Skoči na vsebino

Bled - zbor da/ne


uzzy

Priporočene objave

Po podatkih, k sm jih dobila pred minutko nazaj,k sm klicala na tole ifno št., ... zbora ne bo..zaradi vremena..  

Zdej se pa lohk zapre...  :P    :D   .)  .)

Če bi pogledala dva posta nazaj, bi prihranila nekaj stroška za telefon <_< .

Ah Roman ne vzemirjaj se. Ninocka pac.

Tadej

... :blink: .... :unsure: ............ :D .................................. :OK: :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi lahko organizatorji zbora vsaj na info@motosvet.com poslali obvestilo, da moto zbor odpade. Da ne bodo spet motoristi lutali in iskali zbor, ki je uradno objavljen tudi na straneh ZMKS.

Tadej

Hja, fajn bi blo tudi, če bi vnaprej razni MK-ji v informativno gradivo in propagando, ki jo uprabljajo za privabljanje motoristov, dodali tudi izjavo v tem stilu:

"V primeru dežja zbor NE BO". ali kaj podobnega. .. tako bi se lahko vedno vnaprej izognili bentenju in čudnim odzivom javnosti ...

Morda predlog za ZMKS?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje bi lahko organizatorji zbora vsaj na info@motosvet.com poslali obvestilo, da moto zbor odpade. Da ne bodo spet motoristi lutali in iskali zbor, ki je uradno objavljen tudi na straneh ZMKS.

Tadej

Hja, fajn bi blo tudi, če bi vnaprej razni MK-ji v informativno gradivo in propagando, ki jo uprabljajo za privabljanje motoristov, dodali tudi izjavo v tem stilu:

"V primeru dežja zbor NE BO". ali kaj podobnega. .. tako bi se lahko vedno vnaprej izognili bentenju in čudnim odzivom javnosti ...

Morda predlog za ZMKS?

Zdej sem bil na Bledu, pa je polno motoristov, zgleda da iščejo moto zbor

:hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem bil na Bledu, pa je polno motoristov, zgleda da iščejo moto zbor

:hmm: :hmm: :hmm:

Za to obstaja več razlogov...

- ne prebirajo foruma na Motosvetu, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- ne berejo vseh tem na Motosvetu, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- berejo na Motosvetu samo tisto kar sami napišejo, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- lepo, toplo popoldne je na Bled privabilo veliko motoristov (kot vsak vikend) :? :unsure: :o :rolleyes: :P

P.S.

Nekaj tednov nazaj je v Planici motozbor bil, pa se je na njem zbralo manj motoristov, kot jih pride vsak vikend v kremšniteraj <_< .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm pa pred Rokam vidu kuko so gume žgal! :OK:

Matr jest sm jih pa zamudu :angry: sm se ob 18.30 mal mem z biciklam zapelu pa sm vidu pred vezeninam (tam kjer bi zbor mogu bit) dva redarja (najbš sta jagala motoriste, češ da zbora ni), pred rockom pa je blo parkiranih ene par motorčkov( zgleda da folk res ne bere motosveta :lol: )

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm učer na bledu vidu eno manšo skupino motoristov (približno 10) pa je tko zgledal kakor da so nekaj iskal po bledu

poj sm pa zvečer srečov tri komade v popovni opremi v ledeni dvorani na koncertu od Siddharte :) zgleda ko so ugotovil da ni zbora so pa šli mav koncert pogledat k so bli že lih na beldu :hmm:

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tist mastni flek sred krogov mi pa sumljivo deluje :hmm: spet nekdo žgal gumo dokler se ni mašina poslovila :xx: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahko vedno vnaprej izognili bentenju in čudnim odzivom javnosti ...

Morda predlog za ZMKS?

