Skoči na vsebino

V nedeljo 12.10 po forumskem ob 16. uri


bladzo

Priporočene objave

V nedeljo 12.10.2003 po FS-ju bom ob 16h postavil nekaj stožcev na parkirišču v BTC-ju, blizu koloseja (koder je bil minimoto show). Vabljeni vsi, ki se radi družite in bi se radi še zadnjič v tej sezoni preizkusili v spretnostni vožnji.

Zadeve se boste udeležili na lastno odgovornost, bo pa nezahtevna in predvsem zabavna.

Obiskala nas bo tudi letošnja miss Tina Zajc.

Dogajanje bo neuradno, zato morajo vsi udeleženci pripravljeni na beg.

Buh pumagi!

V primeru slabega vremena mene ne bo!

Prva vaja - ogrevanje prednje gume by GUMY :?

post-20-1065547592.jpg

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No superca da ste se spomnili kaj takege. :OK: :yea2:

Pridem sigurno pogledat...

Glede kakega pobega pa ni noben problem. :D :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 12.10.2003 po FS-ju bom ob 16h postavil nekaj stožcev na parkirišču v BTC-ju, blizu koloseja...

...

Buh pumagi!

...

V primeru slabega vremena mene ne bo!

Huh... super, pridemo :OK:

Bomo molili :notworthy: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obiskala nas bo tudi letošnja miss Tina Zajc.

Pridem :kva1: :wub: :P O:-)

A zarad Tine al zarad zajca ???? :naughty: :naughty: :naughty:

...mogoče se pa na stožce pali... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 12.10.2003 po FS-ju bom ob 16h postavil nekaj stožcev na parkirišču v BTC-ju, blizu koloseja (koder je bil minimoto show). Vabljeni vsi, ki se radi družite in bi se radi še zadnjič v tej sezoni preizkusili v spretnostni vožnji. Zadeve se boste udeležili na lastno odgovornost, bo pa nezahtevna in predvsem zabavna.

Blazdo, a je tole za objavo na prvi strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blazdo, a je tole za objavo na prvi strani?

Po moje, da JA...

Ker drugace bo prej objavljeno na 24ur.com,

tako kot tisto o obmolklih cerkvenih zvonovih na primorskem O:-)

Sam moje skromno mnenje :xx: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blazdo, a je tole za objavo na prvi strani?

Noise, raje ne. Dovolj je, da je na forumu, preveč publicitete za prvič ne potrebujemo.

A ja, v duhu podpiram ta dogodek, ampak me žal ne bo. Mokre obveznosti! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem letos zaenkrat oz še vedno pešec pa razpisujem ob priliki tega dogodka draft za dogodku primerno varnostno podporo in pozivam pešake z 90+ kg za varovanje pobega. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogajanje bo neuradno, zato morajo vsi udeleženci pripravljeni na beg.

Zakaj bi moral bezat? Sej bomo samo malo bolj okorno poskusali parkirat (nekaj ur... pa v slalomu... pa po sprednji gumi :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa ideja....upam da uspe...predvsem zaradi vremena...jst pridem ampak voženj v stilu GUMY-ja ne obljubim..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

draft za dogodku primerno varnostno podporo in pozivam pešake z 90+ kg za varovanje pobega. :D :D

Jst lahk v solo priredbi manjšo gručo ustavim, pa tud v beg jih lahko poženem :D če je treba seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem letos zaenkrat oz še vedno pešec pa razpisujem ob priliki tega dogodka draft za dogodku primerno varnostno podporo in pozivam pešake z 90+ kg za varovanje pobega. :D :D

Evo, ti bom pomagal, kot pesec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem ,samo še odločim se a bom med bežečimi ali med lovilci :? :D :P

Kdor ne bo ogrel prve gume bo moral pa zadnjo!!!

post-20-1065633813.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 12.10.2003 po FS-ju bom ob 16h postavil nekaj stožcev na parkirišču v BTC-ju, blizu koloseja (koder je bil minimoto show). Vabljeni vsi, ki se radi družite in bi se radi še zadnjič v tej sezoni preizkusili v spretnostni vožnji.

