Skoči na vsebino

MOLIBOGA - nov MK v Prlekiji


Guzzila

Priporočene objave

Prlekija na osi Ljutomer, Ormož, Lenart, Radgona, Radenci !

Poldetov guč je resen balzam za Prleška vuha. Sam glede tote osi pa si se zmota. Preduga je. ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaksni so kriteriji za oceno "velikosti" kluba :fight2: :D

:hmm: Budget, strokovna usposobljenost, inovativnost, marketing, intelektualnost, št. dvokolesnikov na clana :hmm: ...

... velikost kluba se lahko meri le z veličino (pa ne fizično) ljudi, ki so v njem in ki v klubu delujejo, ga predstavljajo ... itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede kako se meri veličino kluba, je moje osebno mnenje da so klubi v zadnjem času zgubili ves svoj pomen in se klubi ustanavljajo zgolj zato, ker obstaja nek mit, da če se družiš z nekom in imaš motor, potem moraš pa še biti v nekem klubu! In pol se dogaja da 10 članska delegacija, ki si vzame 1 dan časa ustanovi svoj klub! Polovico folka je pa itak ponavadi v klubih zaradi raznih ugodnostih, ki jih klub omogoča (in kle je pa itak poanta da je klub čimvečji, da ima večje ugodnosti).Tako da bi se temu lahko reklo pluvanje v lastno skledo!

Pa meni je bol všeč šminka, tako da veliko raje pogledam gručo motoristov - od 20 naprej (bol frajersko) kot pa par prdcov skupaj.

Mogoče je krivo, da se je naš standard vzignil in se v glavnem kupuje nove motorje, pooblaščeno servisira, vse majn se dela čoperje (beri predelave) ker so problemi z A-testi, pa tudi ti ki obvladajo so se specializirali in samo še tržijo svoje delo! Včasih pa je bilo pomankanje serviserjev in delov za motorje, pa tudi fantje so si veliko bolj pomagali, da so sploh prišli do motorja in vzdrževanje le tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawaman: zgleda da si nekje iz tistih krajev ampak se močno motiš!!! Kakšna UE Ljutomer???!!! :angry: Od nekdaj je Prlekija UE Ljutomer in UE Ormož in nič drugega! Zdi se mi, da je Nata napisala še MK Murska Sobota,.. to pa nikakopr in nikoli ne more spadati v temo o prleških klubih. Saj vem, da je drugače mislila ampak se je narobe izrazila. Rude Boy pa je tudi malo preveč razširil Prlekijo. Sem ne spada Lenart, Radgona, še za Radence bi rekel da ne!

Občine iz UE Ljutomer in občina Ormož (ki se ni razdelila na manjše občine in je sedaj ena večjih slovenskih občin - razen mestnih občin)!

Tako pa sem reagiral iz istega vzroka kot si ga omenil, da smo ponosni na svoje poreklo. :rolleyes:

Pa v Ormožu je tudi MK!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je res, da je teh klubov veliko..... vendar je po mojem mnenju lepše biti v klubu, kjer je malo članov, kjer imaš stike z vsemi.....

oralno? analno? :devil: :naughty: :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

Pa v Ormožu je tudi MK!

lp

točno tako - C'e bon - ali nekaj takega, a ne? Pa pol sem še Kurente spustila, ... pa mogoče še nekoga ... sorry ...

glede mojega pisanja in naštevanja klubov - ja fajn, da ste ugotovili, da se nisem zaožila samo na Prlekijo. Jaz sem bolj tak človek, ki gledam na to bolj z zabavnega in prijateljskega duha. Zato tudi ne črtam in mejašim na mi - vi - oni - ali pa na Prekmurje, Prlekijo, Štajersko, - pa bla bla - itak ne vem, kje so točne meje ... :P

Jaz sem naredila pregled za Pomurje - ta izraz mi še nekako najbolj ustreza ... :D ... pa sigurno sem spet koga spustila ... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je res, da je teh klubov veliko..... vendar je po mojem mnenju lepše biti v klubu, kjer je malo članov, kjer imaš stike z vsemi.....

... ali pa ravno obratno, da ne gledaš vedno enih in istih fac in imaš po celi Sloveniji kolege ...

