Skoči na vsebino

Izrael


bondi78

Priporočene objave

a to je Izrael? pa sej zgleda, kot da bi se vozu nekje iz gorenjske proti primorski, po malo izboljšani cesti :o :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blizu Jeruzalema, zelo lepa cesta, vroc asfalt, skoraj nic prometa...

Nasleno soboto sem na vikendu v Eilatu- soboto potem vam bom poslal se malo slik...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smrk smrk :? :cry: kako vreme in ceste :blink: (čebifaušijagorelapress :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre fotke, sicer vse na isto vižo, ampak takšni smo motoristi, a ne!? Asfalt je pa tak, kot bi ga s "štosmanom" polagali (...saj bi napisal po slovensko, pa ne poznam izraza - tisti, ki ste kdaj kaj zidali, boste že vedeli, za kaj gre). Mi pa na hitro oko ta asfalt deluje kot tračnice, he, he.

Kaj pa delaš tam doli (samo moto-turizem, služba, ali nekaj vmes)? Že iz slikce se vidi, da je tam topleje kot pri nas (kjer je bil en smotan deževen dan). Bodi pozoren - če bo postalo še bolj vroče, le previdno: :? mogoče si se pa pripeljal v Gazo!

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povejte mi kaj mislite... :)

Mislim da jih je definitivno premal!!!! :D :P :o

Res rajcig zadeva!!!!!!

Ciao,by Pero

PS:Sem šele 3 tedne nazaj motor odjavu pa me že drži za novo sezono!!! :( :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da on živi v Izraelu. Me pa mika, da bi šel enkrat dol. Saj smo motoristi tudi po malem avanturisti. Saj bodo enkrat tudi bombe nehale pokati. Daj Bondi78, kaj več napiš kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivim tukaj od... hmmm- star sem bil 9 let ko smo prisli sem z familijo. Kar se tice pa Izraela, bombe pokajo, teror nas je ze kar orng zdelal, ekonomija je mal padla, ampak naj vazno je pa da se lahko kopam do sred novembra (zivim v Ashkelonu-mesto ob morju), ceste so kar uredu- no nismo nemcija, ampak se da furat.

Sem se lahko pride z ladjo preko grcije, vidit je pa kar velik... Tel-Aviv, Jeruzalem, Haifa, Mrtvo morje (tam je ena od najbolsih cest- spuscas se pravzaprav v najnizjo tocko na svetu!), in vekiko dobrih cest po puscavi.

Turo pa lahko naredis tudi do Eilata, naj juzno mesto, ki ima mejo z Egiptom in ce hoces pa se mal ala-paris-dakar gres pa lahko cez mejo.

Moj izlet po Evropi pa planiram ze dve leti pa mi zmeraj nekag propade... tukaj so motorji zelo draga stvar, in nameravam kupiti nekaj lustnega v SLO za mesec in ga pol prodat- vprasanje je samo koliko bom zgubil pri prodaji in ce se mi to sploh splaca :doze:

Tako zaenkrat, upam da nimam prevec napak... lepo pozdravljeni.

post-6-1066718703.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj izlet po Evropi pa planiram ze dve leti pa mi zmeraj nekag propade... tukaj so motorji zelo draga stvar, in nameravam kupiti nekaj lustnega v SLO za mesec in ga pol prodat- vprasanje je samo koliko bom zgubil pri prodaji in ce se mi to sploh splaca :doze:

Ce ne bos kupil novega, potem ne bos prav veliko izgubil pri prodaji.

A mas slovensko drzavljanstvo? Kaj pa slovenski izpit? Splaca se mal iskalnik zalaufat pa pogledat kako je z voznjo z mednarodnim izpitom po sloveniji (ne smes, ce si slovenc) in kako je z registracijo...

Aja, pa kupi rajs motor zdej, ce mas moznost (bo najcenej), spomladi se bodo tudi rabljeni zaceli drazit, od maja naprej, pa itak ne bos imel vec kej kupit niti novih, niti rabljenih (oziroma bos vec mesecev cakal na nove)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dvojno drzavljanstvo, toraj moram si poskrbet za osebno (za nakup motorja in registracijo), kar se pa tice vozne po evropi, bo pa zadost Izraelski mednarostno dovoljenje. Na izletu bi pravzaprav imel Izraelski in Slovenski potni list, slovenski motor, Izraelsko vozno dovoljenje in veliko "fun"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...(za nakup motorja in registracijo), kar se pa tice vozne po evropi, bo pa zadost Izraelski mednarostno dovoljenje. Na izletu bi pravzaprav imel Izraelski in Slovenski potni list, slovenski motor, Izraelsko vozno dovoljenje in veliko "fun"!

Ce bos kupil motor v SLO in ga tukaj registriral :) bos moral ob morebitni legitimaciji mozem v modrem :unsure: pokazati tudi SLO voznisko in ne mednarodnega :rolleyes: , ker ta pac za Slo voznike v Sloveniji ne velja! <_<

Samo toliko v razmislek in ne se ustrasit O:-) :notworthy: :hmm: :OK:

Zelo lepo :D , da se mas lahko tak dolgo lepo B) , ker mas vreme lepo O:-) in se imas lepo :yea2:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivim tukaj od... hmmm- star sem bil 9 let ko smo prisli sem z familijo. ...vazno je pa da se lahko kopam do sred novembra (zivim v Ashkelonu-mesto ob morju...

Moj izlet po Evropi pa planiram ze dve leti pa mi zmeraj nekag propade... tukaj so motorji zelo draga stvar, in nameravam kupiti nekaj lustnega v SLO za mesec ...

Tako zaenkrat, upam da nimam prevec napak... lepo pozdravljeni.

Ej, pa se to, ne se sekirat... :rolleyes:

Tvoja Slovensko O:-) je zlo dobr B) v primerjav nekaterim :notworthy: , ki celo zivljenje zivijo in hodijo v SLO sole :wacko:

Sploh pa kolikokrat si ze bil sam v Sloveniji, da tak dobro tipkas po tipkovnici :huh: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Unih v modrem ze nimam kaj bat, lahko se naredim neumnega (ne razumem slovenscine, sem samo rojen tam), nisem vedel, tako in tako ne nameravam biti v SLO vec kot par dni po nakupu motorja- hitro cez mejo in byebye slovenija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se eno uprasanje: kje na internetu lahko najdem male oglase (razen tukaj)? Kaksne dobre trgovine v LJ? Pa se nekaj kolikat moram podelit tolar da dobim EURO?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se eno uprasanje: kje na internetu lahko najdem male oglase (razen tukaj)? Kaksne dobre trgovine v LJ? Pa se nekaj kolikat moram podelit tolar da dobim EURO?

to pa ne paše sem....iskalnik ti bo ogromno olajšal delo...najdi.si in ostali....mali oglasi salomon.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!