Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

imas prav. sem najprej narobe napisal in popravil samo tisto s "trso". tisto z manj obremenjevanja se leti ven. ce je guma trsa pa dlje zdrzi. navkljub "kurjenju" gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

un majmun k ma številko tri naj gre burek prodajat ne pa da sramoti Hondo pa drek meša prepotentnež :BUA:  :BUA:  :BUA:

Sramoti hondo? Kaj pa potem po tvoje sele Hayden, Barros, Tamada ter Edwards delajo? :angry: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en poseben :notworthy: pa za nakanota, 6. mesto z kawo, edini top 10 na bridgestone in to 7 dni po 300+ km/h padcu :kva2:

tip ma jajca ni kaj :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

samo en majhen popravek: 7. mesto

Sicer pa z moje strani tudi :notworthy: :notworthy: za Nakanota!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno: noben od nastetih ni imel polne zobe prejsnjo sezono, biaggi pa je vedno lajnal a la "ce bi jaz imel hondo....".

sedaj jo ima. in rezultati povejo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enostavno: noben od nastetih ni imel polne zobe prejsnjo sezono, biaggi pa je vedno lajnal a la "ce bi jaz imel hondo....".

sedaj jo ima. in rezultati povejo vse.

jap, rezultati to povejo. Je pac trenutno 2. najboljsi na hondi za Setejem ter niti slucajno ne dela sramote, ali se ti pac tako zdi? Tokrat je moral imeti resne tezave z gumami, sicer bi se ziher vozil nekje spredaj, ni tako?

Ima pa res vcasih dolg gobec, ampak morda si je pa edini upal kaj povedati in oporekati hondi, medtem ko so bili ostali :xx: Je pa to tudi malo razumljivo, saj tezko prenese, da ga mlajsi rojak prehiti, ko pa je bil toliko casa nr.1 v italiji. No, sej sedaj nima vec tako ''polnih zob''.

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ROSSI!!!! ROSSI!!!! ROSSI!!!! :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

IL DOTTORE je spet dokazal,da ga ni junaka,ki bi ga prehitu :D

Sam kako so pa na tistem desnem ovinku driftal,to pa ni leše stvari za pogledat :yea2: :yea2: :yea2:

Pohvale tud Melandriju in Checi za 3. oz. 4. mesto :OK:

Tudi Roberts se je zadnje kroge dober vozil za vodilnima,a kaj ko je imel krog zaostanka :(

Robertsu bi moral Hondo dat,po moje bi bil kar konkurenčen :) , ne ravno za zmago ,ampak sigurno bi bil med prvih pet. SUZUKI :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Roberts se je zadnje kroge dober vozil za vodilnima,a

a ni on zamenjal gum? ko sta ga dohitela,sem takoj reku 'evo zdej se bo pa vidla razlika,kuko bosta ušla' pa se jih je kr držal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ batzajla: saj bi prav z veseljem pohvalil KRJRja in Suzuki, pa ne morem: logično in enostavno, da je KRJR z novimi gumami lahko sledil Rossiju in Gibernau na koncu dirke, saj sta oba takrat - zaradi že dokaj izrabljenih gum - vozila "počasi", kar poglej čase: na začetku, ko jima ni mogel nihče slediti sta vozila 1:44 i kusur, nato počasi prešla na 1:45, na koncu pa le še 1:46, kar pa marsikomu, ne le KRJRju z novimi gumami ni težko pelat... problem je glih tista dobra sekunda na krog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap, rezultati to povejo. Je pac trenutno 2. najboljsi na hondi za Setejem ter niti slucajno ne dela sramote, ali se ti pac tako zdi?

ce smo iskreni ne dela biaggi hondi sramote temvec sam sebi.

prejsnjo sezono in pred zacetkom te je gobezdal naokoli kako bi on na hondi, kako bo on na hondi in sedaj....? ima kvazi tovarniski motor pa ga en gibernau pegla. da ne govorimo o rossiju na yamahi, ker (biaggi) "ce bi imel jaz hondo, bi se peljal eno sekundo pred vsemi". sedaj ima rossi yamaho in biaggi hondo pa je rossi se vedno hitrejsi.

kaj je pri vsem tem narobe? odgovor: biaggijev gobec in njegovo primadonna obnasanje, ki mi gre ze od nekdaj na jetra. plus ne pokaze rezultatov za katere je trdil, da jih lahko izpelje enako, kot rossi, ce in ko bo imel enak material.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pri vsem tem narobe? odgovor: biaggijev gobec in njegovo primadonna obnasanje, ki mi gre ze od nekdaj na jetra. plus ne pokaze rezultatov za katere je trdil, da jih lahko izpelje enako, kot rossi, ce in ko bo imel enak material.

