Skoči na vsebino

MOLIBOGA - nov MK v Prlekiji


Guzzila

Priporočene objave

In kateri so po vašem mnenju motozbori kamor se splača it in si res zaslužijo naziv motozbora.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vem zakaj? Zato ker si pred dvema letoma zmagal z sopotnico v disciplini

"počasna vožnja in goltanje hrenovke". :naughty:

Dober žur je tudi v Ljutomeru na Samorogih! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Tolmin na Orle.

Tadej

no ja, super je lokacija, sicer pa je zbor popolnoma enak večini "veselic" po slo. če je dobra družba je super k čemur še enkrat prispeva največ odličen prostor, vse ostalo pa...... spomni se lanskega zapleta z kreslinom, striptizet :blink: :wacko: :angry: in drage hrane.

samo dobra družba lahko reši zbor in če je družba dobra je dobro povsod, magari na domačem vrtu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s klimbro, se en zbor ki je bil, pa ni vec (dober) je bil od Satanov.

Drek... vse gre zu grund... Dobr da skos hodmo na hrvasko... (Varazdin, Ludbreg, Koprivnica) Tam so pa take norisnice da ni za verjet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, super je lokacija, sicer pa je zbor popolnoma enak večini "veselic" po slo. če je dobra družba je super k čemur še enkrat prispeva največ odličen prostor, vse ostalo pa...... spomni se lanskega zapleta z kreslinom, striptizet :blink: :wacko: :angry: in drage hrane.

samo dobra družba lahko reši zbor in če je družba dobra je dobro povsod, magari na domačem vrtu!!!

Ja se bomo zmenili, da bo udeležba motosvetovcev najmanj enaka lani in dober žur bo zagotovljen.

Lokacija je fenomenalna - senca, Soča za kopanje, ...

Glede hrane: če bo zanič in drago tako kot lani, bom šel jest v bližnjo gostilno, saj me nihče ne sili, da jem na samem zboru. Pijača bo pa v kufru in si jo bom shladil v Tolminki :devil:

Nič. grem napisat prošnjo za "dovolilnico".

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se bomo zmenili, da bo udeležba motosvetovcev najmanj enaka lani in dober žur bo zagotovljen.

.

.

.

Nič. grem napisat prošnjo za "dovolilnico".

Tadej

ja po lanski izvidnici v obliki mene in mojem opisu (predvsem šanka na plaži) je letos ta zbor tudi v našem klubskem programu tako da za družbo ni panike, ti si kar dovolilnico zrihtaj. :devil: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vale pejt nabijat v kr´neki. :topic:

Kdo je nabijal :hmm: ... sem pač samo povedala, da iz navade pa res ne moreš bit v nekem klubu, kar se je nanašalo na gornji post ... al sem mogoče s tem koga prizadela :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tell me about it. :doze: it´s old age approaching.

but _just_ approaching.

(kamuflazapress :naughty: )

Old age - yes - se manj kot mesec, pol pa pocasi proti 40-im :(

But... dokler si v glavi dovolj prfuknen, tolk casa je vse v redu :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje bi se povezovali v večje klube, kot pa da se tako "drobijo". In potem bo še vsak klub svoj zbor hotel.........zato pa zgledajo potem vsi zbori kot hendikepirane vaške veselice, kjer lahko vidiš 30 rabljenih motorjev

Glede zborov imaš čisto prav, vendar je pa znotraj kluba kjer je manj člano in se vsi dobro poznajo in so v dobih odnosih, čisto drugačno kot pa v velikih klubih kjer se člani sploh ne poznajo med sabo ali pa samo na videz in ni to to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!