Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

evo še zmagovalca dirke ki je zašpecal Yamaho da je kurila gume na štartnem mestu Valentina

(on je zajebal Valentina in se pritožil)zraven njega je hostesa ki mu je predala pokal :lol1: :lol1: :lol1: Sete :BUA: :BUA: :BUA:

post-14-1096759389.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@directory

si me malo prehitel... sem lih mislo narisat Sete-ja na kolenih.... K***ev fris, ko da moli Alaha.... Ni mi všeč, spljoh pa zadnji vikend.

Dobro, da je Nakano sparkiral, bi ga zaprli zaradi dima...

KAWA GOOOOOOOO!!! :grim

Bi pa lahko zaslužu ta vikend, če bi stavil na dottoreja...

Popravljeno . Popravil Red
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorit o ozadjih je brez veze, ker mi tu, ko sedimo doma, nimamo pojma gdo je koga in zakaj.... Tudi nekateri  "osladni novinarji" dostikrat kaj po svoje priredijo, pol pa še navijači vsak po svoje drugače razume...

To kar sem napisal je bila izjava Rossija za televizijo Italia 1 pol ure po končani dirki, noben novinar ni nič priredil, izjavil je še, da zmaga Seteja ni "prava zmaga" temveč ukradena zmaga, njegov padec pa je posledica štartne pozicije iz ozadja, če bi štartal iz ospredja napake ne bi naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ni važno kdo je koga zašpecal....tudi proti pravilom niso mogli ravnati tisti, ki so se odločili, da kaznujejo voznike, kateri so si pisto pripravljali........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še zmagovalca dirke ki je zašpecal Yamaho da je kurila gume na štartnem mestu Valentina

(on je zajebal Valentina in se pritožil)zraven njega je hostesa ki mu je predala pokal :lol1: :lol1: :lol1: Sete :BUA: :BUA: :BUA:

ŠPECKAHLA :BUA: :BUA: :BUA:

Ubogi Nakano pa tako lepo mu je šlo. Škoda za Rossija ampak saj je samo človek, bo drugo dirko boljše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz samo upam,da ne bo MotoGP ratal kot F1 kjer sam gledajo na kakšen (ponavadi nepošten) način bodo zjebali (oprostite izrazu) nasprotnika :(

Drugač pa greemoooo Rossi :OK: :OK: :OK: še malo!!

pa ful se mi zdi čuden,da je glih Sete oz. njegova ekipa zašpecala Rossija , a nista kao Rossi in Gibernau ful dobra prjatla, sta še na morju bla skupej :hmm:

no ja zdej se je vsaj pokazalo kako "dober" prijatelj je Sete :BUA:

Edina druga razlaga je,da Sete dejansko pri tem nima nič zraven,ampak so to ukazi iz vrha, se pravi od Honde,ki se ji zgleda res gre,da jih ne bi Yamaha premagala :hmm:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja napaka v članku

V članku, ki sem ga napisal in ki je objavljen na prvi strani, je prišlo do napake, kjer sem podzavestno napisal, da Rossi tekmuje v HRC Hondi. O vsem sem že obvestil Noise Data, ki upam, da bo kmalu popravil napako, za katero se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm :rolleyes: ..pa kako ga lahko kr h hondi pripišeš...za njega se pa menda ja ve, da je na "pravi" strani..... :)

:P

sej ti oprostimo... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina druga razlaga je,da Sete dejansko pri tem nima nič zraven,ampak so to ukazi iz vrha, se pravi od Honde,ki se ji zgleda res gre,da jih ne bi Yamaha premagala

:OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mislim, da vsako prvo mesto je teško zasluženo delo. Tako da vse čestitke zmagovalcu. To, da je Rossi fliknu, pač ni zmagovalec kriv.........

Osebno se mi zdi nedopustljivo, da je tak profesionalec in talent, kot je Rossi dopustu, da njegovo moštvo "packa" po stezi. Vi ga pa še hvalite........ če so to sposobni, so sposobni še kakšnih drugih bližnjic, me prav zanima, kaj bo "poštenjak" sedaj pisal v knjigi.........

Res škoda, sem mislil da so fer in pravi tekmovalci! :D Ter sem mislil da ste tudi vi sposobni kritike, ko je treba...... .)

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, nekaj moram napisat:

... ko berem odzive na dirke opazim, da če ne zmaga Vale, potem je za večino vas cela dirka bedna; zakaj le? .... aja, najmanj zgrešiš, če vedno navijaš za favorita (kot v F1, vsi za šumija)

Ja še to pripišem: moj "skriti" favorit za naslednjo sezono je Colin E. Če bo le dobil material iz prve lige, pa da potem vidimo ....

Pa da še malo podkutim: največ negativnih simpatij pa so pri meni deležni naši zahodni sosedje tako s svojo moto GP ind. kot s svojimi "zvezdami" moto športa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valentino Rossi (DNF - FELL LAP 6)

"Firstly I have to say I was amazed and very disappointed by the decision to make me start at the back of the grid. I don't think there is any consistency in some of the decisions made. At other races people have cleaned their grid places and nothing has happened. In fact, my crew were doing something they used to do with Doohan when the track was dirty. I didn't know about it until after it had happened.