Temule bo zelooo težko oporekati.

Nagradno vprašanje: zakaj je že propadel rimski imperij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest pa vseen mislm, da se letos Maxl kar konstantno pelje, pa čeprou mata Barros in Hyden tovarniške honde, pa jih Max z lahkoto "pere". Je že res, da je imel prevelik gobec velikokrat, hondi pa pomoje ni prinesel sramote temveč ponos (zadnja sezona v razredu do 250ccm ko je s Hondo takrat Aprili-ji dokazal, da je bila Aprilia uspešna predvsem zaradi Maxa v tistih časih. Če se spomnimo, se je Max z aprilio razšel prav zaradi aprilijinih očitkov, da zmaguje le zaradi njih. No, s hondo jim je dokazal že naslednje leto dokazal nasprotno...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest pa vseen mislm, da se letos Maxl kar konstantno pelje, pa čeprou mata Barros in Hyden tovarniške honde, pa jih Max z lahkoto "pere". Je že res, da je imel prevelik gobec velikokrat, hondi pa pomoje ni prinesel sramote temveč ponos (zadnja sezona v razredu do 250ccm ko je s Hondo takrat Aprili-ji dokazal, da je bila Aprilia uspešna predvsem zaradi Maxa v tistih časih. Če se spomnimo, se je Max z aprilio razšel prav zaradi aprilijinih očitkov, da zmaguje le zaradi njih. No, s hondo jim je dokazal že naslednje leto dokazal nasprotno...)

3ka je lolek in bolek,pizdun hinavski!!!gobezdalo pa še ne prenese športno poraza,kar spomnite se kako je Valeta pred časom poizkušal s komolcem zrinit s piste ker je bil hitrejši od njega...vedno se šlepa zadaj pa nič konkretnega od njega :lol1: zdej ga je pa še Melandri pohodu :lol1: bo pa še daljša surla...nekaj je biti frajer pa zmagovati drugo pa šminker pa drugim u auspuh gledat :lol1: in to kanarčku še edino preostane če pa ma vsaj za kurji mozeg pameti pa naj se spoka v penzijo ker ga omladina krepko šiša :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zanimivo... meni se pa zdi Max glih letos precej bolj skuliran oz prijazen in precej manj gobčen kot vsa prejšnja leta skupaj. Pa še driftat se je navadil čez zimo, ko je treniral na supermotu, kar smo lahko videli glih na včerajšnji dirki. Pa ne navijam zanj, le zdi se mi da mu je treba priznat da se je res popravil. IMHO, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3ka je lolek in bolek,pizdun hinavski!!!gobezdalo pa še ne prenese športno poraza,kar spomnite se kako je Valeta pred časom poizkušal s komolcem zrinit s piste ker je bil hitrejši od njega...vedno se šlepa zadaj pa nič konkretnega od njega :lol1: zdej ga je pa še Melandri pohodu :lol1: bo pa še daljša surla...nekaj je biti frajer pa zmagovati drugo pa šminker pa drugim u auspuh gledat :lol1: in to kanarčku še edino preostane če pa ma vsaj za kurji mozeg pameti pa naj se spoka v penzijo ker ga omladina krepko šiša :BUA: :BUA: :BUA:

Očitno ne veš kaj dosti o gp dirkah oz. ne gledaš dovolj dolgo, ko klobasaš take "butaste" :BUA:

Ko je že glih tak lolek in bolek - pejt in ga premagi.

Kot nekajkratni svetovni prvak in zmagovalec nekaj dirk klase 500 in Gp mislim, da ma poba neki pojma o dirkah. Ko je prvo sezono v 500 z moštvom Kanemota Doohanu že na prvi dirki dal vetra, so ga kovali v zvezdnika, zdej ga pa pluvate. :BUA:

Barros se pa že od leta 1989 neki sil, pa res še do danes, ko je v tovarniški ekipi bivšega Rossijevega moštva, nč od njega.

PS: Ko je že glih tak lolek in bolek - pejt in ga premagi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Zanimivo... meni se pa zdi Max glih letos precej bolj skuliran oz prijazen in precej manj gobčen kot vsa prejšnja leta skupaj. Pa še driftat se je navadil čez zimo, ko je treniral na supermotu, kar smo lahko videli glih na včerajšnji dirki. Pa ne navijam zanj, le zdi se mi da mu je treba priznat da se je res popravil. IMHO, seveda.

