Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Langus:

En frend gre.. pa sva mu jaz pa Jebediah ze oba narocila red sponge.

Prid na irc, kanal novomesto, nick mam [Aerox] pa se bomo zmenli....

bom..tnx :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se kej ful dere?

Niti ne. Dosti manj kot športni filter, ki sem ga mel prej gor, ampak ziher bolj kot pa če bi mel čisti orginal (gobica+brez lukenj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa kej pomagajo tele lukne?

pa še kak. Brez njih mi je ful trokiriral, ker je dobo premalo lufta. Sedaj pa ko feragzer potegne zrak, ga potegne tudi skozi te luknje in ne samo pri tisem dovodo ko je original dugač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm kaj pa ce je mel preveliko dizo notr?

Vse mozno sta z tomotom naredla pa nic ni laufalo ce pa je laufalo pa je melo rekord 1dan al pa se to ne.....Delalo al ni delalo vazno da gre zdaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo res. Ko maš enkrat probleme s luftom dobiš živčnega. Mi smo enkrat na speedfightu malo ojačali vhod v airbox pa skuter ni šel nikamo (ampak res nikamor)

Nekaj me zanima. Drugo sezono se bom malo igral s tem 17,5 fergazerom ko ga mam doma. Zdaj, če bi dal takšne dizo pa takšen airobx kot imam sedaj na tem fergazeru vse na 17,5 in ga namontiral bo delalo? (seveda če je pogoj, da je s fergazerom vse v redu :hmm: ) S tem "če bo delalo" mislim na razmerje med zrakom in gorivom. Po moje bi moglo delat, ker je na 17,5 samo malo večja izhodna luknja, da ti mešanco bolj hitro not zabriše :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam zj na Typhoonu 21mm frgazar s športnim filtrom :naughty: pa mi čist hudo dela,

samo zajlo sm mogu podaljšat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... Langus, Jebediah... Redsponge in valcki so ze pri meni.... za vse 3 :yea2: Mogoce bom ze danes gori montiral, pol po vozni....

Upam da nardim to jebeno probno vozno. Pol pa na eno pijaco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em, ja sem bek iz voznje... Se je instruktor spomno da bi v soboto mel probno voznjo. Zebe me pa ko pesa in zeloo tezko tipkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... Langus, Jebediah... Redsponge in valcki so ze pri meni.... za vse 3 :yea2: Mogoce bom ze danes gori montiral, pol po vozni....

Upam da nardim to jebeno probno vozno. Pol pa na eno pijaco :D

eeeeeee lepo lepo, upam se, da je taprav. se zmenva na ircu, pa ti bom dal naslov, pa mi bos po povzetju poslal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni panike...

Em, no jaz zdej ze mam red sponge gor, pa je kr fajn.... Malo bolj se masina odziva se mi zdi. Sicer pa druge spremembe glih ni. Zvok je enak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!