Jaz sem v druščini, ki je številčno gotovo največji "klub" (čeprav formalno sploh ne obstaja) in se krasno razumemo, ker imamo vsi nekaj skupnega, se ne vidimo prepogosto in ne poznamo obveznosti in hierarhije ... (mdsoloridersjedebestpress) :) B) ... še link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, in.........Če je en klub več ali manj, ko pa se par ljudi ne more sporazumet.....ja kako se pa bo potem cela druščina.... :xx:

V Avstriji ima vsaka vas svoj klub. Je očitno pri nas tudi postalo ustanavljanje klubov neka moda. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ali pa ravno obratno, da ne gledaš vedno enih in istih fac in imaš po celi Sloveniji kolege ...

Jaz sem v druščini, ki je številčno gotovo največji "klub" (čeprav formalno sploh ne obstaja) in se krasno razumemo, ker imamo vsi nekaj skupnega, se ne vidimo prepogosto in ne poznamo obveznosti in hierarhije ... (mdsoloridersjedebestpress) :) B) ... še link

Tak kot si reko, tak tudi je! Ne maram hirarhije in zato sem ponosno SOLO RIDER!!! :OK: Peljem se s kom hočem, peljem se kamor hočem, peljem se kakor mi paše. :yea2: V glavnem, briga me, če cigane v noge zebe! :kva1: :P

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Kokr komu paše - kot pravš.

Sej je res neka obveza v klubu.

Ampak je večja obveza zakonski jarem - familija.

Z vsem se moraš nekak navadit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z vsem se moraš nekak navadit.

NAVADIT :kva2: Jaz se prav na nič nikoli ne navajam in se nočem navadit, če si pa v nekaj včlanjen zaradi navade, ali bognedaj z nekom zaradi navade pol ti pa ni več pomoči :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več klubov bo več zborov bo se pravi še več žurov bo :OK:

Besede si mi snedla z ust!

Motorji, zbori, žurke :yea2: :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Metka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več klubov bo več zborov bo se pravi še več žurov bo :OK:

vsak vikend je ze vec zborov po sloveniji. brez veze, ce men vprasas.

ti pa dam prav, da bo s casom kvantiteta odpadla in ostala kvaliteta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s casom kvantiteta odpadla in ostala kvaliteta.

Točno. "Naravna selekcija" bo naredila svoje. Ko se boš enkrat nasrau s prihodom na slab zbor, tja ne boš šel več. No, bo pa možnost, da boš šel lahko na sosednji zbor pogledat, če je tam kaj boljše.

Potem se bo drugo leto splačal delat zares dobre zbora (in ne kemčkih veselic) ali pa nič.

Metka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno. "Naravna selekcija" bo naredila svoje. Ko se boš enkrat nasrau s prihodom na slab zbor, tja ne boš šel več. No, bo pa možnost, da boš šel lahko na sosednji zbor pogledat, če je tam kaj boljše.

Potem se bo drugo leto splačal delat zares dobre zbora (in ne kemčkih veselic) ali pa nič.

Metka

sanja svinja kukuruz. "res dobre zbore" lahko ze danes prestejes z manj kot desetimi prsti. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanja svinja kukuruz. "res dobre zbore" lahko ze danes prestejes z manj kot desetimi prsti. :doze:

Bom pa prišparala $$$$$$$$$$, ker bom šla na čisto malo zborov. Bom šla pa rajš na morje.

Metka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pa prišparala $$$$$$$$$$, ker bom šla na čisto malo zborov. Bom šla pa rajš na morje.

Metka

..saj so tudi ob morju zbori...

Metka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sanja svinja kukuruz. "res dobre zbore" lahko ze danes prestejes z manj kot desetimi prsti. :doze:

Ce se omejimo na slovenijo, lahko recem da jih nastejes na eno roko (kar pomeni, da si lahko z drugo pomagas pri stetju po prstih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno. "Naravna selekcija" bo naredila svoje. Ko se boš enkrat nasrau s prihodom na slab zbor, tja ne boš šel več. No, bo pa možnost, da boš šel lahko na sosednji zbor pogledat, če je tam kaj boljše.

Potem se bo drugo leto splačal delat zares dobre zbora (in ne kemčkih veselic) ali pa nič.

Ne bo naredila. Ker bo vedno dovolj nekih novincev in tega, da bo tisti patetični motozbor vaških posebnežev (ki to niti niniso) z udeležbo slabšo od 80 posameznikov ravno tolk obiskan, da se bo organizatorju zdelo vredno drugo leto poskusiti znova.

Pa saj - vsak ma svoje veselje. In vsak malo večji klubski ali clubski ali društveni piknik ima že naziv motozbor - samo da se nekdo z motorjem pripelje. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!