Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Js mam zj na Typhoonu 21mm frgazar s športnim filtrom :naughty: pa mi čist hudo dela,

samo zajlo sm mogu podaljšat

Kaka je pa porba :wacko: s tem malim tankom tak se lahko voziš od pumpe do pumpe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam zj na Typhoonu 21mm frgazar s športnim filtrom :naughty:  pa mi čist hudo dela,

samo zajlo sm mogu podaljšat

Kaka je pa porba :wacko: s tem malim tankom tak se lahko voziš od pumpe do pumpe :)

Ja kuri mi tm 6-7 litrov na 100

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kuri mi tm 6-7 litrov na 100

kos torte za 50/70 kubikov... ...skor tak ko dizl... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam zj na Typhoonu 21mm frgazar s športnim filtrom :naughty:   pa mi čist hudo dela,

samo zajlo sm mogu podaljšat

Kaka je pa porba :wacko: s tem malim tankom tak se lahko voziš od pumpe do pumpe :)

Ja kuri mi tm 6-7 litrov na 100

6-7litrov??????????? A si mogoce hotu napisat 6-7 tankov?? Ce men 17.5 zre okol 10!!!! :? :wacko: :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6-7litrov??????????? A si mogoce hotu napisat 6-7 tankov?? Ce men 17.5 zre okol 10!!!! :? :wacko: :)

lp

Sej to meni tudi nena gre v glavo.... :? :? :hmm: :wacko: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ce mate razstelane fergije, ne utrujite drugim ki jih mamo......moj 17,5 zre 6L/100km

in ja 21mm zre manj kot tahuda 19, pod tahuda beri (dirkalna PHBG 19 BS), ker je fora v konusu igle in pusi v katero igla gre, ker je tako oblikovana, da lahko nastavis standgas, pol je pa skor full gas do konca hoda zajle.......21 ma pa to iglo bl clovesko in zato tud pije manj........

drgac pa OFF TOPIC.........tema je sportni filtri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam zj na Typhoonu 21mm frgazar s športnim filtrom :naughty:   pa mi čist hudo dela,

samo zajlo sm mogu podaljšat

Kaka je pa porba :wacko: s tem malim tankom tak se lahko voziš od pumpe do pumpe :)

Ja kuri mi tm 6-7 litrov na 100

6-7litrov??????????? A si mogoce hotu napisat 6-7 tankov?? Ce men 17.5 zre okol 10!!!! :? :wacko: :)

lp

ja samo ga še nimam tolko cajta gor,

ene 7 mi kuri če ga zlo mal žgem ,

tko de bi kr mogu napisat 10 litrov na 100 pa skos s polnim gasom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam PHBG 17,5 + sportni filter pa 72 dizo (tako vsaj pise, mozno da so jo na servisu kdaj povrtali malo se - se ne bi cudil) pa zere ene 6L.

mislim pa, da je kar fajn nastavljen fergazer:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!