Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

ROSSI: Dokazati hoče, da je pilot pomembnejši od tehnike.

HONDA: Dokazati hoče, da lahko vsakdo zmaga, če ima boljši motor.

Jaz upam, da še vedno prevladuje človek in ne tehnika...Vale GOOOOOO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROSSI: Dokazati hoče, da je pilot pomembnejši od tehnike.

HONDA: Dokazati hoče, da lahko vsakdo zmaga, če ima boljši motor.

Jaz upam, da še vedno prevladuje človek in ne tehnika...Vale GOOOOOO!!!

sekundiram vse tri izjave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HONDA: Dokazati hoče, da lahko vsakdo zmaga, če ima boljši motor.

Neki tacga trdi Frank Williams. B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka cast rossiju za zmago(ceprav ne navijam zanga) ! :notworthy:

Max me pa ni razocaral, saj je bil dalec najboljsi med hondami. :OK:

Dobra dirka je bila! :yea2:

lp

Popravljeno . Popravil eliminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: ROSSI :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo dočakal kar smo pričakoval: dobro dirko in zmago tapravga :yea2:

No, s tadrugim se jaz ne bi strinjal .) :P :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, s tadrugim se jaz ne bi strinjal .) :P :)

lp

No,no,no :naughty:

Zmagala sta najboljša :notworthy: (Yamaha&Vale) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem ross :grim i letos ne bo pvak, saj so že na prvi dirki dali "bka" :devil: hondam. Pr hondi bojo popizdli :fight2: in nardili tako mašino, ku je bil takrat williams, ko ga je vozil še stric mansell :ph34r: ( al kako se že napiše ? ). vsaka čast valetu in biagiju, edina ki sta sploh kaj pokazala ( altro che .. ).

druga dirka bo druga pesem ...

si ju :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no,no :naughty:

Zmagala sta najboljša :notworthy: (Yamaha&Vale) B)

ja seveda <_<

rossi je znova dokazal, da je pilot bolj pomemben od motorja - zato, če si dober lahko zmagaš tudi če voziš čreva (beri: yamaho)

sicer, se je pa zelo dobro vidl kolk je honda hitrejša od yamahe - mal poglej kje so ble ostale yamahe...

torej... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi je zdelo, da bo na forumu tako po tej prvi dirki. :BUA:

spet se zacenja veleopevanje "najboljse" firme.... pa dobro yamahovci kaj vam je?! rossi je dokazal samo to, da biaggi ni bil v stanju zmagati z yamaho in da je rossi trenutno voznik stevilka ena, oz. da lahko toliko pripomore k razvoju nekega motocikla, kot biaggi evidentno ne more. basta. let´s face it...... yamaha je glede na uvrstitve ostalih svojih voznikov se vedno dalec za hondo. rossi-faktor to the rescue.

ena zmaga se ne naredi vsetovnega prvenstva. mario je lepo napisal, da bo honda sedaj se bolj napela vse svoje moci; in te so kar precejsnje, saj gre za obdrzanje naslova "najboljsega" proizvajalca motociklov.

na vsak nacin hvala rossi-ju in biaggi-ju za nepopisno dirko. uzitek je bilo gledati oba, pa ceprav se mi je parkrat skoraj zrolalo ob tem kar sta pocela. zmagal je boljsi voznik na slabsem motorju. in ta kombinacija oz. ta boj trenutnih velikanov za naslov SP bo naredil letosnjo sezono zanimovo; upam vsaj.

lepo bi bilo, da ne bi vsi ostali tako zaostajali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa pravite na razplet v 250ccm :D

Daniel Pedrosa je raztural :kva2:

Prva dirka v v tem razredu in že prva zmaga :notworthy:

Ponovil je dosežek Poggialija, kateremu je to uspelo lansko leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da jih ne bom spet zarad :topic: slišal. Mene je pa v novi sezoni najbolj presenetilo, kako sta se Rossi pa Biaggi lepo razumela, kot bi bila kaka huda kolega, roka pa šampanjec pa... No v glavnem, samo da to ne bo vplivalo na njuno dirkanje. :? :hmm: :lol1:

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kot pravi Ice je bistvo vsega za proizvajalce motorjev to , koliko kosov uspejo prodat letno. In pri Hondi se s takim začetkom lahko samo tepejo po glavi. Slaba reklama za Hondo . Vale je v motociklizmu ( in to ne v MotoGP ampak v komercialnem smislu ) vreden milijone. Pri hondi se tega niso zavedali in so ga prelahko pustili proč. Je pa res, da bo sedaj sezona daleč bolj zanimiva, kot lani, v veliki meri tudi po zaslugi Yamahe, ki je še vedno precej slabša od Honde.

Smeško je dobro povedal, kajti Vale je sposoben zmagati tudi na "črevah" od Suzukija, Aprilie , Kawasakija ali pa sploh Ducatija( pa ne, da so vsi zanič, le honda je boljša ) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da jih ne bom spet zarad  :topic: slišal. Mene je pa v novi sezoni najbolj presenetilo, kako sta se Rossi pa Biaggi lepo razumela, kot bi bila kaka huda kolega, roka pa šampanjec pa... No v glavnem, samo da to ne bo vplivalo na njuno dirkanje.  :?  :hmm:  :lol1:

lp

Rudi

Ne boj se, ne bosta se zaljubila :004 , saj je bilo očitno, da jima je bilo obema že naslednjo sekundo žal, da sta se rokovala. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!