Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Ma ja tocn tega mam!

Cuj roba kolko dizo mas ti da lepo z sportnim vlece?

Popravljeno . Popravil zazy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kak potem nimas za olje pa pod tlak tega.... :hmm: Mislim da vem kero verzijo mas ti gor.

98 je not.Samo preden sem ga nastavo je tudi cas sel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo kak potem nimas za olje pa pod tlak tega.... :hmm: Mislim da vem kero verzijo mas ti gor.

98 je not.Samo preden sem ga nastavo je tudi cas sel

Alo zazy kaj če si ti narobe priklopo in zamenjal podtlak in olje. To pa zato, ker ta fergazer sem jaz mel kaki tedn od robe in se spomnim da mi je Matej reko da je bla pipica za podtlak narejena naknadno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tocno tako je!Pipica pa podtlak se je naknadno naredila gor ker je v orginalu ni bilo.Nevem zakaj ne...ampak to je matej mel vse Racing gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne nic ni gor, mi je vse razlozo on pri marsonu ki zadevo obvlada!Ja sej podtlak je gor sam ne dela neki tak da sm mogo na pipco nardit da bbencin kr tece!

Popravljeno . Popravil zazy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zdaj mojo 17-tko poslikal. Tista zlata pipica na kateri mam prst je za olje. Tista ki pa gre od zgoraj not pa je podtlak.

Zdaj mogoče je razlika v tem da je moj PHVA tvoj pa PHBG. Ampak tako delujejo fergazeri po moji logiki :hmm: :?

post-18-1078168317.jpg

Popravljeno . Popravil grega
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni to podtlak.Podtlak pride prikljucen spredaj pri kolenu.Na desni strani je priklop za olje na levi pa za iberlauf(ce je prevec bencina da ven tece).

post-18-1078177575.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak naredi kot je zgoraj. Pa mora delat.

Mogoče pa majo tile Typhooni neko kronično bolezen glede fergazerjev :wacko: :wacko: :wacko: mene je j*** :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej zdej je ze vredi ker sm tak kr kesl za olje odstrano pa pumpo izklopo, pa naredo da bencin kr tece oz. mam na pipco da lahk zaprem tak da ni problema! :P

Dela glih tak kot ce bi meu vse prkloplen! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej zdej je ze vredi ker sm tak kr kesl za olje odstrano pa pumpo izklopo, pa naredo da bencin kr tece oz. mam na pipco da lahk zaprem tak da ni problema! :P

Dela glih tak kot ce bi meu vse prkloplen! :P

Ja olje more bit ja. Men se je enkrat serviser peljal na testno vožnjo ne da bi olje priklopo :wacko:

Drugač pa moreš zdaj samo še ono uho, oz turbino za zrak nardit :) Ker se ti zna MHR poleti fajn zagret, pol pa samo :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh bom ze nekot spacau tist za hlajenje!

Lahko pa zacnes tudi ti s serijsko proizvodnjo!Se noben nebi brano!

:D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja grega lahk patentiraš :yea2: turbo coller :yea2:

5k sit komad

barva po želji

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ni slaba ideja :D Bi blo izvedljivo. Če tak gledaš so tisti božični okraski ko se dajo kupit (bog ve kje) dražji od moje turbine pa še hladijo slabo, ker so v zaveterju (saj v primeru Typhoona)

post-18-1078260444.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 leto pozneje...

mla umes skačem sam...bi prašu nekj!pr moj rs-k mi je serviser naredu brez podtlaka ubistvu(u kolenu je ceva vn sam je zaprta) sma dela normaln-je možn de je kj nardobe?Pa še če kdo prodaja oz. ve za prodat športn filtr MALOSSI RED(če se le da okolica kranja)- drgač pa poštnina

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mla umes skačem sam...bi prašu nekj!pr moj rs-k mi je serviser naredu brez podtlaka ubistvu(u kolenu je ceva vn sam je zaprta) sma dela normaln-je možn de je kj nardobe?Pa še če kdo prodaja oz. ve za prodat športn filtr MALOSSI RED(če se le da okolica kranja)- drgač pa poštnina

lp

eh...čaki.Takole recimo:Pri rs50 mi je serviser naredil brez podtlaka(v kolen fergazarja je cevka ki gre za podtlak zaprta!). Dela pa normaln! Zakaj ubistvu je sploh tista cevka...je možna kašna poškodba skozi to?

P.S.Ali kdo proda športni filter MALOSSI RED oz.ve zanj?

lp

(upam de bote zastopl-bl se pr mn n da po slovensk!!)

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!