Skoči na vsebino

Suzuki GSF 400 Bandit


Onim

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Zanima me ce ima kdo kaj vec informacij o Suzukiju gsf 400 Bandit: moc, poraba, vmax, a so sploh v Sloveniji....., cena?

lp, Onim

Popravil/a - Ice on 11/04/2002 10:58:04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vec info o malem banditu ti priporocam mail-listi Bandits R US in SUKBOG UK.obe v anglescini.v slo sem pa videl enega ali dva.

www.smartgroups.com/groups/sukbog-tech (se moras logirati,je pa zastonj)

bandits@topica.com je pa US mailing-lista.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro da mamo suzista Ica. ja mislim da jih pri nas ni prevec dosti ampak a ni enkrat na forumu nekdo pisal da ga je mel (pri moto zacetkih)???

no lahko pa da se motim.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jast vem jih več kot 10 v sloveniji ziher ni. Po pravici povedano sem vedel le za enega, sicer naj bi bil motor dober in vzdržljiv, vendar sem ga videl na Warriorsih ko je tip kar nekaj časa držal obrate na ene 15.000 in govoril po telefonu. Mogoče se pa mora tako ogret, kdo ve ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a ni bil eden na FS v zbiljah s tamalim banditom? ali je bila tisto CB 450?

------

Been There Done That

Ne, na Zbiljah je bil CB 450, kdo ga pa vozi, sm pa pozabu ! Bandita 400 pa naš Suzuki uvoznik sploh nima v ceniku, torej tudi v ponudbi ne?

Lojzi ma vas rad

Uredil - lojzi on 15/10/2001 08:35:17

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne, na Zbiljah je bil CB 450...

... vozi ga Luka.

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

400 kubični modeli so ponavadi namenjeni japonskemu tržišču.

vecinoma da,samo je bil model GSF 400 v velikih kolicinah izvozen v veliko britanijo,nemcijo,ZDA in v benelux.drzave,kolikor vem,tako da jih ravno ne primankuje v evropi.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

RUDIB sprasuje:

Pri kolegu sem videl in vozil 400 ccm bandita, skoraj bi ga kupil,če ne bi bil prestar letnik (11 let) in imel preveč kilometrov. A kdo pozna koga, ki bi ga v SLO še imel. Motor je tako na pogled, kot tudi za vozit hud zakon, pa še dvojne sprednje diske je imel, tako da se je ustavljal na mestu (skor dol padu :D). Torej, če kdo pozna kakega dobro ohranjenega Bandita 400 na dan z njim.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

V bulgariji sm vidu enga. Luskan motorcek zelo podoben 600tici, ce ne celo isti. Najprej sm mislu da je 600, potem sem pa povprasal lastnika in je rekel da je 400.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!