Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Tega mam zdaj

203.0034artmaxi.JPG

203.0028artmaxi.JPG

Tega a so mi opalili samo rumene barve ce ga kdo ki v mb vidi mi naj pove....

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pa stane gobasti?? (ne mislim oni evo ko so ti ga spi****), pa ja ce ga vidim ti bom reko al pa ga kr onemu opalo, če bota 2 pa bom se za mene enega :P :P ne, samo verjetno so tu kr redki toti, se ga nism vido v mariboru, zato pa so tud kradlivcom tak zanimivi. pomoje bi si mogo dat senzor od alarma nekak na filter da ce bi ti ga kdo probal dol dat bi začelo tulit, sej bi se dalo to verjetno naredit ne :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj hudo je** s tem filtrom oz. s fergazerjem

Problem je sledeč: Ko sem dal not 17,5 fergazer k serviserju mi ga je lepo nastavil skupaj s športnim filtrom polini. Ko sem se pri serviserju peljal je šel ko strela :D Potem pa se je iz dneva v dan stanje slabšalo. Namreč začelo mi je dalat to, da ko sem stisnil polni gas je skutera "odrezalo" (tako kot bi dobil preveč zraka). Dal si gas pa samo buuuuuuuu :angry: in to vedno bolj. Kot bi se nekaj razštelalo.

Kako je to možno, da se lahko kaj razštela med vožnjo? Kakšen vijak al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi mu še enkrat tja pelov onem serviseri kaj ga maš!! :hmm: :naughty: :naughty:

ker sn slišo kak ti dela in mislim da ti res preveč lufta jemle!!

tak da bi ga jaz še enkrat tja pelov!! :hmm: :hmm: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi mu še enkrat tja pelov onem serviseri kaj ga maš!! :hmm: :naughty: :naughty:

Sej ga je vceraj pa se je danes ze vozo pa enemu prednost vzel v rondoju :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi mu še enkrat tja pelov onem serviseri kaj ga maš!! :hmm:  :naughty:  :naughty:

Sej ga je vceraj pa se je danes ze vozo pa enemu prednost vzel v rondoju :lol1: :lol1: :lol1:

:blink: :blink: :blink: Srebrni golf? :lol: Če ne zna vozit po rondoju :hmm:

Takrat sem ponovno šel od serviserja. Samo nisma nič kaj dosti zrihtala. Zdaj mam not 95 dizo, da se lahko kolko tolko kulturno peljem :blink: Ampak me še vedno zajebavle. A je možno, da se s treslaji kaj razštela? Kaki regulator zraka al kaj podobnega? Zdi se mi tak, kot da mi nekje mimo filtra luft vleče :xx:

Roba, kaj je tebi tud delalo kaj takega na tem fergazerju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno je pa tud da če ti je prevec frgazr odpru da ti ga zalije ko je mrzu, ko je pa na delovni temperaturi pa deluje? al ti to tut pr delovni temperaturi dela??? :? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razštela? Kaki regulator zraka al kaj podobnega? Zdi se mi tak, kot da mi nekje mimo filtra luft vleče :xx:

:lol: :lol: to ti tam skoz ono turbino ziher not vleče pod pritiskom :lol1: pa dobi tam tolko zraka noter ko da bi dragster top fuel gledo :D , ne sej malo heca, samo mogoče pa zaj tak doro hladi, da se ti niti nena na vredi delovno temperaturo zagreje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno je pa tud da če ti je prevec frgazr odpru da ti ga zalije ko je mrzu, ko je pa na delovni temperaturi pa deluje? al ti to tut pr delovni temperaturi dela???  :?  :unsure:

ce bi ti ga zaliv bi crknu, pa bi pol mogu svecko spucat pa bi slo naprej, to ti le "trokira" tko k usak mrzu skutr, ker je automatsk cok se automatsk prklop pa izklop, zato je pa na delovni temp. ok. ce se ti pa zauga dl casa je pa mozno da je prevelika diza, sam to dvomim. kriza bi bla ce je premejhna pa ti pol bt prepiha pol je pa bl :lol1:

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi ti ga zaliv bi crknu, pa bi pol mogu svecko spucat pa bi slo naprej, to ti le "trokira" tko k usak mrzu skutr, ker je automatsk cok se automatsk prklop pa izklop, zato je pa na delovni temp. ok. ce se ti pa zauga dl casa je pa mozno da je prevelika diza, sam to dvomim. kriza bi bla ce je premejhna pa ti pol bt prepiha pol je pa bl :lol1:

sej nism mislu zalije do te mere da mors svečko pucat. Recmo uros je mu mal vecji frgazr in mu je kje biu mrzu kje mal gasa dau samo buuuum nardila gaj zamoril kje pa spustu gas je pa normaln delu, pol je pa 3x-4x mal gas dau pa je blo okj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to meni dela pa mam orginal fergazer, samo auspuh drugi, samo je očitno fergazer tak razštelan da joj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hum...sm bil ja... k 1x sm sam nekej carov brezfotra in je blo se slabs kokr pa prej, tko da nism biu prov kej prevec navdusen. zadnc sva pa s fotrm nekej probala pa je ql...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se tiče diz.......ko so se mi začeli ti problemi pa sem šel k serviserju sem bil poleg ko je delal. Večjo dizo kot je dal not malo lepše je šlo. Tako da mam zdaj trenutno (res trenutno, ker žere ko svnjia) 95 dizo not da gre kolko tolko. Problemi se pa pojavljajo tudi potem, ko že doseže delovno temperaturo. Zdaj bom jutri še nekaj čaral s filtri različnimi pa bomo vidli kak bo, v vsakem primeru pa gre na reklamacijo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!