Skoči na vsebino

Športni filter


k&4

Priporočene objave

Kako varovalko  :?

Iglo al kaj  :?

Varovalka ki je okrog igle

V čem pa je finata te nastavitve igle :? Kaka je razlika če je varovalka čist gori al pa čist doli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vec bencina majn bencina zalivanje ali ne zalivanje :)

zalivanje ali pregrevanje + luknja v batu... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti lahko kako vpliva igla na pospesevanje kajti men na MHR replici z 17,5 frgazerjem lepse dela s 65 dizo kot 70! S 70 dizo do 10km/h motor nekaj jamra pol pa potegne full bol ko 65! Kaj bi mogo nardit da bi blo use OK :? :? :?

Popravljeno . Popravil zazy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

65 se mi zdi kar malo premajhna za mhr replico:)

kajti z manjso dizo motorcek gre malo boljse, ampak se pa prevec greje, ker je zmes prebogata z zrakom in so eksplozije mocnejse. kar ni dobro!

igla vpliva predvsem pr malem gasu mislim da, torej ce je prevec visoko dvignjena to pomeni da ti pr malih hitrostih trokira naprimer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol ce dam not 70 dizo pa iglo mal nizje bo to vse?

Sam to se mi ne zdi glih res ker sm kr obcutu bolsi pospesek skos fajn vlece!

Ma kdo kako slikco kje je igla itd. da mi bojo stvari mal lazje!!

Kaj se vam zdi 70 tut premala?

A bi slo ce bi eno staro dizo prevrtal na 100?

Popravljeno . Popravil zazy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probaj recimo 90 dizo...Pa nemoremo ti mi zdaj prek neta fergazera nastavit ker nevemo kaka se motor obnasa...pelji ga na servis al pa nekomu ko zna pa bo to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ce pravim da je s 70 dizo bl potegno sam je do 10km/h mal trokiro!!!!

Jaz mam na polini gus pa na mojem fergazerju 12 oz. prevratanem na 14 not 80 dizo. Tak da mislim da moreš ti dat ziher vsaj nekaj takega, potem pa se "malo" zajebavleš s zrakom pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas mam pa malossi gus, pa mam na 17,5tki fergazerju 90 dizo, in dela vrede, svečka je tudi svetlo-rjava, taka kot more bit :)

jas ti priporočam da daš noter nekaj večjega kot 90 al pa vsaj 90, in da ko nastavlaš fergazer se orientiraj po svečki, kake barve, po nekaj km vožnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce bom dal 90 dizo not bo mel motor slabse pospeske in koncno? Saj tak je jrk0 reko!!!

Pol je ja to brezveze motor bo piu ko marija sou pa nikamor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce bom dal 90 dizo not bo mel motor slabse pospeske in koncno? Saj tak je jrk0 reko!!!

Pol je ja to brezveze motor bo piu ko marija sou pa nikamor!!!

Ja to je zelo odvisno. Lahko ti bo zalivalo lahko pa ne. Stvar moraš pač probat. Odvisno je tudi seveda od velikosti fergazerja (12 17,5 19 ... ) in pa filtra za zrak. Uskladit moreš velikost dize, vergazerja in pretočnost zraka

Popravljeno . Popravil grega
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja lej, v tvojem primeru bi jaz reko da bo mel boljso koncno in tudi pospeske. navsezdanje mas mhr replico ki rabi precej bencina.

pa resno, ne se igrat s premalimi dizami, ker samo slabo delas masini! poglej svecko, mora bit rjava, v tvojem primeru je mozno da je precej bela oz belo-rjava, oz zelo svetla, kar pomeni da je zraka prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ko mam 65 not vse lepo dela! Dans sem sou k mehaniku po 80 dizo mi je pa loj dau 165!!! Kaj ma ta za cbr-ke al kaj sem sele doma vido kaka lukna je u dizi!

S 65 ni nic prevec lufta ker motor laufa ko svicarska ura sam problem je ker mi ga ze z 70 malo zaliva na zacetku to pomeni da dam tisti zatic na igli mal bol dol ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, tile fergazerji so itak v pizdi:) ce ti VSE dela kot mora in je svecka dobre barve niti ne mrdaj nic pomoje.

sej ko enkrat začneš ta fergazar mrdat, pol itaq skoraj vse lohk zajebeš.....tko da tko kot je jrk0 reko, lep namiren vse skup pust....ker če se boš kaj špolal se lohk zgodi da boš čist zabluzo, pol pa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no cist prav ste mel zdej sm ga pa zafu*o, stvar je taka da sem dau vse lepo nazaj tko ko je blo in zdej mi motor slabse potegne tam pri 75km/h pa ga kr zastopa :cry:

pomoc prosim kaj nej nardim :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!