Skoči na vsebino

In memoriam


.T.

Priporočene objave

Poznali smo se in veckrat tudi srecali pri bremzah la pa na zborih

g. Janez je bil najvecja legenda ljubljanskih motoristov

se enkrat sozalje zeni in hcerkam v mojem imenu in v imenu

ENDURO PROGRAM FUŽINE LJUBLJANA

Janez pogresali te bomo in nikoli pozabili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od MOJCE HRIBAR sem prejel sledece sporocilo:

"Se enkrat bi se rada zahvalila vsem Janezovim prijateljem, ki ste ga prisli pospremit na njegovi zadnji poti. Zahvala prijateljem motoristom in jeepistom, za zadnji pozdrav. Hvala tudi Petru od Motosveta, ki se je trudil z urejanjem objav, Tadeju za organizacijo motoristov, Hanziju za slike.

Hvala Old Twin Clubu za zbiranje prispevkov in pogostitev. Zahvala prijateljici Miri za pomoc v teh tezkih trenutkih. Hvala vsem, ki ste pomagali!"

Mojca Hribar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej povej Mojci, da je to najmanj kar smo lahko naredili za Janeza , in nažalost se mu ne bomo mogli nikoli oddolžiti za to kar je Janez naredil za nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes je v reviji Polet (magazin Dela in Slovenskih novic) clanek z naslovom Dnevi grmenja: Oh, Oh, Dyna

V njem je objavljen tudi intervju z Janezom.

Avtor prispevka (Andrej Krbavcic) je napisal ful lepo misel o pokojnemu Janezu. Citiram:

"Kakor koli ze, odslej bom ob nevihtah vedno pomislil na Hribarja: ne grmi in ne bliska se, ampak se Janez po nebesih prevaza z blescecim harleyem. Drugacen paradiz nima smisla"

Fak, skoraj mesec je ze minil odkar Janeza ni vec, jaz pa si sploh ne znam predstavljati naslednje motoristicne sezone brez njega :cry:

Tadej

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Kakor koli ze, odslej bom ob nevihtah vedno pomislil na Hribarja: ne grmi in ne bliska se, ampak se Janez po nebesih prevaza z blescecim harleyem. Drugacen paradiz nima smisla"

Lepa misel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

O:-) že osmo leto je odkar nas je zapustil dragi oči... še vedno mislimo na njega in ga zelo pogrešamo...

upam,da ti je lepo tam gor...

cmok,cmok :cry:

Barbara verjemi, lepo mu je in vedno je s teboj.

Vse lepo in dobro!

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!