Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

Glede zdrsa od Valentionota ... a se sam men zdi da mu je zneslo najprej zadnjo in takoj zatem še prednjo gumo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko sem jaz videl na posnetku, je najprej zdrsnila prva, pol je nekaj nasedlo in posledično je tudi zadnjaizgubila oprijem. Na posnetku sicer zgleda precej čudno, ker so ga zahaklali glih ko je začelo motor sukat, ampak po moje bi bil hisider če bi zadnja zdrsnila?!

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Biaggi je danes raztural!

Rossi je verjetno porabil gume in na koncu ne mogel več držati najboljših dveh.

Gibernau pa je ponovno padel in je trenutno na 3. mestu v skupnem seštevku...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo. Forum namreč. Ko dobi "Vele"Rossi lekcijo od "antipatičnega" Biaggia, vrlim slovenskim poznavalcem GP-ja zmanjka komentarjev. V primeru Rossijeve zmage, bi jih do te ure bilo najmanj deset.

Muca papala tipkovnico? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo zanimivo. Forum namreč. Ko dobi "Vele"Rossi lekcijo od "antipatičnega" Biaggia, vrlim slovenskim poznavalcem GP-ja zmanjka komentarjev.

Mogoče dopusti, bučko?! :rolleyes: :rolleyes:

Sey tut Maxovi feni niso preveč glasni, ko izgublja. Pa Max ma Hondo, prčakujejo-mo zmage. Je še prezgodej karkol govort, sezona šiba naprej. B)

Aya, pa še nekej glede lekcij: rezultati Rossija govorijo zase. B) B) B) Mislm, da je Max zadnji, k bo dajal Valentinu poduke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi!!!!!!!!!!!! :notworthy: :notworthy: :yea2: :OK:

Sicer pa zelozelo dobra dirka. Uf, kolk sm bil zivcen :wacko: :D

kp-kp: se popolnoma strinjam .)

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da je Max zadnji, k bo dajal Valentinu poduke.

Khm, zakaj pa zadnji? Aja, mas prav, prej mu bo poduke dajal katerikoli izmed 22 dirkacev, ki so uvrsceni za njim :BUA: :doze:

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, zakaj pa zadnji?

Mislu sm zadnji izmed najboljših. Sey se ve kateri so, ne?! :rolleyes: :)

Poglej razmerje medsebojnih dvobojev, stopničk in zmag. Poglej razliko v letih.

Pa ne rečt, da Max ni imel nikol na voljo vrhunskega materiala za zmagovat.

Pa da ne bo pomote, Biaggi je odličen voznik, vendar v 500 GP ni in nikol ne bo dosegu Rossija. Najbrž se strinjaš s tem. B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en fantič, ki pada na dobro zrežirano reklamo "floro 46". Naj te potolažim. Rossi je bil odličen četri, Biaggi pa samo povprečno prvi :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skupni seštevek in osvojeni naslovi pa vendarle govori v prid le enega dirkača

....danes dirke nisem utegnil gledat, pogledam si jo jutri.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aya, pa še nekej glede lekcij: rezultati Rossija govorijo zase. B) B) B) Mislm, da je Max zadnji, k bo dajal Valentinu poduke.

Tako se govori. Sej 1x na 3 sezone se lahko tudi takim posreči zmagat, ker drugače zgubijo voljo do dirkanja, pa še bolj zanimivo je. :P

Rossi pa je itaq klasa za sebe :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno razmišljate nekateri..........kar tako naprej, pa nas bomo čez kšnih pet let sam še 3je k ne navijamo za rossija!

Bravo,

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en fantič, ki pada na dobro zrežirano reklamo "floro 46". Naj te potolažim.

Kakšn beden komentar. <_<

Spraviš se name, ne pa na statistiko zadnjih parih let. Komentiraj dejstva, ne sogovorca. Najbrž poznaš latinski izraz za to? <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si v miru pogledal posnetek dirke in lahko samo rečem, da si je Maxa lepo in pošteno priboril to zmago.