Zadeve se boste udeležili na lastno odgovornost, bo pa nezahtevna in predvsem zabavna.

Obiskala nas bo tudi letošnja miss Tina Zajc.

Dogajanje bo neuradno, zato morajo vsi udeleženci pripravljeni na beg.

:hmm: :hmm: :hmm:

Pa lepo po vrsti.

Ti boš postavil? TI kot TI ali TI kot član Maksi-ja? :?

Kdo je sponzor, kaj bodo dali in kdo bo to dobil? :naughty:

Lastna odgovornost odpade, ker je to prireditev na javnem kraju in si jo potemtakem moral prijaviti - če si jo, si plačal takso, če jo nisi, boš plačal kazen - odgovornost je torej tvoja v vsakem primeru. :mellow:

Tina Zajc? Če je to taista Tina, ki je miss, potem te moram obvestiti, da ima mlada dama, odkar je bila izbrana za miss PROTOKOL, ki ji ga določa lastnik licence... vse prireditve, ki jih obišče so načrtovane in plačane, razen če gre za lačne otroke al pa za obolele z aidsom in še kaj podobnega. Lastnik licence in posredno odgovoren za okoliška postopanja miss Zajc je gospod Geržina, njemu pa se niti ne sanja, da bi miss Zajc v nedeljo imela kake obveznosti. Razen, če je morda tvoja nova punca in bo prišla s tabo privat na žurko - kar pa ne bo, ker ni prijavljena in si tega ne more privoščit, ker je lahko ob kronico. Torej - ob kateri uri pride Tina Zajc pred BTC, da bodo naši fantje s foruma, ki bi eventuelno prišli tja zaradi nje, to vedeli? :hmm:

ABSOLUTNO SE STRINJAM, da je zgornji prispevek samo zlobni izliv neke babnice, ker je EVIDENTNO, da je stvar čista kot solza in je neprimerno sploh pomisliti, da bi nekdo organiziral kaj takega z namenom, da prireditev vpiše na seznam udejanjenih dogodkov nekega društva, čisto neprimerno je tudi razmišljati v smeri, da si bi nekdo missico na prireditev najavil z nameno privabiti čimveč občinstva (moškega, z motorji) in še bolj neprimerno je razmišljati, da ljudje ali pa skupina ljudi izrablja takoimenovani čredni nagon ljudi za nabijanje lastnega ega in za navidezno transparentnost delovanja nekoga, nečesa, kar je bilo v prvotni fazi zastavljeno drugače. :yea2:

Tako. Povedala sem. Vem, da se motim. In zelo sem pazila, da nisem nobene besede postavila kot trditev, ampak samo kot hipotezo, domnevo ali pa vprašanje, na katera pa mi sploh ni potrebno odgovarjati. :doze:

Presneto me vrže iz tira, da me poskuša nekdo "za ovco imet" ... :angry:

Čeprav v bistvu nimam nič proti ovcam. :)

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si hotela s tem povedat? Nihče te ne sili, da prideš. Niti Zajčeve, mimogrede. Vse je na prostovoljni ravni, ker se je Bladzo tako odločil. Ko voli, nek izvoli. Gre za nedolžno zabavo nekaj posameznikov. A je to v tej skorumpirani, vase zagledani, kvazi demokratični družbi tak zločin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj si hotela s tem povedat? Nihče te ne sili, da prideš. Niti Zajčeve, mimogrede. Vse je na prostovoljni ravni, ker se je Bladzo tako odločil. Ko voli, nek izvoli. Gre za nedolžno zabavo nekaj posameznikov. A je to v tej skorumpirani, vase zagledani, kvazi demokratični družbi tak zločin?

Ni zločin. Kajti kjer je Zločin, je tudi Kazen. In kazni ne maramo, kajneda? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!