Se takoj podpišem in se 100% strinjam :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se je biaggi popravil - saj mu drugega niti ni preostalo. razen pobega v penzijo. goflo vrteti je moral nehati, drugace bi ratala sele komedija. tisto prisiljeno smehljanje v kamero in kvazi prijaznost mi je se manj vsec, kot njegovo obnasanje prej. tisto je vsaj bil on, to kar sedaj pocne je pa cista PR.

o biaggi-jevih bivsih rezultatih je vse jasno. seveda je moral zadosti delati, da je ratal svetovni prvak. vseeno mi nikolil ni bil simpaticen, po nekaj dirkah, ko se je nesportno obnasal, nizkih izjavah o konkurentih in tisti "casopisni vojni" proti rossi-ju (BTW rossi mi sele pocasi ratuje simpaticen predvsem zaradi izjemnega obvladovanja motorja) mi je ratal pa prav antipaticen.

v bistvu je celoten problem, kot ga vidim jaz, nekako tak:

- biaggi bi rad, pa ne zmore

- velikokrat napove nekaj in tega ne drzi (razlogi niso vazni, ker je tehniko ze preveckrat citiral za izgovor)

- rossi mu je dokazal, da lahko na sibkejsem motorju biaggi-ja na hondi povozi

(kljub skoraj enaki tehniki, kot jo je imel biaggi)

- prevec v nos mu gre, da ga mlajsi takole pegla. in to vsako dirko bolj.

- in najbolj ga muci, da je rossi lahko z yamaho v tako kratkem casu naredil toliko korakov, da je vsaj enakovreden vsakemu vozniku na hondi

@ directory: ce nic drugega, biaggi definitivno boljse vozi motor kot ti. mislim, da lahko to recem takole pavsalno, ne da bi te poznal. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se takoj podpišem in se 100% strinjam :OK:

ti kar veselo navijaj za njega saj itaq ne bo nič od njega :lol1: sedmino pa ti jaz častim ko se boš naveličal!!!tgofla ga tepe in ga še bo zato se je ne samo meni tudi precej širšemu krogu navijačev zasral....štejejo le dejanja ne samohvala.ima najboljši materjal bi skor stavil tudi , motor veliko veliko izkušenj..rezultat???? :grrr :grrr :grrr kar se pa premagovanja tiče.....nisem dirkač....nimam motorja .....ne gledam nobene dirke že 20 let..tako da nič ne vem nič ne znam...prepuščam KANARČKU da vozi naprej v ozadju najboljših :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam morate pa tud priznat, da če Rossi ne bi pri Hondi dobil tako dobrega motorja, s katerim se je zavihtel na sam vrh in postal izjemno priljubljen, potem bi tud pri yamahi bolj težko kaj dosegel.

Yamaha namreč naredi vse, kar si Rossi zaželi. Npr.: na začetku sezone je pravil, da ima yamaha premalo moči, zato so mehaniki in ostalo osebje vložili pomojem ogromno denarja, da so to popravili.

Ne vem, če bi pri yamahi kateremu drugemu dirkaču tako ustregli in želeli izpolnit njegove želje, kot to počnejo Rossiju.

To je sam moje mnenje - mogoč si tud motim :P

Pa mislim, da je Rossi :afro1: vseeno najboljši dirkač!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3ka je lolek in bolek,pizdun hinavski!!!gobezdalo pa še ne prenese športno poraza,kar spomnite se kako je Valeta pred časom poizkušal s komolcem zrinit s piste ker je bil hitrejši od njega...vedno se šlepa zadaj pa nič konkretnega od njega :lol1: zdej ga je pa še Melandri pohodu :lol1: bo pa še daljša surla...nekaj je biti frajer pa zmagovati drugo pa šminker pa drugim u auspuh gledat :lol1: in to kanarčku še edino preostane če pa ma vsaj za kurji mozeg pameti pa naj se spoka v penzijo ker ga omladina krepko šiša :BUA: :BUA: :BUA:

taksnega primitivnega komentarja pa ze dolgo nisem prebral.

Se mi zdi brez veze sploh kaj drugega napisat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa premagovanja tiče.....nisem dirkač....nimam motorja .....ne gledam nobene dirke že 20 let..tako da nič ne vem nič ne znam...prepuščam KANARČKU da vozi naprej v ozadju najboljših :OK:  :OK:  :OK:

Je mogoče kdo reku da navijam zanj? Morda res, samo trenutno bolj privoščim Gibernavu da postane prvak.

Zagovarjam samo take butaste izjave, kot jih imaš ti, ki nimaš pojma o dirkah. Še manj pa o tem, ali Max zna dirkati ali je le lolek in bolek.

ICE je vsaj razložu kaj ga pri Biaggi-u moti, kar je čisto spremenljivo - je pa zlo otročje izjavlat take, kot jih directory

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še razpravljalce na Forumu psiha daje, kaj šele dirkače.