Valentino je izgleda imel nekaj težav z gumami, drugače pa je še vedno boljše bit 4 kot pa ležati v pesku ali na travi, kot se je to zgodilo Seteju.

Tudi najboljši ( žal ) delajo napake in ne zmagujejo dan za dnem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, zakaj vas toliko pljuva po Biaggiju. MotoGP podrobneje spremljam 3 leta in v tem času Max res ni storil kaj takega, da bi mu lahko očital. Vsaj jaz tega nisem opazil.

Drugače pa se mi zdi, da na začetku sezone skoraj nobeden ni stavil na Maxa, sedaj je pa kar naenkrat samo točko za vodilnim :OK:

Je blo kr fajn gledat, kk se je veselil zmage :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, prej sm gledal šport po tv in ko sm vidu da je bil rossi četrti mi ni bl onč jasno. Vsaj Biaggi je zmagu, temu še privoščim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislu sm zadnji izmed najboljših. Sey se ve kateri so, ne?! :rolleyes:  :)

Poglej razmerje medsebojnih dvobojev, stopničk in zmag. Poglej razliko v letih.

Pa ne rečt, da Max ni imel nikol na voljo vrhunskega materiala za zmagovat.

Pa da ne bo pomote, Biaggi je odličen voznik, vendar v 500 GP ni in nikol ne bo dosegu Rossija. Najbrž se strinjaš s tem. B)  B)  B)

Nekaj se strinjam, nekaj tudi ne. Ne da se mi pregovarjat, kdo je kje, ipd. Vsak ima nekaj svojega prava, ga bo se naprej imel in prav je tako .) Vazno, da je zanimivo tako na dirkaliscu kot pri navijacih .) :rolleyes:

Upam pa samo, da je Max dobil zalet, in da bos spremenil kaksno mnenje :P :)

lp B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se stanje zdi super. Konkurenčen boj za točke,.. še zanimivo bo,.. ne tko kot F1... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, vrlim slovenskim poznavalcem GP-ja zmanjka komentarjev. V primeru Rossijeve zmage, bi jih do te ure bilo najmanj deset.

Muca papala tipkovnico? :hmm:

A bo toele uredu?: ,,Tudi slepa kura zrno najde,,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, zakaj vas toliko pljuva po Biaggiju. MotoGP podrobneje spremljam 3 leta in v tem času Max res ni storil kaj takega, da bi mu lahko očital. Vsaj jaz tega nisem opazil.

Kako, da ni storil nič kaj takega? Seveda je!

Meni je postal anti, ko je Rossija pred nekaj sezonami z komolcem skušal odriniti iz steze, tako da je Rossi peljal že po travi. Saj prej nisem mela nič proti Biaggiju, ampak, ko sem pa to videla pa je Biaggi zame samo še en egoističen tip in ga pač ne prenesem.

Saj ga je Rossi potem lepo zbombandiral po gofli :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je blo kr fajn gledat, kk se je veselil zmage :D

hja še posebaj ob predaji pokala ! ma je blo malo smešno za videt vsaj na TV-ju ! lahko bi si razlagali kot: a ta bejba v tej preveliki vetrovki mi bo dala ..... ali pa: ta pokal ? ta je zame ? prvi letos ? se mi zdi prva verzija bolj ta prava !

vsekakor pa zanimiva dirka, yamaha konkretno popušila, honda pa leti proti višavam ! a kaj bodo oboji naredili naslednji vikend za VN GB pa bomo še videli !

škoda da Ducati letos oreng :zzz:

drugače pa ne se sekirat in kregat okrog dirkačev, je Mamola lepo rekel: to je njihova služba !

Grem delat ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja še posebaj ob predaji pokala ! ma je blo malo smešno za videt vsaj na TV-ju ! lahko bi si razlagali kot: a ta bejba v tej preveliki vetrovki mi bo dala ..... ali pa: ta pokal ? ta je zame ? prvi letos ?

res ste ga modeli.....v kakšne stvari se vse poglabljate tuki gor.....res hudo an! mislm pa kva nj si misle en tip k pride pač obiskt ta forum pol pa vid take komentarje, da gre lohk sam dol an!

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!