Skoči na vsebino

dirkalna steza


ninochka

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Moje mišlenje je , da država nima kej veliko z dirkališčem razen to, da izda dovoljenja in da pobere davke s tem v zvezi (to pa je kr velik denarja) torej država kot sama ne bo dala nič zravem kvečjemu pobrala.No pa bi se morali povezat možje v klubih, pa izvolit izvršni organ, pa po možnosti bi moral bit kdo v kakšni stranki no in ti možje bi odkorakali na zvezo pa iz zveze po hodniku naprej kjer bi predstavili celoten projekt, pa bi se stvar premaknila. Seveda bi morali najti tudi investitorja. tu se pa stvar zakomplicira. Dirkališče je precej drago, res je tudi da se tu obrne veliiiko denarja, tu bo spet med drugim kasirala džava. Kateri posameznik pri nas ima toliko denarja (jajc) da bi se tega lotil. Preveč polen bi dobil pod noge(fovšija) A ni blo nekaj podobnega slišat v LJ za nov stadion? Slovenčki smo revčki, pa brez zamere:) Mislim, da bi bilo dirkališče pri nas zelo rentabilno in bi se definitivno izplačalo! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

No z gotovostjo lahko potrdim, da se nekje pri krškem že gradi dirkališče in sicer po evropskih standardih za gokarde, steza pa bo namenjena tako supermotu, skuterjem kot tudi minimotu.

Dela so že v fazi, zarad vremena trenutno zaostaja polaganje asfalta in vseh potrebnih del v povezavi z asfaltom. Steza bo dolga okoli 1200m ter predvidenih je še okoli 600m za potrebe offroada. Steza bo široka do 10m, na zavojih pa 12m.

Kdo oz. kje točno se to gradi, pa naj bo mala skrivnost, za tiste pač, ki ne veste. Asfalt naj bi prtedvidoma bil položen nekje v mesecu marcu naslednje leto.

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v krškem praviš bo treba it pogledat.

kar se pa države tiče, mislim da je malenkost bolš kot je blo z prejšno vlado. Ne razumem zakaj se ne dobi denarja za stezo, pa za vse druge neumnosti se jih dobi takoj.

đamija: neka k.....a cerkev, ki za moje pojme ne prinaša nič dobrega ( razen $$ za ljubljansko občino zato tudi pumpajo za izgradnjo). Prinesla bo še toliko več muslimanov, ki jih slovenija ne rabi. Nismo london, zato n erabimo 1000000000 narodov v enem mestu. Ne rečem da spremembe niso dobrodošle, samo kar sem jaz videl v muslimanskih državah, je razvoj in mentaliteta ista kot pred 1000 leti ( tisoč ja prav ste prebrali) in zato take reči ne pripomorejo k izbolšanju , temveč prej obratno.

nogomet: po tolikih letah sem končno dojel zakaj je ta šport tako razširjen, enostavno to je eden najcenejših športov, rabiš samo žogo in že se igra, talent pa spet ni treba da si ( pustmo ronaldo, ronaldinijo in company ti so res pohvale vredni) ne pa naši frajerji, k ne znajo seštet koliko prstov majo na roki in se majo za bogove nogometa. no ja 1x jim je usralo priti na svetovno, kaj so pa dosegli s tem, razen praznenje slovenske blagajne. Lahko govorijo da z tem promovirajo slovenijo po svetu,ja res ful lepo jo promovirajo z vsemi VIĆ in ČIĆ ( dajmo dajmo saj je kot bi igrala srbija li hrvaška n epa slovenija)

Zdej neki komplicirajo da nimajo ustreznega igrišča kje igrat mednarodne tekme pa hočejo novega, kako to če pa je v vsakem mestu več ali manj okoli 10 ali več nogometnih igrišč, niso vsa igrišča ustreznih velikosti vendar so.

kje so pa steze za dirkat , niti ene ni v celi sloveniji da bi ji lahko rekel steza. Ne bi bilo lepo da bi bila 1 steza za minimoto v vsakem večjem mestu. zasede manj prostora kot nogometno igrišče in sprejme veliko več ljudi za zabavo na 2 kolesih.

dokler se bo splošni razum ljudi obrnil je vse zamanj: jaz gledam tako, dirkališče pripomore tud gospodarstvu. menjava in prodaja gum( tu bi bili vsi vulkanizerji veseli) gorivo vse črpalke bi imele nekja od tega, rezervni deli za motorje, prodaja moto opreme, mehaniki bi imeli velik dela,itd itd kaj pa naredi nogomet, razen prodaje piva na tekmah in s tem povečanje alkoholizma popolnoma nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v krškem praviš  bo treba it pogledat.

kar se pa države tiče, mislim da je malenkost bolš kot je blo z prejšno vlado. Ne razumem zakaj se ne dobi denarja za stezo, pa za vse druge neumnosti se jih dobi takoj.

