Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

mu pa reces da se samo dam peles daj neki z avspuham narobe :naughty:

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe zakaj pa pol nedas racing filtra gor?

trenutno ni dnarja :(

zej najprej nove gume pa hand protektorji poj hlace pa skornji poj kros celada pa ocala poj bo pa su dnar mav bl u predelave pa to :OK: sam tko kukr gre men dnar bo pomoje to konc druge sezone :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene aves kva bi mogu...uno peno dobit k je skutr filtr iz nje narejen, pa pol eno vezico alpakej pa zategnt fajn cez frgazar... pa vecjo dizo dej, ker ce ti bt prepiha naus prevec veseu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasn frgazar, filtr pa kit mas? pa kolk ti pije?

kit mam polini 70 gus, fergazer 17,5 dellorto pol pa še prim. prenosi, speed control, filter pa mam polini oni navadni športni (tavlka različica :wacko: ) Zdaj s to nastavitjo (95) in tem filtrom mi pod nizkimi obrati ful trokira, ko pa dam polne gas pa se čuje, da ni to pravo. Žere pa nenoramlno :cry: bom mogo do drugiga tedna zdržat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo od vsega mi še zdaj ne meni ne serviserju ni jasno, kako je možno, da se je že odlično nastavljen fergazer s vožnjo razštelal. Sicer on je omenjal neko fedro in šraufek za zrak, da je to možno :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej zvok je ql, sam pol si dobesedno vaba za policaje

Ravno zvecer sma z jovanom nekaj koleno za filter spreminjala pa si skup naredim pa grem na voznjo pa sem mel ze za ritjo kareto :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno zvecer sma z jovanom nekaj koleno za filter spreminjala pa si skup naredim pa grem na voznjo pa sem mel ze za ritjo kareto :angry: :angry:

kaj pa je kareta? :rolleyes: da se mal stajarscine se naucim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!