Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Iz 17 mi je to ven padlo :angry: Zaj pa mam toto staro 12-14 not pa 80 dizo v njem. Pa se mi zdi, da se je s časom tudi razštelal :angry: :( Mogoče sumim na kakšne lamele..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi lahko razderi pa poglej

saj sma mela s tomotom narazn pa je reko da so v redu. Ampak pomoje ne bi smelo bit to. Če je skuter že letel vredu potem pa se bi s časoma razštelale :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen. Kupo sem športno gobico za filter RMS pa 4 lukne v ohišje airboxa pa zdaj gre ko svinja :D Zdaj ko daš polni gas pride v tiste prave obrate in potegne tak kot treba. Samo upam, da se sedaj ne bo "samodejno" razštelalo tako kot vse do sedaj na teh športnih filtrih :wacko: :hmm:

@Roba glede 17 pa bom se drugo sezono s njo ubadal. Kupo bom lamele karbonske pa preštudiral fergazer pa more bit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem rešen. Kupo sem športno gobico za filter RMS pa 4 lukne v ohišje airboxa pa zdaj gre ko svinja :D Zdaj ko daš polni gas pride v tiste prave obrate in potegne tak kot treba. Samo upam, da se sedaj ne bo "samodejno" razštelalo tako kot vse do sedaj na teh športnih filtrih :wacko: :hmm:

@Roba glede 17 pa bom se drugo sezono s njo ubadal. Kupo bom lamele karbonske pa preštudiral fergazer pa more bit

ej to mi pa ni jasn.. kupu si sportno gobico za RMS filter... pa luknje si navrtu v airbox..a je to mogoce tak filtr k je originalen al kaj? a mas ksne slike alpa kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo

Zelo zelo...ceprav je zdaj z to gobo pa luknami skoraj isto kot sportni...

@grega prodas nazaj sportni filter :)

Popravljeno . Popravil _Roba_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz v cetrtek, petek dobim red sponge ce bo vse po sreci in jo bojo meli v motoracingu :rolleyes:

Upamo na zvoook :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, men ze tko 2 cevki dol visita... Ena je iberlauf, ena pa za kufer, ali pa je to ta od airboxa?

Kolk pride debela?

No, zdele se mi neda. Sem naredu 50km danes in v cet. mam probno... Vozu sm pa z Aeroxom :yea2: Vecinoma sem 70 vozil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

roba. .dej probi to poslikat, k ma frend istega aeroxa pa bi tut to rad :D

Ki pa naj poslikam ce majo vsi sportne filtre gor?Pa airoboxov ni vec...Vzamita dol filter pa je na zadnji strani ena taka debela cevka pa jo ven potegnita pa je to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mislis ti tisto taglavno ko gre na vrh iz airboxa? No sicer sm pa ucer neki airbox sraufu, pa mi ni ratal pokrova dol dobit... zgoraj pri cevi se satan drzi ... Eh, moram si cas vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bom jaz poslikal tega mojga airiboxa. Sicer pa ni taka znanost. V originalni airobox sem dal samo športno gobico, ki je veliko redkejša od originalne (če pogledaš proti svetlobi se vidi skozi). Vendar če bi aribox imel zaprt tako kot je orginalni dobi premalo zraka zato sem v dekl od airboxa navrtal nekaj luknenj. Pol sem se pa vozil na tesne vožnje pa če se mi je zdelo da dobi še premalo lufta sem vžgal še eno lukno vse tak dolgo dokler nisem bil zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz v cetrtek, petek dobim red sponge ce bo vse po sreci in jo bojo meli v motoracingu :rolleyes:

Upamo na zvoook :yea2:

a lahko se men en redsponge prneses za runner 50ccm (un vecji airbox - hyper 1 masina...sej ves kasn je ), cena je pa okol 1,5k, ce se ne motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uglavnem glavna razlika brez ali z šp. filtrom je: al maš sesalc al pa globinski sesalc!!!!!! tko je en moj frend (runner man kle na motosvetu) dal športen filter dol pa navadnga zdej se pa voz okol moje bajte pa brni k naš Steam buggy!!!!!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Langus:

En frend gre.. pa sva mu jaz pa Jebediah ze oba narocila red sponge.

Prid na irc, kanal novomesto, nick mam [Aerox] pa se bomo zmenli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!