đamija: neka k.....a cerkev, ki za moje pojme ne prinaša nič dobrega ( razen $$ za ljubljansko občino zato tudi pumpajo za izgradnjo). Prinesla bo še toliko več muslimanov, ki jih slovenija ne rabi. Nismo london, zato n erabimo 1000000000 narodov v enem mestu. Ne rečem da spremembe niso dobrodošle, samo kar sem jaz videl v muslimanskih državah, je razvoj in mentaliteta ista kot pred 1000 leti ( tisoč ja prav ste prebrali) in zato take reči ne pripomorejo k izbolšanju , temveč prej obratno.

nogomet: po tolikih letah sem končno dojel zakaj je ta šport tako razširjen, enostavno to je eden najcenejših športov, rabiš samo žogo in že se igra, talent pa spet ni treba da si ( pustmo ronaldo, ronaldinijo in company ti so res pohvale vredni) ne pa naši frajerji, k ne znajo seštet koliko prstov majo na roki in se majo za bogove nogometa. no ja 1x jim je usralo priti na svetovno, kaj so pa dosegli s tem, razen praznenje slovenske blagajne. Lahko govorijo da z tem promovirajo slovenijo po svetu,ja res ful lepo jo promovirajo z vsemi  VIĆ in ČIĆ ( dajmo dajmo saj je kot bi igrala srbija li hrvaška n epa slovenija)

Zdej neki komplicirajo da nimajo ustreznega igrišča kje igrat mednarodne tekme pa hočejo novega, kako to če pa je v vsakem mestu več ali manj okoli 10 ali več nogometnih igrišč, niso vsa igrišča ustreznih velikosti vendar so.

kje so pa steze za dirkat , niti ene ni v celi sloveniji da bi ji lahko rekel steza. Ne bi bilo lepo da bi bila 1 steza za minimoto v vsakem večjem mestu. zasede manj prostora kot nogometno igrišče in sprejme veliko več ljudi za zabavo na 2 kolesih.

dokler se bo splošni razum ljudi obrnil je vse zamanj: jaz gledam tako, dirkališče pripomore tud gospodarstvu. menjava in prodaja gum( tu bi bili vsi vulkanizerji veseli) gorivo vse črpalke bi imele nekja od tega, rezervni deli za motorje, prodaja moto opreme, mehaniki bi imeli velik dela,itd itd    kaj pa naredi nogomet, razen prodaje piva na tekmah in s tem povečanje alkoholizma popolnoma nič

:topic: :topic: :topic: :topic: :topic:

Zakaj ni denarja

Dokler boš tako pluval po đamiji, pa nogometu... :slap: tle si mal mim udaru (pa nisem noben fen nekih religij al pa fuzbala), vere obstajajo že tisočletja, nogomet pa je itak najbolj gledan šport na svetu in ima tako veliko fanov kakor članov pod okriljem zveze-Da zveze ta pa koordinira kaj se bo gradil, kermu dat dnar pap kuk v svoje žepe(žal to je del igre).... Ne zdej druge v drek rint če se ne znamo organizirat. . poglej kaj vse so dosegli iči pa viči v Sloveniji igrajo na evropskem pa svetovnem pa... kapo dol . Jaz bi prav nogomet imel za zgled.

če bomo pa še mi motoristi pljuval po tem kar imamo-Mobikrog kako bi lahko imel pol še kej več- sej veš unga:kdor z mali....velikega vreden ni

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:  :topic:  :topic:  :topic:  :topic:

Zakaj ni denarja

Dokler boš tako pluval po đamiji, pa nogometu... :slap:  tle si mal mim udaru (pa nisem noben fen nekih religij al pa fuzbala), vere obstajajo že tisočletja, nogomet pa je itak najbolj gledan šport na svetu in ima tako veliko fanov kakor članov pod okriljem zveze-Da zveze ta pa koordinira kaj se bo gradil, kermu dat dnar pap kuk v svoje žepe(žal to je del igre).... Ne zdej druge v drek rint če se ne znamo organizirat. . poglej kaj vse so dosegli iči pa viči v Sloveniji igrajo na evropskem pa svetovnem pa... kapo dol . Jaz bi prav nogomet imel za zgled.

