Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

dirko odločale tudi gume Yamaha.kawa nč skrivali pizduni od Honde pa so po končani dirki ogrevali gume :lol1: :lol1: :lol1: vodstvo honde :BUA: :BUA: :BUA: Yamaha Kawa :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Makoto še večje pohvale kawi in Nakanu res super.Rossi pa je itaq še enkrat pokazal, da je največji car v tem biznisu lepo je koncal na 2 mestu in še povečal naskok.Mislm, da bo prvak :P :D :) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tamada je res vozu fenomenalno danes in tudi zelo takticno, vidl se je da je biu rossi cist nemocen dans :(, nekej je pred enmu ovinkm cudn z nogo spet mahov :hmm: , drgac pa vsa cast kawasakiju :notworthy: , zanimiv je blo pa tut k so na hondo dal takoj grelce gor po koncu dirke :lol1: , zgleda da pri bridgestonu nekej skrivajo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja baje ma Bridgstone za to dirkališče(Motegi) neko posebno zmes za pnevmatiko.Prašanje zakaj so še dal gor grelce zgolj zaradi zmesi-mislim, da ne.Očitno je Bridgstone naredil odlično gumo(bomo vidl v Quatarju).Možno, da bodno naslednjo sezono vse Honde mele Bridgstone glede na to, da je tud na cbr-kah serijsko ta guma oz. gumi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja baje ma Bridgstone za to dirkališče(Motegi) neko posebno zmes za pnevmatiko.Prašanje zakaj so še dal gor grelce zgolj zaradi zmesi-mislim, da ne.Očitno je Bridgstone naredil odlično gumo(bomo vidl v Quatarju).Možno, da bodno naslednjo sezono vse Honde mele Bridgstone glede na to, da je tud na cbr-kah serijsko ta guma oz. gumi

Tovarniški HRC team bo zaradi veljavne pogodbe drugo leto še uporabljal Michelinke. Pogodba Bridgestone - Honda Camel Sito Pons team poteče letos decembra, s kakšnimi pnevmatikami bodo vozili naslednje leto pa je stvar odločitve posameznih teamov.

Popravljeno . Popravil kycysymet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem pravi prerok:

Če se spomnite sem na začetku prvenstva napovedal, da bo Nakano stal na stopničkah vsaj na eni dirki. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem pravi prerok:

Če se spomnite sem na začetku prvenstva napovedal, da bo Nakano stal na stopničkah vsaj na eni dirki. :yea2:

Upam, da se na več kot eni.... :D :D :D

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klik

Jure007: a ti za rtvslo tud pišeš objave? :naughty:

Čez 2 uri in 15 min se že začnejo dirke! :kva2:

Ponavad ne, sam tokrat pa z motograndprix mejla nism dubu rezultatov tko da sm skopiru od tam. rezultati in vse ostalo, kar potem dobim na mejl pa pač sam prevedem in pol tle posredujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad ne, sam tokrat pa z motograndprix mejla nism dubu rezultatov tko da sm skopiru od tam. rezultati in vse ostalo, kar potem dobim na mejl pa pač sam prevedem in pol tle posredujem.

Jure007: Sej je čist vseeno, kje dobiš informacije, sam da lahko tule na domači tabli beremo :OK:

Informiraj nas še naprej!

Sam a ste vidli uni bel dim iz kawasakija pri Nakanu nekje na sredini dirke. Sem mislo, da mu bo vse skup (spet) odpovedalo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sam a ste vidli uni bel dim iz kawasakija pri Nakanu nekje na sredini dirke. Sem mislo, da mu bo vse skup (spet) odpovedalo :xx:

Če sm jst prov zastopu komentatorja naj bi blo to zarad preveč nafilane gume...je to res?!? :blink: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, jst sm že kr začel pizdit na širok pred tv-jem, k sm vidu un dim, pol je pa še komentator neki psihiru, da je mogoče olje to......jao ej, dobr da se je motu :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Nakano rocks!!!!! :yea2: :yea2: :kva2: :yea2: :yea2:

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sm jst prov zastopu komentatorja naj bi blo to zarad preveč nafilane gume...je to res?!? :blink: :?

Ja bojda su mu dal mal več olja not pa je pol kadil....

je vsej mašina zdržala.. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, najprej čestitke Kawasakiju. Je čas da zelenec malo pokaže prepotentni Hondi in vemogočemu Doctor-ju! .)

