Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

MAX je car, sam nekega kontinuma pa on ne zna garantirat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

IMHO lepa in napeta dirka, veliko padcev (a hvalabogu kolikor sem ujel brez resnih posledic, razen morda za kakšen ego, ane Sete), žal mi je predvsem Abeja, ki je moral predčasno končati svojo najboljšo letošnjo dirko brez svoje krivde. Pohvala Maxu ki je zdržal pritisk in se ni pustil zmesti oz ni odnehal ko so ga nekateri prehiteli (zna se dobro koji :-)) in je na koncu IMHO zasluženo zmagal (pa nisem fan Honde ali Maxa). Izkazal se je tudi Barros, lepo je bilo videti napredek Kawasakija (Nakanu morajo nujno dvignit plačo!) in jasno, da mi je srček igral ko je Roberts na Suzukiju dosegel ne le tretjo startno pozicijo ampak se je nekaj časa vozil celo čisto spredaj :yea2: ... res lepo, da postaja vedno več motorčkov konkurenčnih!!!

Zaradi tokratnega dokaj totalnega poraza Yamahe se zelo veselim Donningtona, saj vem da bodo pri Yamahi "ukrepali" (tako kot so tokrat pri Hondi - kakšne hecne nove auspuhe je imel Barros!), še bolj pa Brna, ki ga bom tudi letos doživel v živo, saj tako "nadmudrivanje" pomeni le še več zabave in užitka za nas gledalce. Danes zvečer bom prav z veseljem še enkrat pogledal posnetek dirke :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste opazili, da zadnje čase kar redno sporočajo novice iz dirk motoGP-ja po slovenskih televizijah in časopisih. Pred leti tega ni bilo opaziti.

Pozitivno :)

Zgleda, da so novinarji končno začeli dojemat, da je motoGP najboljši, najbolj zanimiv (avto- in moto) šport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se stanje zdi super. Konkurenčen boj za točke,.. še zanimivo bo,.. ne tko kot F1... :D

to je bistvo in ves čar vsakega športa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje Biaggi še ni za odpis, počakajmo še nekaj dirk preden ga pokopljemo do konca.

Sem rekel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste opazili, da zadnje čase kar redno sporočajo novice iz dirk motoGP-ja po slovenskih televizijah in časopisih. Pred leti tega ni bilo opaziti.

Pozitivno :)

Zgleda, da so novinarji končno začeli dojemat, da je motoGP najboljši, najbolj zanimiv (avto- in moto) šport.

Ja, s tem, da na Valu 202 še zmeraj poročajo o zmagovalcih v pollitrskem razredu ...

Pismo mora biti Max dober, da s 500 ccm mašino nažge GP pošasti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citat 24ur.com:

Biaggi zmagal v Nemčiji

Leipzig | 18.7.2004 | STA

Italijan Max Biaggi (Honda) je zmagovalec osme dirke svetovnega prvenstva v motociklizmu v kategoriji 500 kubičnih centimetrov.

??? :? :cry: :wacko: :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gionni sej ljubitelji GP-ja ste se kar na dobrem vsaj TV prenose imate, pa veliko je o tem po revijah.... So pa motosporti ki niso tako razvpiti in kljub temu da so zanimi so nekako porinjeni v ozadje. Nekaj primerov npr. minimoto, supermoto skuterskedirke.. vedar pa to da so nasteti sporti porinjeni v ozadje predvsem v sloveniji za Italijo in avstrijo pa to vsekakor ne drzi. GP je tud men zanimiv sport in brez tezav razumem zakaj je tako dobro "razglasen" ker se v njem obrne najvec kesa kar se motociklizma tice. Sej kdo pa F1 ne pozna ampak vecini postaja bedna pa itaq so vsi pristasi ferarrija ki je ves cas na stopnickah.

Pa ne me narobe razumet hocem samo povedat da je to v redu da je sport znan in zelim da bi bli v naprej tud drugi. :OK: :OK: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da je kšna šprtna disciplina na tvju, mora imeti že kar VELIKO ŠTEVILO GLEDALCEV......sej se vid pri Superbikih, sam mal folk nehu spremlat, pa so kuj prestavl na nočni termin pa še to zlo malkrat celo dirko predvajajo, razn če je u zda.

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prve kvalifikacije za GP Great Britain 1. honda 2. yamaha 3. ducati !!! 4. yamaha 5. do 7. honda 8. yamaha

oziroma: Hayden, Rossi, Capirossi, Checa, Gibernau, Edwards, Biaggi, Melandri !

Vsi v eni sekundi ! Zanimivo bo ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nono sej ni blo nevem kakšnih spektakularnih prehitevanj. Pa razplet si lah določu fajn prezgodaj...

Rossi pa dobr kadi pod nos hondam :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: Končno se je tud Edwardsu odprlo in je naredu, kar že celo sezono najavlja; no ja najavlja zmago ampak upam, da tud to še pride... :OK:

Škoda pa Biaggia :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xaus pred biaggijem.

hopkins pred biaggijem.

hayden pred biaggijem.

in se devet voznikov pred biaggijem.

konstanca kje si. mogoce pa ima doohan prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdele gledal ponovitev,ne vem kva ste tko navdušeni...men so velik bolj zanimive dirke,kjer se najmanj dva koljeta za prvo mesto pa tudi zadaj se dogaja na veliko,ne pa da se vozi vsak zase <_<

no ja,rosi je vseen res šmeks :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xaus pred biaggijem.

hopkins pred biaggijem.

hayden pred biaggijem.

in se devet voznikov pred biaggijem.

konstanca kje si. mogoce pa ima doohan prav.

Biaggiju je že na začetku dirke odpovedal sistem za elektronsko prestavljanje brzin, tako, da je vozil celo dirko brez njega. Vale je pa dokazal svojo premoč v Doningtonu, tukaj je zmagal vsako leto, razen lani, ko so mu odvzeli prvo mesto zaradi prehitevanja pod rumenimi zastavami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjkalo je še kaj drugega, kot pa quick shifter (0,2-0,3sek/krog). Razlika je še vsaj 1 sek/k :ph34r: . Očitno to ni bil njegov dan, sicer mu pa dobrih dni že zmanjkuje :devil: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No glede na to, da se vedno "oblaja" samo prve tri in Biaggija bi pa tokrat jaz pohvalil Abe-ja. Mislim, da je edini poskrbel, da je bila dirka malo bolj zanimiva (vsi ostali so vozili kot v procesiji). Iz 17 mesta do 8. Pa tudi Capirosija bi dol pocu, sam na zalost je tik pred koncem uzgal (grdo). Mi ga je bilo prav zal, ker bi si zasluzil tisto sedmo mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja se strinjam s TNT-jem, men je tut všeč kako se pele Abe, škoda da je mogu v pesek...

Biaggi pa če bi bil tak as kot se hvali ga tut quick shifter nebi mogu ustavit.

Včasih tako zgleda, kot da par stvari napol zašraufajo, sam da majo pol izgovre.

Mogoče bo pa Biaggi mogu it v kak oldtimer pokal počas...pa še tam se nekateri zlo hiter pelejo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!