Finally in the race I made a mistake. I had really pushed in the first few laps and could see that Colin was in slightly better shape than me when I was behind him. I ran wide in the second last turn and just clipped the grass. They were looking strong but I did think I could have made the podium. Fortunately I'm not hurt. I was worried about my finger but it is not serious."

izjava na moto.racing-live.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sta mislila komentatorja na Eurosportu, ko sta rekla da Edwards doesnt care about Honda policy. He will probably not be on a Honda next year. Kam pa se seli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLKO JE MENI ZNANO BO VOZIL SKUPAJ Z ROSSIJEM PRI YAMAHI....

Pojma nimam ki sem to slišal, mislim pa da sta to rekla Toby in Julian na prejšnji dirki... So pa to samo govorice

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz nisem nič rekel,da je kej narobe,če Rossi ne zmaga, in tud to je res,da je vsaka zmaga težko prislužena,pa tud s tem se strinjam,da je Rossi popolnoma sam kriv za svojo napako .)

Sam ne zdi se mi pa prav,da so ga kaznovali zaradi tistega čiščenja steze, saj nikjer ne piše da jo ne smejo.

Če pa Sete misli osvojit prvenstvo na tak način je pa dost neumen :BUA:

Naj se pomerita pošteno ne pa,da take fore začnejo izvajat Honda in Sete :BUA:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno se mi zdi nedopustljivo, da je tak profesionalec in talent, kot je Rossi dopustu, da njegovo moštvo "packa" po stezi. Vi ga pa še hvalite........ če so to sposobni, so sposobni še kakšnih drugih bližnjic, me prav zanima, kaj bo "poštenjak" sedaj pisal v knjigi.........

Res škoda, sem mislil da so fer in pravi tekmovalci! :D

Ma ne seri s s takimi. Dej še napiš, da so vse osvojene lovorike plod goljufije Rossija. <_<

Kakšna beda.

Pa najbrž veš, da so pucal stezo tud pr Biaggiju. Tolk o čistosti in nedolžnosti ekip in tekmovalcev na splošno. Kdo pravi, da naslednič ne bojo kej podobnega poskusil pr Seteju. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bedno je samo to ker zaradi take neumnosti najebajo tekmovalci :BUA: .konec koncev kaj bi sploh pridobil če so že pucali ali žgali štartno mesto??'po moje malenkost boljši štart...drugega nič!! :hmm: !če pa je Vale sposoben v 4ih krogih se prebiti na četrto pozicijo iz 23 štartnega mesta potem ni panike da ga 15ka nebi do konca dirke ujela in prehitela zaradi par tisočink sekunde Kao bolšega štarta ker je bila nasmojena guma na štarti črti :grim če je že toliko boljši od Valeta(pa še to Vale je takrat ko so to mehaniki počeli verjetno trdno spal :grrr :grrr :grrr

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoga je okrogla in kolo tudi.

PS: rossi fani se slisite kot "rimske princeske", kjer je vse krivo, razen voznika/teama/znamke.

PPS: navijam za Barosa in Xausa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Troo Niet, standing on your side!

sam itak, al mi bojo zbrisal kuj tale post al me/naju bojo popljuvali zarad tega ker nisem za Rossija :? :? :? :?

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLKO JE MENI ZNANO BO VOZIL SKUPAJ Z ROSSIJEM PRI YAMAHI....

Pojma nimam ki sem to slišal, mislim pa da sta to rekla Toby in Julian na prejšnji dirki... So pa to samo govorice

LP

KYCYSYMET Objavljeno: 18 Sep 2004 @ 15:47

Naslednje leto bo verjetno prišel k Yamahi v team Rossija Colin Edwards.

Sam rossi je izrazil to željo, ker sta tudi osebno velika prijatelja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: rossi fani se slisite kot "rimske princeske", kjer je vse krivo, razen voznika/teama/znamke.

Ma še ti nehej, no. Noben ni govoru o krivdi/nekrivdi Rossija zarad padca, pač je padu.

Na k*c mi gre to, k se hoče klele s takimi posti, kokr je od g. Viggena, prikazat sindrom "M. Schumacher", kjer se zarad monopola pod vprašaj postavla prejšnje uspehe dirkačev kao "sumljive". Bedarija. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Colin Edwards.

Sam rossi je izrazil to željo, ker sta tudi osebno velika prijatelja. .)

Kolkor se spomnem je to na koncu lanske al na začetku letošnje sezone pravu tudi za Sete-a :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, mislim, da vsako prvo mesto je teško zasluženo delo. Tako da vse čestitke zmagovalcu. To, da je Rossi fliknu, pač ni zmagovalec kriv.........

Osebno se mi zdi nedopustljivo, da je tak profesionalec in talent, kot je Rossi dopustu, da njegovo moštvo "packa" po stezi. Vi ga pa še hvalite........ če so to sposobni, so sposobni še kakšnih drugih bližnjic, me prav zanima, kaj bo "poštenjak" sedaj pisal v knjigi.........

Res škoda, sem mislil da so fer in pravi tekmovalci! :D Ter sem mislil da ste tudi vi sposobni kritike, ko je treba...... .)

Se strinjam s tabo...pa saj nima smisla Viggen, pač zagovarjajo svoje "idole".... .) .)

BTW: ja ja vemo Schumi tud ni bil baje takrat nč kriv in ni nikogar zrinu s ceste :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!