Sicer dirke nisem gledal (srečanje primorska sekcija). Po tihem še vedno držim pesti za Aprilio, bral sem knjigico od Valentina, piše da potencial in tehnologijo imajo, samo finance so jih zadržale. Fantje se trudijo, imajo ideje in znanje, tako da si zaslužijo da bi jim počasi začelo uspevati. :devil:

Pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse čestitke Tamadasanu in Nakanu :yea2: :OK:

Škoda da je Hopkins šel po tleh, ker je tudi suzuki veliko obetal.... pa seveda drugi, ki bi naredili zanimivejšo dirko...

Rossi pa je dobil lepo lekcijo od Tamade ... je pa pravi ded in je to tudi priznal :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa dirka.... :OK:

letos mi je nasploh všeč sezona....upam da se bo tudi drugo leto tako nadaljevalo...pa še kakšna firma bi lahko prišla v boj...da ne bo monotono na vrhu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..... in kaj mu je pokazal? :hmm:

Iz ozadja je prilezel na tretje mesto. Kar se mi zdi lep uspeh za kawo, ki je bila predvsem v ozadju, ne? :rolleyes:

Vsekakor, vsaj sedaj jih ne more ogroziti...... je pa lepo če je več moštev konkurenčnih in se bijejo med seboj. Je tako TC? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz ozadja je prilezel na tretje mesto. Kar se mi zdi lep uspeh za kawo, ki je bila predvsem v ozadju, ne? :rolleyes:

Vsekakor, vsaj sedaj jih ne more ogroziti...... je pa lepo če je več moštev konkurenčnih in se bijejo med seboj. Je tako TC? :naughty:

Kapo dol :notworthy: , če bo tako ko bodo na stezi vsi dirkači pa bomo videli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: :OK:

Tak nisem tulil že od časov Yanagawe.... Nakano je dvignil zelene in našo hišo...

Tisti dim... mamo ti j...., pa ne spet.... A ni bil dim iz gume (tako je bilo ugibanje komentatorja?)

Vzdržal je tempo in v mojih očeh zmagal. Bravo :grim :grim :grim

Gremo naši!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Results Qatar - Qualifying 1

Time

1 Ruben Xaus (ESP) Ducati 2:01.309

2 Colin Edwards (USA) Honda 2:01.617

3 Sete Gibernau (ESP) Honda 2:01.882

4 Carlos Checa (ESP) Yamaha 2:02.744

5 Max Biaggi (ITA) Honda 2:03.054

6 Valentino Rossi (ITA) Yamaha 2:03.274

7 Nicky Hayden (USA) Honda 2:03.274

8 John Hopkins (USA) Suzuki 2:03.301

9 Shinya Nakano (JPN) Kawasaki 2:03.356

10 Neil Hodgson (GBR) Ducati 2:03.380

11 Alex Barros (BRA) Honda 2:03.422

12 Loris Capirossi (ITA) Ducati 2:03.615

13 Alex Hofmann (GER) Kawasaki 2:03.621

14 Makoto Tamada (JPN) Honda 2:03.919

15 Troy Bayliss (AUS) Ducati 2:04.005

16 Marco Melandri (ITA) Yamaha 2:04.265

17 Norick Abe (JPN) Yamaha 2:04.991

18 Jeremy McWilliams (GBR) Aprilia 2:05.442

19 Yukio Kagayama (JPN) Suzuki 2:05.720

20 Nobuatsu Aoki (JPN) Proton 2:05.969

21 James Haydon (ENG) Proton 2:06.651

22 James Ellison (ENG) WCM 2:07.859

23 Youichi Ui (JPN) WCM 2:10.511

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tti Arabci so čist zmešani - kako dirkališče so si zgradili :kva2: Sredi ničesar! Helikopterska slika steze je ful dobra. Naj jo kdo prilepi sem, če jo bo našel kje na internetu, ker je js ne!

1. kvalifikacijski trening iz Qatar-ja je bilo odlično za gledat! Rossi je bil ene trikrat na pesku pa Sete tud enkrat, Xaus je pa čist znorel :) Lepo, da je mal sprememb na vrhu - je vse skupaj še bolj zanimivo.

hmm ... :hmm: Sebastian PORTO je v 250ccm dosegel čas 2:05:096 Premagal bi kar 6 dirkačev iz motoGP klase

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo druščina!

Ducati zelo zelo dober, ampak tudi 9. mesto kawe ni tako zanemarljiva! :naughty:

Moja Aprilia 18, ja no, kje pa je druga? :xx:

Dirkališče pa lepo, vsaj vizuelno, kok ustreza dirkačem pa bodo povedali. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!