Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

Troo Niet, standing on your side!

sam itak, al mi bojo zbrisal kuj tale post al me/naju bojo popljuvali zarad tega ker nisem za Rossija :? :? :? :?

Lp,

@kawa7rr nisi edini ki ni zanj... .)

Pa tud js stojim na Nietovi strani :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no men je bil vsec Rossijev odgovor, da je Motogp sam ena politika, saj so podobne reči(čiščenje startnega mesta) počeli že pri Dooahnu, pa ni noben nič rekel.Povedal je pa še, če bi dirkal za HRC ne bi dobil nobene kazni.

Seveda to ni opravičilo in je kazen povsem realna, samo se pa človek lahko zamisli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne seri s s takimi. Dej še napiš, da so vse osvojene lovorike plod goljufije Rossija.  <_<

Kakšna beda.

Pa najbrž veš, da so pucal stezo tud pr Biaggiju. Tolk o čistosti in nedolžnosti ekip in tekmovalcev na splošno. Kdo pravi, da naslednič ne bojo kej podobnega  poskusil pr Seteju.  :wacko:

Wobewt, kaj si se zapiču vame? Hvala za lepe izraze.

Kaj od napisanega je sranje?

Če že navijam navijam za Aprilio, neglede na to, da so vedno na repu (GP1). Upam, da jim bo počasi uspevalo.

Na ostale gledam kot na profesionalce, na Rossija pa kot na enega izmed najboljših in najbolj simpatičnih voznikov. Hotel sem le slišati komentarje, njegovih fanov, tega, kar se je zgodilo. Ne zdi se mi fer do drugih, ki se trudijo. Gledamo kar je bilo storjeno in ne kar bi lahko drugi naredili, ne?

Osebno mi je žal, da se poslužujejo takih stvari, ne glede na to kaj in koliko bi pridobili, že misel, da bi s prevaro nekaj pridobili........to pa ni več motociklizem, ampak igra........

Wobewt, če hočeš napiši svoje mnenje, če ne pusti pri miru in preskoči......pa lep pozdra! .)

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...če so to sposobni, so sposobni še kakšnih drugih bližnjic, me prav zanima, kaj bo "poštenjak" sedaj pisal v knjigi.........

Res škoda, sem mislil da so fer in pravi tekmovalci!

Viggen, napisal si točno tole.

Npr, v narekovajih -"poštenjak". Kakor, da do sedaj ni nič naredil po, recimo, pravni poti. :)

Itak pa veš, da so vrhunski športi, kakor je GP, povezani z igricami v zakulisju, kakor drugje. Še vedno pa to ne okrne same vožnje dirkačev med dirko, ali pač?!

Pa še to, tukaj zagovarjam Rossija, osebno sem pa v prvi vrsti še vedno fan Hage, še od Superbikea naprej. Ne zdi se mi pa fer, da se zaradi takih potez, ki so si jo privoščili sedaj, očrni Rossija kot tekmovalca, nekega prevaranta. Mislm, da si tega ne zasluži. :grrr

Naredili so napako in pač plačali za to.

No, brez zamere, lep pozdrav back! :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

konec koncev kaj bi sploh pridobil če so že pucali ali žgali štartno mesto??'po moje malenkost boljši štart...drugega nič!

če pa je Vale sposoben v 4ih krogih se prebiti na  četrto pozicijo iz 23 štartnega mesta potem ni panike

Moja malenkost pa misli, da je tudi štart kar pomemben in sicer za slučaj kakšnega večjega padca tekmovalcev v prvih zavojih prvega kroga; če si čim bolj v ospredju obstaja manjša možnost, da si udeležen (po svoji ali tuji krivdi); mislim, da bi tekmovalci iz druge polovice start liste radi čim hitreje napredovali (saj to je dirkanje-vsak bi rad zmagal).

... kar se pa tiče Rossijevega napredovanja iz kroga v krog .... no ja no :hmm: ... vsega po malo: malo boljši motor, malo renome voznika, nekaj nesporen talent, malo prerivanja (s Capirax-om), pol pa že gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wobewt!

Me veseli da smo na prijateljskem nivoju. :grim

Ter v bodoče ne vzeti vsak komentar kot napad na določenega tekmovalca. Pač smatram vas kot ekipo, ki spremlja in veliko ve o dirkah, ter rad slišim vaše mnenje.

In da končamo, ali si me slabo razumel ali sem slabo napisal, no, Rossi je vsekakor eden izmed najboljših, da ne rečem najboljši..........

