Skoči na vsebino

Ukradli več tisoč delov za motorje


Špilferderber

Priporočene objave

... če je primerno zavarovano .... :P

Ko sem se še jazst igral zaposlenega v Tomosu, te je zjutraj tovarniški vratar nagnal nazaj domov, če nisi imel s seboj tovarniške izkaznice. Sedaj jim pa kar tako masovno kradejo. Kako tovarna v 25 letih propade ;) :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jebiga če ne prodaš zadosti pa se že kaj zmisliš. Kaj pa bi delom od Tomosa???? saj so že 30 let ena in isti sam mal so grušte pobarvali in bolj poškrtarili na materialu.

:? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako visoko kotira tomos se je videlo v Milanu - bili so skoraj edini dvocikli na katere se nisi smel usesti ali jih otipavati :?

Glede na to da kradejo dele za njih, je bilo to verjetno zaradi vrednosti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako visoko kotira tomos se je videlo v Milanu - bili so skoraj edini dvocikli na katere se nisi smel usesti ali jih otipavati :?

Glede na to da kradejo dele za njih, je bilo to verjetno zaradi vrednosti :hmm:

ja to je verjetno kaka psihološka varka, da bi lažje dobili ameriški in evropski trg :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker niso yamaho,bi bli vsaj deli pocen za kupit :OK:

Sanda 7, kaj se Yamaha tako pogosto kvari? :o :P :lol1:

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, da bi kogarkoli branil, ampak:

- moja generacija je ob avtomatikih in šterkah gor zrasla (elektronik je bil pa itak "iber ales")

- kako sem debelo gledal, ko sem cez luzo v tuji dezeli zagledal mladenko na Tomosovem skuterju. Se zdaj nisem cisto preprican, da gre za isto podjetje, ki je v tujini tako uspesno (ce se ne motim, imajo najvec proizvodnje na Nizozemskem), v USA pa kar dober trzni delez. Ko sem jo malo povprasal, zakaj se je odlocila za Tomos, je rekla, da sta z mozem sicer tuhtala kaj kupiti, ker je bil drazji od ostalih, samo je pa kvaliteta odtehtala?!

Dodajam slikco iz leta 1998.

post-2-1065826134.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!