Ko je Niki Hayden 10 min pred štartom že čelado na glavo dal in se je medtem Biaggi še posiljeno ljubčkal s kamero, je bilo meni že jasno, da se fant ne bo vozil v ospredju. Tudi anemičen pogled Colina Edwardsa je dajal podobne občutke.

Individualni šport ima svoje psihološke značilnosti in dirkanje z motorji ni nič drugačno. Poskušaš tekmeca zlomiti tudi na tak način. Biaggi si je izbral gofljaško varianto /ki jo korigira - it comes with ages/, Rossi burkaško, Gibernau intelektualno, večina ostalih pa tovrstne poze nima. Zato se tudi ne vozijo vsakič v ospredju.

Malce pobrskajte po spominu, kakšne vrste tekmovalci so bili v preteklosti na vrhu in ne samo v ospredju. Recimo Wayne Rainey, Eddie Lawson, Mick Doohan.

Max je v Moto GP v ospredju, ni bil, ni in verjetno nikoli ne bo na vrhu. Pa je kot dirkač tehnično vrhunski mož. Za ta nivo ni tip prvaka. Ker se je bodisi prepozno skidal iz razreda 250 ccm ali pa ni čisto doumel igre kraljevskega razreda.

Zabavate se pa lahko dalje v svojem razmišljanju. Zakaj Američani in Avstralci več ne prevladujejo v kraljevskem razredu? Tip: Preveč sofisticirane tehnike, popolnoma drugačen način vožnje po ta novem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se je biaggi popravil - saj mu drugega niti ni preostalo. razen pobega v penzijo. goflo vrteti je moral nehati, drugace bi ratala sele komedija. tisto prisiljeno smehljanje v kamero in kvazi prijaznost mi je se manj vsec, kot njegovo obnasanje prej. tisto je vsaj bil on, to kar sedaj pocne je pa cista PR.

o biaggi-jevih bivsih rezultatih je vse jasno. seveda je moral zadosti delati, da je ratal svetovni prvak. vseeno mi nikolil ni bil simpaticen, po nekaj dirkah, ko se je nesportno obnasal, nizkih izjavah o konkurentih in tisti "casopisni vojni" proti rossi-ju (BTW rossi mi sele pocasi ratuje simpaticen predvsem zaradi izjemnega obvladovanja motorja) mi je ratal pa prav antipaticen.

v bistvu je celoten problem, kot ga vidim jaz, nekako tak:

- biaggi bi rad, pa ne zmore

- velikokrat napove nekaj in tega ne drzi (razlogi niso vazni, ker je tehniko ze preveckrat citiral za izgovor)

- rossi mu je dokazal, da lahko na sibkejsem motorju biaggi-ja na hondi povozi

(kljub skoraj enaki tehniki, kot jo je imel biaggi)

- prevec v nos mu gre, da ga mlajsi takole pegla. in to vsako dirko bolj.

- in najbolj ga muci, da je rossi lahko z yamaho v tako kratkem casu naredil toliko korakov, da je vsaj enakovreden vsakemu vozniku na hondi

@ directory: ce nic drugega, biaggi definitivno boljse vozi motor kot ti. mislim, da lahko to recem takole pavsalno, ne da bi te poznal. :)

ICE vsekakor kar si napisal drži kot pribito :grim tudi glede voznje samega motorja sem pa jaz lolek napram Maxu tu ni kaj oporekat :grim pa verjetno tudi med nami nakladači ni takega voznika...samo lepo pa bi bilo od njega da se enkrat sprijazni z dejstvom da so drugi boljši od njega,kajti pri Maxu nikoli ne veš kako bo odreagiral ko pride do tesnega prehitevanja med mlajšo konkurenco ki jo ne prebavlja... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu je celoten problem, kot ga vidim jaz, nekako tak:

- ...

- rossi mu je dokazal, da lahko na sibkejsem motorju biaggi-ja na hondi povozi

(kljub skoraj enaki tehniki, kot jo je imel biaggi)

- ...

Si mislil, kljub skoraj enaki tehniki kot jo je imel rossi(na hondi)? Ker, ko je biaggi vozil yamaho, je bila ta dvotaktna in nima z danasnjo nic kaj prevec veze.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce se ne motim sta prejsnjo sezono vozila biaggi na yam M1 in rossi na RCV211. letos sta vlogi zamenjani in je rossi z yamaho naredil vec korakov v razvoju M1 od 01.01.2004 kot biaggi v celem lanskem letu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaka firma vlaga v razvoj, eni več, drugi manj, vsi pa ogromno.

Ali ne bi bil rad vsak svetovni prvak ?????

Razprava o tem, kaj se dogaj v ozadju, kdo ima "kao" boljši motor od iste firme, brez poznavanja dejanskega ozadja, ki je poznan samo posvečenim je zgolj natolcevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!