellow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRAVKAR PADLA ODLOČITEV, DA LETOŠNJEGA MOTO ZBORA MK SAMURAI'S NE BO!

Podrobnosti pa povem naslednjič. Uživajte še naprej! :cry: .) :mellow:

Najbolje, da takoj poveste, če ne bo motosvetovska trač-mašina naredila svoje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili smo lani ....

pridemo tudi letos...

in prihodnja leta.... :rolleyes:

A bomo pol kar u Pepcini vili letos...kakšno zarolal, pa kakšno zrolal ? :yea2: :yea2: :yea2: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili smo lani ....

pridemo tudi letos...

in prihodnja leta.... :rolleyes:

A bomo pol kar u Pepcini vili letos...kakšno zarolal, pa kakšno zrolal ? :yea2: :yea2: :yea2: :hmm:

Ce nic drugega bi k tebi prisli pogledat novega Lamburginija (vsaj mislim, da izdelujejo traktorje) :D B) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da je škoda ker ni bilo zbora. Delal sem namreč v soboto

v Tacnu ob glavni cesti in kar veliko motorjev je šlo v smeri prizorišča lanskega zbora.Še celo neki Nemci so povpraševali kje je zbor.Upam,da bodo v bodoče Samuraji malce bolj resni pri teh zadevah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud jst mislim, da bodo moral bit mal bol resn, sam sem bil v ljubljani pa sem sreču dva mariborčana, ki sta iskala zbor, ki ga seveda ni bilo!!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda so iskali, ko pa je bil zbor na koledarju Zveze. Večina pa ne bere motosveta in niso vedeli, da zbor odpade. Bi mogli še drugače obvestiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!