Skoči na vsebino

Ali smo motoristi šovinisti .....


Guzzila

Priporočene objave

Ko sem pred trinajsti leti zacel z motorji, so bile zenske, ki so vozile motor prava redkost. Sedaj jih je pa zmeraj vec. Men so vsec. Le tako naprej!

Najbolj smesni so mi pa naslednji prizori:

- na kriziscu kolona pred rdeco lucjo. S kolegico (ona naguzena na FZR 600, izpod celade dolga crna kita), se guzvava mimo avtomobilov v prvo vrsto. V prvi vrsti pa golf III VR6 s knight rider rdeco lucko na maski. Skozi odprta okna CIGULE MIGULE DIDLDU. Ze v oranzno izbrisani v golfu gas do daske, iz gum se kadi - nek se vidi, ko je musko!

- Portoroz: pred pizzerijo Ljubljana. Ockatov sincek parkira ockatov avto (BMW 325 cabrio) na prehodu za pesce in se sopiri na stolu kot kak pav in opazuje, ce njega kdo opazuje. Tako sedi in se zdi sam sebi imeniten. Med tem se na plocnik pred pizzerijo pripeljeta dve italjanki na Ducatijih in gresta na pizzo. Folk ju gleda. Ko pav ni vec v pozornosti, se spoka k BMW-ju, ga pocasi odklepa (avto je itak cabrio!) in ko ga, se potem nobeden vec ne gleda (vsi gledajo bebjbi) se z zakompleksano surlo odpelje.

- Tromostovje - sreda: okoli motorjev na poti do Macka hodijo ljubljanski snobi s svojimi bejbami in komentirajo: Ja same mozace! Babe na motorju, saj ne znajo vozit. Phe kako se jim da. Pol smo pa jih na poti do OTC oz. OLP srecali na cesti in se niso hoteli umikat, ko smo vozili po Celovski, vcasih so se mal zajebaval (vijugali, bremzali v zeleno).

DEFINICIJA: Ljubljanski snob = pogosto videni tipi, ki se najveckrat sopirijo v Macku, obleceni v KC, Armani, Dolce Gabana, Rolex (valjda je vse fake, kupljeno na Madzarskem), frizura je stresica ali pa latino videz. Avto je kak spedenan Peugeot 106 z neonko spodaj in hudo frstekarijo po moznosi izvora leva roka desno zep). Ko zagledajo punco na motorju se jim pa od fovsije zmesa. No vcasih si kak tak snob celo omisli bajk (najveckrat je to Ducati Monster Dark ali pa Virago 250). Potem je pa ta bajk parkiran pred Mackom petek in svetek.

Cimvec punc naj bo na motorjih! So zakon!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če smo čist iskreni so motorične sposobnosti žensk slabše od moških (osnovni primer je parkiranje avta)

Spet ga sračkaš.... vožnja, sploh pa parkiranje je moja specialiteta in tudi moj dragi priznava, da imam naravni dar za to... vzvratna vožnja, bočno parkiranje, parkiranje kar tako in na vse načine....

Pa nimam lulčka. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet ga sračkaš.... vožnja, sploh pa parkiranje je moja specialiteta in tudi moj dragi priznava, da imam naravni dar za to... vzvratna vožnja, bočno parkiranje, parkiranje kar tako in na vse načine....

Pa nimam lulčka. :naughty:

So izjeme tako pri enih kot pri drugih.

Govorim nekak na splošno, ker se mi res ne da pri vsaki trditvi pisat,, seveda so izjeme,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sem sprožil to temo bi rad priznal, da sem rad nekoliko pokroviteljski do kolegic. Fejst rad jim dam kak nasvet ali pa ji pomagam recimo ketno namazat, gumo napumpat..... Sicer pa o ženskah vse najboljše. Kaj bi mi brez njih ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kolegi motoristi pa res NIKOLI nisem imela občutka podrejenosti. Še več. Na začetku moje motoristične kariere (kaj je to res bilo šele lani?) so mi nudili vso podporo in nasvete. Za kar vam bom, moji prijatelji, večno hvaležna. :notworthy: :notworthy: :OK: Vsakmu enga :004

In rezultat tega je, da so vsi vozniki, ki jih danes spoznavam presenečeni nad mojim znanjem (OK nekateri 'ta stari' pravijo, da preveč divjam).

Edine negativne izkušnje imam z mehaniki, ki so me podcenjevali. Dotični mehaniki namreč mojega motorja več ne bodo videli v svoji delavnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo opozoril bi - KAWAMAN je posebej povprašal "Dame kakšne so torej vaše izkušnje?".

Vsak moški, ki je odgovoril v tej temi, je torej "dama" :D

Including me :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih nisem imel etikete "prepovedano za moške". Moram priznati, da pa sem pričakoval odziv kakšne razočarane motoristke.

Očitno smo slovenski motoristi res pravi gentlemani. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno smo slovenski motoristi res pravi gentlemani. ;)

Razen tebe, ki si rad pokroviteljski do kolegic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno smo slovenski motoristi res pravi gentlemani. 

ta pa skor ne bi držal...samo slovenske motoristke so očitno dovolj samosotjne in se ne sekirajo okol moškega šovinizma. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja najbrž da se ne sekirate okol šovinizma

če bi (hipotetično) tle gor napisal da ženskam še volana ni za v roke dat kaj šele motorja bi me tko zatrle v kali da bi si najbrž mogu nick sprement, zato bom raj :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skor ni lepšega za oči kot čvrsta napeta ritka na kaki hudi mašini. Mamica, to so pogledi :kva1:, če je pa v usnju pa še tolk bolj. :yea2:

VIVA MOTORISTKE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...samo slovenske motoristke so očitno dovolj samosotjne in se ne sekirajo okol moškega šovinizma. :grrr

A res... :? :hmm: :lol:

:wub: Zakaj pa pol tale pricujoci posnetek govori, da zelite

biti lepe tudi na motorju, kot da bi nam ugajale tudi tukaj O:-) :notworthy: :OK:

Na fotki sminka, crtalo in ostali "zenski" pripomocki v tank-torbi :lol1: :naughty:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Davnega leta sem brala test čelad v Motoristu, ki jih je delala ena bejba ... poglavitno testiranje v tem primeru je bilo ali se puder prime na notranjost čelade ali ne ... :cry: :lol1: :BUA: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nezaslišano, nobena nima endure narisane...še dobro da je taprava WR-ka na levem robu

je mogoče slikca ker rezana :hmm:

kar se odnosa moški ženska tiče, bo taprav šele takrat, ko se bo o stvareh, ki se razglašajo v tej temi, nehalo govoriti: najbrž nikoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je D.J. nikoli, ker ženske ne morejo biti enakopravne moškim ravno toliko kot moški ne morejo biti enakopravni ženskam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za povrnitev k temi.

moškega šovinizma med motociklisti ne opazim..tudi ce je...

bolj opazno je neko bizarno "pussy power" gibanje...kaj pa fantje o tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj opazno je neko bizarno "pussy power" gibanje...kaj pa fantje o tem???

če lahko obrazložiš kjera pusi pa spada v to gibanje ti bom hvaležen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!