če bomo pa še mi motoristi pljuval po tem kar imamo-Mobikrog kako bi lahko imel pol še kej več- sej veš unga:kdor z mali....velikega vreden ni

LP

No pa že ko govorimo o nogometu, zakja potem ko si vsi naši kao igralci želijo nov stadion si ga ne sami finacirajo, saj po njihovih besedah so v samem vrhu euro norometa in potemtakem tud plače.

moje pravilo je nogometaš ne bo nikol motorist in obratno. in edini VIČ ki ga cenim je gospod AKRAPOVIĆ.

no konec te debate res sem malo zašel samo ne trpim nogometa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa že ko govorimo o nogometu, zakja potem ko si vsi naši kao igralci želijo nov stadion si ga ne sami finacirajo, saj po njihovih besedah so v samem vrhu euro norometa in potemtakem tud plače.

moje pravilo je nogometaš ne bo nikol motorist in obratno. in edini VIČ ki ga cenim je gospod AKRAPOVIĆ.

no konec te debate res sem malo zašel samo ne trpim nogometa.

:topic: :topic:

Pa ne le da igralci želijo nov štadion, nis nč bral, folk ga je hotu pa UEFA zato ker ni bil tastar več primeren, po ga je pa Petrol pa Celje sezidu , misliš da sam za nogometaše. Pa loči svojo naci naravo od motorizma k nimata nč skup :BUA: .

Majstr Pinjas mislim, da ti ne trpiš le nogometašu a ?

P/S: če bi bral iz tvojga posta se mi zdi da tud ti nis dolg v Sloveniji , ili te mal zajebava tipkovnica :naughty: :oops:

Zdej pa zares lahk zaklučmo tole off topic, debato v upanju da se kdaj na 2 krški pisti srečava, pa kako rečeva :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Nekje sem slišu da bi naj se nekje na Štajerskem koncu nekaj dogajal glede neke piste.Čew kdo kaj ve,na dan z inf.,če ne pa pozabte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa bil do zdaj??? Piste so dve .... med KK in Brežicami. Raceland in Mobikrog (ena ni za sportake... lahko se pa z minimoto voziš gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prave piste za CHD ni in kot kaze jo se nekaj casa nebo čeprav se je ze pred leti govorilo o lokaciji na Vranskem. Pa saj nerabimo objekt da bi gostili moto gp ampak cc.3-4km steze z izlletnimi conami. Nekateri govorijo beri funkcijonarji da ni matematike da bi bila izguba pa naj pogledajo kolledar zasedenosti Grobnika ali Panoniaringa Potem pa se najmanj 20 novih delavnih mest in kooperantov. Lokacij primernih za pisto je pa kar nekaj na primorskem ko ni drugega kot skale in grmovje Nekaj bo treba narediti za varnost motoristov :ninja: :ninja: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :o :o :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prave piste za CHD ni in kot kaze jo se nekaj casa nebo čeprav se je ze pred leti govorilo o lokaciji na Vranskem. Pa saj nerabimo objekt da bi gostili moto gp ampak cc.3-4km steze z izlletnimi conami. Nekateri govorijo beri funkcijonarji da ni matematike da bi bila izguba pa naj pogledajo kolledar zasedenosti Grobnika ali Panoniaringa Potem pa se najmanj 20 novih delavnih mest in kooperantov. Lokacij primernih za pisto je pa kar nekaj na primorskem ko ni drugega kot skale in grmovje Nekaj bo treba narediti za varnost motoristov :ninja: :ninja: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :o :o :hmm: :hmm:

Sicer bi bla steza v Sloveniji fenomenalna stvar in oh in sploh, vendar ne verjamem, da bi bila kakšna smrtna žrtev manj

čist tko, ko že omenjaš varnost motoristov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer bi bla steza v Sloveniji fenomenalna stvar in oh in sploh, vendar ne verjamem, da bi bila kakšna smrtna žrtev manj

čist tko, ko že omenjaš varnost motoristov

Jaz pa mislim da jih veliko sploh nebi registriiralo motorja ce bi imeli spodoben objekt in da bi tam sproščali adrenalin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim da jih veliko sploh nebi registriiralo motorja ce bi imeli spodoben objekt in da bi tam sproščali adrenalin

jaz se podpišem :OK: v celem letu sem bil na cesti le 1800km izlet v Dubrovnik ostalo pa Grobnik 5X in Panonia 1x