Npr. moto club Brda, so vsem motoklubom poslali opravicilo in obvestilo, da zbora ne bo. Kako je bilo pa z MK Gorenjc, pa ne vem. Verjetno niso poslali nic.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tist mastni flek sred krogov mi pa sumljivo deluje :hmm: spet nekdo žgal gumo dokler se ni mašina poslovila :xx: :cry:

nism čist zihr da je to olje, pomoje je to odsev drevesa v luži :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism čist zihr da je to olje, pomoje je to odsev drevesa v luži :lol: :lol:

:lol: :P možno ja :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem bil na Bledu, pa je polno motoristov, zgleda da iščejo moto zbor

:hmm:  :hmm:  :hmm:

Za to obstaja več razlogov...

- ne prebirajo foruma na Motosvetu, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- ne berejo vseh tem na Motosvetu, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- berejo na Motosvetu samo tisto kar sami napišejo, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- lepo, toplo popoldne je na Bled privabilo veliko motoristov (kot vsak vikend) :? :unsure: :o :rolleyes: :P

P.S.

Nekaj tednov nazaj je v Planici motozbor bil, pa se je na njem zbralo manj motoristov, kot jih pride vsak vikend v kremšniteraj <_< .

Ne bodi no fanatik.Tukaj je samo peščica ljudi.Pa ne mi prosim zdaj naštevat statistik toliko pa toliko jih je tukaj registriranih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tist mastni flek sred krogov mi pa sumljivo deluje :hmm: spet nekdo žgal gumo dokler se ni mašina poslovila :xx: :cry:

Tisto ni oljni flek, ampak flek od polite steklenice vina :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sem bil na Bledu, pa je polno motoristov, zgleda da iščejo moto zbor

:hmm:  :hmm:  :hmm:

Za to obstaja več razlogov...

- ne prebirajo foruma na Motosvetu, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- ne berejo vseh tem na Motosvetu, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- berejo na Motosvetu samo tisto kar sami napišejo, pa ne vedo za odpoved motozbora :rolleyes:

- lepo, toplo popoldne je na Bled privabilo veliko motoristov (kot vsak vikend) :? :unsure: :o :rolleyes: :P

P.S.

Nekaj tednov nazaj je v Planici motozbor bil, pa se je na njem zbralo manj motoristov, kot jih pride vsak vikend v kremšniteraj <_< .

Ne bodi no fanatik.Tukaj je samo peščica ljudi.Pa ne mi prosim zdaj naštevat statistik toliko pa toliko jih je tukaj registriranih.

Očitno si fanatik ti, ker nisi dojel, da je pri mojem odgovoru šlo za zajebancijo :rolleyes: . Ker se precej gibljem v motorističnih krogih (ne zgolj ozkih - lokalnih), vem da je Motosvet.com med motoristi sorazmerno slabo poznan - vsekakor precej slabše kot vsesplošno opljuvani Motorist.

Sicer pa, kdor je že prišel na Bled samo zaradi motozbora, se je lahko zapeljal do Planinca, kjer je potekala neformalna motoristična žurka enakovredna (ali boljša) motozboru - tudi tisti krogi pred Rock barom so njihovo delo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi se lahko vedno vnaprej izognili bentenju in čudnim odzivom javnosti ...

Morda predlog za ZMKS?

Npr. moto club Brda, so vsem motoklubom poslali opravicilo in obvestilo, da zbora ne bo. Kako je bilo pa z MK Gorenjc, pa ne vem. Verjetno niso poslali nic.

Tadej

MK Gorenjc so, kolikor je men znano obveščali po telefonu. Saj nas so obvestili o odpovedi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto ni oljni flek, ampak flek od polite steklenice vina :D

Najbš, ker dones fleka ni bilo več spljoh:o, ampak jest vstrajam pr drevesu :D

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od česa in od kdaj je tisti flek blizu Rock bara ne vem, definitivno :huh: :P se pa ni nikomur od kurjačev (ta vikend) uscal motor B) .

Po moje je ta flek od mojga motorja , sej tko samo Italjanom kej spuša .

V soboto se je pa dejansko uscal en Suzuki ( na srečo samo hladilna voda ) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!