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capirossi bo vozil za Ducati tudi v 2005 sezoni,upajmo na bolj konkurenčen motor .)

upam da bo Xaus dobil kaj boljsega, ker decko ocitno zna voziti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi - najboljši svojega časa  :OK:

Agostini - najboljši vseh časov  :notworthy:

tu se pa popolnoma strinjam s teboj :OK: , le da bi jaz dodal še tole

MV Augusta s katero je vozil Ago je najboljši GP motor vseh časov, glede na to da je premagoval isto kubične 2T rakete :notworthy: :notworthy: :notworthy:

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MV Augusta s katero je vozil Ago je najboljši GP motor vseh časov, glede na to da je premagoval isto kubične 2T rakete :notworthy: :notworthy: :notworthy:

No!!! 2T rakete so premagale MV Agusto in ko prisilile k umiku iz dirk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Markofumi:

Em.... se ne strinjam. Malo si poglej pogoje ki jih ima Rossi, pa pogoje, ki jih je imel Ago. On je v enem dnevu zmagoval s 350ccm in 500 ccm. S tem da so bli motorji veliko slabše vodljivi in gume in vse ostalo, kar je danes tudi s tehnologijo dirkačem mnogo bol omogočeno.

Ne podcenjujem Rossija, ker je res eden najboljših, samo Agota mislim, da ne more prehiteti nihče.

http://freespace.virgin.net/denise.blanchard/career.htm

post-2044-1097267024.jpg

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Results Malaysia - Qualifying 1

Time

1 Makoto Tamada (JPN) Honda 2:02.394

2 Sete Gibernau (ESP) Honda 2:02.629

3 Valentino Rossi (ITA) Yamaha 2:02.700

4 John Hopkins (USA) Suzuki 2:03.110

5 Alex Hofmann (GER) Kawasaki 2:03.321

6 Shinya Nakano (JPN) Kawasaki 2:03.582

7 Loris Capirossi (ITA) Ducati 2:03.816

8 Max Biaggi (ITA) Honda 2:04.012

9 Troy Bayliss (AUS) Ducati 2:04.079

10 Carlos Checa (ESP) Yamaha 2:04.245

11 Nicky Hayden (USA) Honda 2:04.538

12 Neil Hodgson (GBR) Ducati 2:04.738

13 Colin Edwards (USA) Honda 2:05.060

14 Alex Barros (BRA) Honda 2:05.078

15 Jeremy McWilliams (GBR) Aprilia 2:05.127

16 Norick Abe (JPN) Yamaha 2:05.342

17 Yukio Kagayama (JPN) Suzuki 2:05.521

18 Ruben Xaus (ESP) Ducati 2:05.773

19 Marco Melandri (ITA) Yamaha 2:07.377

20 Garry McCoy (AUS) Aprilia 2:08.251

21 Nobuatsu Aoki (JPN) Proton 2:08.553

22 James Haydon (ENG) Proton 2:09.494

23 Youichi Ui (JPN) WCM 2:10.458

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi je res vozu fenomenalno zutri na kvalifikacijah :notworthy: :kva2: , taprvo polovico kvalifikacij je linijo studirov pol je pa pelu par hitrih krogov in biu neustavljiv, pohvale tut kawasakiju ki napreduje iz dirke v dirko :OK:

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v današnjem Delu je objavljeno kar se je dogajalo na prejšnji dirki :o

fotka pove vse kak prjatu je 15ka :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel za Kawo, upam samo, da ne bo mašina riknila. Biaggi bo pa naslednje leto skoraj sigurno v HRC Repsol teamu, Gibernau pa ostane pri Gressiniju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi bo jutr pokazu kdo je taglaven :yea2:

Rossi je tako jezen in motiviran, da bo raztural.

V pogodbi med Rossijem in Yamaho, katero so sklenili za dobo dveh let piše tudi naslednje: V primeru, da rossi zmaga naslov prvaka že prvo sezono lahko odide iz motoGP scene v formulo1. Montezemolo mu je že ponudil mesto v Ferrariju. Bernie je predlagal, da bi lahko moštva štartala s tremi avtomobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V pogodbi med Rossijem in Yamaho, katero so sklenili za dobo dveh let piše tudi naslednje: V primeru, da rossi zmaga naslov prvaka že prvo sezono lahko odide iz motoGP scene v formulo1. Montezemolo mu je že ponudil mesto v Ferrariju. Bernie je predlagal, da bi lahko moštva štartala s tremi avtomobili.

ne v formuloooo1 :cry: I hate it...

a lahko še eno tko malo mimo vprašam, lih k mi s temi časovnimi pasovi in dirkami nč več ni jasno... če sm prow razumela, je dirka ju3 9:30? se motim? če se, kdaj pa je??? :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!