Skoči na vsebino

BIG DOG Motorcycles


flero

Priporočene objave

Ne vem pa zakaj nekateri takoj ko vidite predelavo ..... Uf to ni vozno, ni udobno, je grdo,....?????

Aha ... no moja pripomba je bila v bistvu trditev, da je moj hard enduro motor udobnejsi kar se sedenja tice :) Koliko pa (ni)so one masine zgoraj (ne)vozne pa ne vem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To govorim na splošno. Ne me slabo razumet. Ne vem pa zakaj nekateri takoj ko vidite predelavo ..... Uf to ni vozno, ni udobno, je grdo,....?????

Res da ma vsak svoje mnenje a vseeno :hmm: :hmm:

s takim motorjem se nisem nikoli peljal...pa pomoje tudi taki motorji kot so na slikah res niso namenjeni nekim dolgim vožnjam so bolj neke posebne sorte motorjev ki so bolj izraz umetnosti kot pa funkcionalnosti...tako da ne bom trdil da so nemogoči za peljat...po videzu in namenu izdelave pa bi trdil da glih najbolj udobni pa niso....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha ... no moja pripomba je bila v bistvu trditev, da je moj hard enduro motor udobnejsi kar se sedenja tice :) Koliko pa (ni)so one masine zgoraj (ne)vozne pa ne vem. :D

Cyc, in to izjavljaš na podlagi česa že?

Aja, saj res - na podlagi dejstva, da si tudi takega čoperja že vozil, in to ne samo en krog po garažah, ampak 250 kilometrov v enem kosu, a ne?

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuhuhuu so eni nerodni ! :grim

Pravi Biliji !! :blink:

:kva1: 100 ljudi 100 cudi B)

Ej, pa :hmm: al si ti pozabo :? ali Bil se tipka sa dva ell! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Se ti zdi, da se s tem ne da peljat po cesti? :huh:

To je že res da majo kolesa! Ampak večina modelov sploh nimavzmetenja zadaj. Odlično za naše ceste. Najboljš, da maš na zadnjem zicu (up ga nima) kiropraktika, da ti hrbtenico sprot štima. Poleg tega so čisto na tleh...

Tocno to... :yea2: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, osebno se mi z takim mopedinom nebi dalo dlje od 10 km peljat :huh:  :wacko:  :hmm:

uuhuhuu so eni nerodni ! :grim

Pravi Biliji !! :blink:

100 zena 200 sisa :wub:

Pa sem napisal <_< , da se meni nebi dalo vozit :xx: ne pa, da sem neroden... :wacko:

Si pa to se bolje ubesedil kot jaz :notworthy: , res je nerodni, okorni in predvsem neudobni :OK:

( :blink: brez vzmetenja zadaj pa se laho nastevamo... :doze: ) so za vozit...

Za poziranje pac O:-) , seveda pred nekaterimi nevednezi in umetniki... :yea2:

Sicer pa vsakemu svoje! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče so pa problem zadnjega vzmetenja rešili z kakim supermehkim sedežem :D

Sicer pa ti motorji pomojem niso namenjeni takim cestam kakršne so naše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, in to izjavljaš na podlagi česa že?

Izkljucno na podlagi dejstva da ima zadnje kolo omenjenih motorjev 0mm hoda, pri meni je pa situacija 300/315mm, itak je pa misljeno kot stos :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno motorji niso všeč :BUA: , je pa izbira imen fenomenalna vsaj tista pasja no :OK: , Drugače pa evo vam ene slikice za kakšne ceste so ti motorji narejeni....

LP Bajsi

PS.: Švabi so se za inat takim izjavam "nevozno, nerodno in podobno" peljali od Nemčije do Španije (Mallorca ali Ibiza v dveh dneh) vir - DSF.

post-4-1067448910.jpg

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.: Švabi so se za inat takim izjavam "nevozno, nerodno in podobno" peljali od Nemčije do Španije (Mallorca ali Ibiza v dveh dneh) vir - DSF.

To sm pa tut jest gledu. So jim tablice že po par 100 km dol popadle (pa ne zato ker so bile slabo prišrafane, ampak zato ker so nosilci zaradi vibracij popokal :BUA: :? )

Pa še to tak motor stane najbrš kakih 8-10 miljonov SIT. Pa ne me basat - sej nisem prtegnjen! ČE že nekako razume ljudi, ki so sami predelajo motorje, pa definitivno ne razumem tistih, ki si to kupujejo za tak denar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še to tak motor stane najbrš kakih 8-10 miljonov SIT. Pa ne me basat - sej nisem prtegnjen! ČE že nekako razume ljudi, ki so sami predelajo motorje, pa definitivno ne razumem tistih, ki si to kupujejo za tak denar!

To so tisti reveži, ko ne znajo sami šraufat, pa bi vseeno radi bli pozerji al nekaj takega :lol1: !

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cukrčki za pogledat, ni kaj :D

drgač je pa to motor za "od kafane do kafane" bajkerje, pa še zic imajo dost nizek, tako da če se že prevrneš, ni panike, ker si tko al tko že na tleh :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkljucno na podlagi dejstva da ima zadnje kolo omenjenih motorjev 0mm hoda, pri meni je pa situacija 300/315mm, itak je pa misljeno kot stos :)

In ti misliš da je 300/315mm vedno super za vozit.Fantje zavedajte se da to niso motorji za potovanja ampak show bajki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:yea2: da ne boste mislili da znajo samo amerikanci delati motorje,tudi mi jih zmano in z njimi se da peljat dalje kot pa od kafane do kafane!! :yea2:

post-4-1068648898.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametnjakoviči no da vidimo koliko od vas je že prevozilo vsaj 100km z kakšnim takšnim ali podobnim motorjem.

:devil: :yea2: pubec,toko kilometrov ko s'n se jih jaz pelo z takšnim ali pobobnim motorjem jih ti do konca živlenja z peciklom,motorjem,avtom,avijonom,... neboš mogo!!! :yea2: :devil:

post-4-1068649833.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!