Skoči na vsebino

Novosti 2004: BMW


Noise

Priporočene objave

a original Givi ali kaj podobnega ni dobr? :D

ne O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zgolj ena (za potencialne kupce še kako pomembna) opazka:

informacija glede topcase-a za Scarverja je po moje iz trte zvita, saj po pregledu njihovega sporočila za javnost nisem nikjer zasledil te informacije, hkrati pa tudi niso nikjer objavili pripadajoče fotografije.

Pred enim tednom v Bologni na Motorshow-u je bil na BMW štantu F650CS z zadnji hard top caseom- orig. od BMW. Kufr je tak kot za F650 GS, torej so mu prireili samo prtljažnik zanj. Škoda, da se ne da dobiti tudi stranskih kufrov, saj je zadnji bolj majhen za daljša potovanja. Kar pa je, verjetno, tudi eden večjih neuspehov prodaje CS, glede na to, da se pelje super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Po dolgem času, še moje skromno mnenje ... se strinjam s Spilferderberjem, da na R-u manjka top case... definitivno.

Ker nič ne kaže, da ga bodo izdelali Bavarci, se bom verjetno februarja odločil, da vzamem novega Givijevega (46 litrov) v katerega še stlačiš dve čeladi ..... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sodeč po ceniku serije C še ne bomo kmalu ukinili, kakor so bile v tej smeri izrečene nekatere (morda zlobne) napovedi..

se pa lepo dražijo.. R1150R je od začetka leta nula tri pridobil več kot 350 sitovih kil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sodeč po ceniku serije C še ne bomo kmalu ukinili, kakor so bile v tej smeri izrečene nekatere (morda zlobne) napovedi..

se pa lepo dražijo.. R1150R je od začetka leta nula tri pridobil več kot 350 sitovih kil...

ja, full si dobr nakup opravil, ko si r-ja kupu. Še mal počakaš, boš pa še zaslužu z njim.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni novost, je pa hecno, kaj so spacali z izpušnimi cevmi:

djdownunder_31430012951.jpg

djdownunder_31429494174.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novost sicer ne prihaja iz hiše BMW, ampak od firme TOURATECH. Na osnovi trenutno še aktualnega BMW R1150 GS(tudi 1100) so napravili kompleten kit za predelavo imenovan ReVamp.

Kit za predelavo vsebuje kompleten sprednji del motocikla(vse plastike, šipa,luči, instrumentna plošča..), kompletno nov zadek s sedežem, rezervoar za gorivo in določene lepotne dodatke iz aluminija.

Celotna zabava pa ne stane "nič več" kot 2990€.

post-4-1074509139.jpg

Popravljeno . Popravil bambi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal slike novega GS-a v Motorradu. Zelo lepo so oblikovali hladilna rebra novega agregata. Čuden pa je del okvirja, ki podpira sedež. Tiste cevi se mi zdijo preveč vidne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če boš lahko z novim delal tudi tole spodaj, potem je pa res :naughty: :notworthy: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tale sicer ne spada več med novosti 2004, ker mislim, da letos še ne bo dočakal prodaje.

Govora je seveda o novem BMW R1200 RT, ki je na teh slikah še močno zamaskiran. Deluje mi kot dober mešanec med K1200 LT in skuterjem.

post-4-1078001311.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
A prov vidim, a so tole leseni količki zabiti v zemljo ob stezi?

:o

vidim tudi enega mojstra, ki nezadržno leti proti njim... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Pozdrav vsem

To je moje prvo javljanje na tem forumu.

Pred nekaj dnevi sem si izpolnil po 21 letih odkar sem prodal BMWR50/5 veliko željo in si privoščil BMW R1200C Montauk, ki je POPOLNOMA po mojem okusu. Zanima me koliko je v Sloveniji BMW-jev serije R1200C in izkušnje ostalih.

Lep pozdrav

post-18609-1201162410_thumb.jpg

post-18609-1201162435_thumb.jpg

post-18609-1201162499_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem

To je moje prvo javljanje na tem forumu.

Pred nekaj dnevi sem si izpolnil po 21 letih odkar sem prodal BMWR50/5 veliko željo in si privoščil BMW R1200C Montauk, ki je POPOLNOMA po mojem okusu. Zanima me koliko je v Sloveniji BMW-jev serije R1200C in izkušnje ostalih.

Lep pozdrav

Tole si pa potegnil iz naftalina.Namreč ta motor ni bil neka uspešnica prodajal se je slabo in zato je bila proizvodnja ustavljena.Nebi vedel koliko jih je bilo v Sloveniji prodano,vozne lastnosti za čoperja pa so kar odlične,čeprav je precej težak.

Popravljeno . Popravil Brumer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!