Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Ijooooooooo....Zdaj pa daj dizo 90 not al pa okol 90 iglo premakni na drugo pozicijo od spodaj navzgor,bencin zapri do konca in ga potem za tri polne obrate odvij pa ce to nebo "kolko tolko delalo" mas res vse v p**** ra******....Pa seveda si zapomni kak si ga mel zdaj nastavljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni fora v tem da je razstelan sam dau sm narazn in skup pa je kr naenkrat use u pi*di!

Baje je treba dat te vecje dize vrtat!

Ma kdo kako 85,90 za prodat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem ze veckrat narazen vzel pa skup pa vse dobro dela.

pomoje je kaka smet noter prisla al pa kaj. vzami spet vse dol in prepihaj vse dize vsaj z usti ce ne ze s cem drugim...pa vse luknce v fergazerju prepihaj

pa kolko sem bral po netu pa gledal:

sraufek zunaj je standgas - obrati

sraufek poleg je kaksna je zmes bencin/zrak pri standgasu oz cisto malem gasu...

igla, pol ko das gas uravnava bencin do nekje pol gasa

glavna diza pa ko mas vec ko pol gasa in poln

pol se pa je stranska diza noter, ki pa bojda skoraj nikoli ni raztstelana, samo v redkih primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem uredil zdej je bla pa smetka na dizi glih tok da je motor en mal man bencina dobivo ga pa sploh ni dusil!

Mam pa se eno vprasanje glede tistega malega sraufka poleg dize gor pise 38 zgleda ko kaka mini diza, kaj je to in kako vpliva? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem uredil zdej je bla pa smetka na dizi glih tok da je motor en mal man bencina dobivo ga pa sploh ni dusil!

Mam pa se eno vprasanje glede tistega malega sraufka poleg dize gor pise 38 zgleda ko kaka mini diza, kaj je to in kako vpliva? :?

vrjetno diza za standgas......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to sem uredil zdej je bla pa smetka na dizi glih tok da je motor en mal man bencina dobivo ga pa sploh ni dusil!

Mam pa se eno vprasanje glede tistega malega sraufka poleg dize gor pise 38 zgleda ko kaka mini diza, kaj je to in kako vpliva? :?

vrjetno diza za standgas......

Točno tako.....imaš pa še "dizo" oz. nek vijak, ki ima luknjico na sredini za čok. Ampak tega se ne tika... menjuješ samo glavno dizo, ker druge je že optimalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prenose je precej dobro menjat...sploh pr takem kitu ko ga mas ti. se splaca tudi, pospeski se sploh ne poslabsajo v bistvu... (razen v enih primerih, ne vem zakaj je to:))

sosolcu so se naprimer "precej" poslabsali, drugemu pa v bistvu nic:) pa se par drugim.

ti verjetno mislis dizo ki je notri v oni posodici poleg glavne, ne?

tam so 3 neke razlicne dize pr meni naprimer. ampak samo tisto na sredini se bi naj menjavalo, druge so ze vredu nastavljene, tak da ne bat:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenose menjat pa se bos na koncni pridobil pa bo to to :)

Kolk bi se pa poznal da bi menju prenose na 50 standard, pospeški in končna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
a ce das red sponge gor mores tud dizo menat???

a je sploh kj razlike original pena al pa redsponge???

Seveda je razlika, ker je redsponge dosti bolj redka pena, manj "nabita" skupaj kot pa orginal. Jaz sem naprimer dal v moj airbox od RMS športno gobo, pa v ohišje lukne navrtal in mi vleče mogoče za odtenek manj zraka kot pa prej ko sem imel gor RMS oni mali kovinski športni filter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja treba tud uskladit dizo. Ker potem bo preveč zraka vleklo. Posledica tega je tud to, da se ti agregat bolj segreva zaradi nepravilnega razmerja bencin-zrak. Če ti vleče preveč zraka potem tud čuješ tisti značilni zvok, ko daš poln gas. Treba uskladit dizo-filter.

Če se ti pregreva lahko vidiš po katodi svečke. Če je presvetla se pregreva, če je temna, mastna pa je prebogata mešanica.

Takšna more bit:

post-18-1078153830.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa presvetla?

Svetlejša od zgornje. Bolj na belejšo vleče barva (Jaz še je tud nisem takšne ko se pregreva, sem to prebral)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetlejša od zgornje. Bolj na belejšo vleče barva (Jaz še je tud nisem takšne ko se pregreva, sem to prebral)

jst mam doma eno čist svetlo, sam od atx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm zdej sam dal gor od Malossi-ja filter in sem preracuno kolko ga naj zaprem in morem rect da mam obcutek da gre isto ali pa skoraj neopazno majn po pospeskih!Razmisljo sem da bi dal not 95 dizo ker zdej je 85 in je baje mal premala!Aja mam pa 19 PHBG! :P

Sam s tem fergazerjom je pa samo sranje, nima za olje, pol mi se podtlak ni delo tak da sm le nekod zrihto! :huh:

Ka pravte bi dau vecjo dizo not? :?

Bom sou pa zdle svecko slikat pa bom dau sliko gor pa bote povedal ce je vredo, ker nevem tocno kake barve more bit! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!