če bi imeli pisto pri nas pa vrjetno res od mene res nebi videli registracije :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko govorijo da z tem promovirajo slovenijo po svetu,ja res ful lepo jo promovirajo z vsemi VIĆ in ČIĆ ( dajmo dajmo saj je kot bi igrala srbija li hrvaška n epa slovenija)

Mavrič

Branko Ilič

Matej Mavrič

Boštjan Cesar

Bojan Jokič

Valter Birsa

Milenko Ačimovič

Koren

Nastja Čeh

Milivoje Novakovič

Klemen Lavrič

Samo 2 igralca prve enajsterice slovenske nogometne reprezentance imata priimek, kateri se konča z končnico -čič oziroma -vič.

Še vedno lahko navijaš za ostalih 9 :) (čeprav sta Jokič in Ilič tudi malo sumljiva :xx: :P )

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mavrič

Branko Ilič

Matej Mavrič

Boštjan Cesar

Bojan Jokič

Valter Birsa

Milenko Ačimovič

Koren

Nastja Čeh

Milivoje Novakovič

Klemen Lavrič

Samo 2 igralca prve enajsterice slovenske nogometne reprezentance imata priimek, kateri se konča z končnico -čič oziroma -vič.

Še vedno lahko navijaš za ostalih 9 :) (čeprav sta Jokič in Ilič tudi malo sumljiva :xx: :P )

NIMAM POJMA O FUZBALU AMPAK ŠE MANJ MI JE JASNO KAKE VEZE U PI*** MA**** IMA TA NAKLADANCIJA O JE*ENI REPREZENTANCI KRIVOTAČNIKOV Z TO TEMO?!? :angry2: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITIRAJ(pinjas @ 31 Aug 2005 @ 13:17)

moje pravilo je nogometaš ne bo nikol motorist in obratno.

To je pa res lahko samo tvoje.......... :BUA: : :slap: :slap:

NIMAM POJMA O FUZBALU AMPAK ŠE MANJ MI JE JASNO KAKE VEZE U PI*** MA**** IMA TA NAKLADANCIJA O JE*ENI REPREZENTANCI KRIVOTAČNIKOV Z TO TEMO?!? :angry2: :BUA:

Smiri malo živčke.......škodi lepoti..... :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIMAM POJMA O FUZBALU AMPAK ŠE MANJ MI JE JASNO KAKE VEZE U PI*** MA**** IMA TA NAKLADANCIJA O JE*ENI REPREZENTANCI KRIVOTAČNIKOV Z TO TEMO?!? :angry2: :BUA:

Beri malo nazaj komu sem repliciral .)

Kaj pa je to krivotačnik :?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz se podpišem :OK: v celem letu sem bil na cesti le 1800km izlet v Dubrovnik ostalo pa Grobnik 5X in Panonia 1x

če bi imeli pisto pri nas pa vrjetno res od mene res nebi videli registracije :alien1:

se podpišem....če bi bila prava pista v SLO bi jaz imel ta motor samo za na pisto za po cesti pa verjetno eno enduro O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smiri malo živčke.......škodi lepoti..... :lol1: :lol1:

je kdo razburjen??? :eek: razživcan? :eek:

Preklinjam z navade, sori, če nisi prav razumel.. .)

Drugače pa: Vsekakor bi se znatno manj skasiralo z zavarovanj mopedov, če bi meli kaj pametnega za gor vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem....če bi bila prava pista v SLO bi jaz imel ta motor samo za na pisto za po cesti pa verjetno eno enduro O:-)

No ja kakor za koga, jst vem, da tudi če bi šel lahko na pisto 10x mesečno ali še več, bi sepo cesti še vedno vozil, tudi to ima svoj čar .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja kakor za koga, jst vem, da tudi če bi šel lahko na pisto 10x mesečno ali še več, bi sepo cesti še vedno vozil, tudi to ima svoj čar .)

povej mi enega????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo razburjen??? :eek: razživcan? :eek:

Preklinjam z navade, sori, če nisi prav razumel.. .)

Drugače pa: Vsekakor bi se znatno manj skasiralo z zavarovanj mopedov, če bi meli kaj pametnega za gor vozit.

:hmm: No pol pa je vse OK :whistle: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!