Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Živjo :)

zanima me kakšne so prednosti :D in kakšne slabosti :BUA: sportnega filtra

ter cena :angry: in če so z njim še kakšni dodatni stroški :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d je ta tema že bla-probej s iskalnikom.

drgac pa:

+bolši zvok

-lažja denarnca,pucat ga je treba dostkat

cena:5k-8k :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ti bom lahko mojga prodal : Polini za ene 5,6k :naughty:

kaj pa boš ti :?

kupo bolšga? alpa ga ne maraš več :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ha!!!

definitivno je slabost športnega filtra v tem da ti prepusti mnogo delcev v cilinder!!! :BUA: :BUA:

kar pa je seveda zlo nevarno!!!In zato lahk rečeš če ga boš uporabljal ti bo skuter šov nevem kak 6-7k km!!!!Tak da ti ga jaz definitivno ne priporočam in če druge srevisere vprašaš ti bojo isto rekl!!! :naughty: :naughty:

najbolj pridobiš na zvoku!! :OK: :OK:

full dober sound ti da!!Prei končni se nena dost pozna mogoče pri pospeškah!!!

to pa je tut vse!!!Če mene vprašaš je tisti 7k sit bek vrženih!!! :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, kaj b dal da bi en iz nm mel sportn filter... k me zanima kak ma moj zvok s sportnim filtrom :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok je dober 100%, pri tem se ne morš zmotit če ga kupiš, samo ma kr velik downside :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zvok je dober 100%, pri tem se ne morš zmotit če ga kupiš, samo ma kr velik downside :BUA: :BUA: :BUA:

Kaksen downside pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je, ali ni?

če maš keš za 70, polj ga dej gor (ker ga že itak skori moraš ;) )

če pa nimaš kej preveč keša, pa ne, raje naredi kje kako luknjo al pa kej podobnega, pa bo zvok spremenlo ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je, ali ni?

če maš keš za 70, polj ga dej gor (ker ga že itak skori moraš ;) )

če pa nimaš kej preveč keša, pa ne, raje naredi kje kako luknjo al pa kej podobnega, pa bo zvok spremenlo ;D

ja a kit 70 :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je, ali ni?

če maš keš za 70, polj ga dej gor (ker ga že itak skori moraš ;) )

če pa nimaš kej preveč keša, pa ne, raje naredi kje kako luknjo al pa kej podobnega, pa bo zvok spremenlo ;D

ja a kit 70 :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni tud na kit ni dobr dat. men je lipnik reku da ne.

moj filter gre k nekomu pomoje (a se kdo javi?)

nazaj gor gre pa original.

v torek, bom vidu če je kej škodval cilindru :hmm:

tkoda, zvok gre pa pa :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni filter ni tak preprosta stvar. Ne moreš ga kar gor dat ne neko navadno 50-tko pa še po možnosti s 12-fergazerom. Saj daš ga lahko ampak ga boš moral dol zalepit (manjša porvršina vleče zrak, slabše je), ker ti bo preveč zraka vlekel in ti bo skuter crkno, kak boš malo gasa dal. Zato je nujno da daš večjo dizo za bencin.

Pri meni je bil problem, da sem mel 70 pa navadni fergazer. Pa je začel vedno bolj trokirat. Finta je bila ravno v zraku. Še zdaj mi ni jasno zakaj, ker sem original aribox spucal pa je še glih tako mel premalo lufta :blink: Zato sem dal gor športni filter, katerega sem mogo seveda zalepit, in je ostal samo kakšen 0.5 cm rob filtra :blink:

Pazit pa moreš tud na to: če dobi motor preveč zraka, premalo bencina je to revna zmes, ki povzroča pregrevanje, in ti lahko pikne tak kot je meni :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam sportni filter zdaj gor okrog 6k km.

bom mogo pogledat malo masino kak je z risi. cez zimo bom itak vse lepo obnovil da bo spomladi kot nova:D

pa mogoce brez sportnega filtra gor dal, al ap tudi ne, bomo vidli:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah mc_m takih k jih jst poznam ne... Ce bi koga poznou, bi ga prosu da sam probamo, da vidm razliko... Sicer pa mislm da vec ko zvoka nebi prdubu ker mam original fergazer gor... Dej matej ce koga poznas mi povej :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj filter gre k nekomu pomoje (a se kdo javi?)

ker tocno polini luftfilter pa je????? pa kolk kesa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se že kupuje športne šiltre, je priporočljiviu kupit penastega, z spužvo, ki je dražji sam pa bl filtrira in je manjša možnost da kj not pride. Pa še če maš pravilno namazanega, ne pride tolk hitr not voda kot pri navandnem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mel navadnega RMS gor zalpeljenega prvo ker ni dobro delal potem nasprejanega je delal dobro.....Potem takega Polnija ko ga ma psyho tudi nasprican ko svinja ker se mi ni dalo stelat vergazerja,potem Polini Evota katerega zal nisem mogo preiskusit ker sem ga sosolcu posodo in so mu ga spizdli in danes sem dobo gobastega polinija :) :) Najbol od vseh se mi dopade ta gobasti res da je dragi samo vseeno.....Risov v navadnem cilindru ni blo cisto nic ceprav ni bil nasprejan filter pa sem se vozo po makedamu pa vsem.....na 70-ki zdaj tudi ni blo nic risov tak da ni to tak hudo ko pravijo da dela rise ce ga lepo negujes pa redno cistis se nima kaj zgodit......Je pa res da brez sportnega filtra se nebi mogo vec vozit ker sem se na zvok navado :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!