Skoči na vsebino

MotoGP 2004 (was: pre-MotoGP)


Ice

Priporočene objave

LP vsem !

Kaj mi zna kdo povedat zakaj Rossi pa se nekateri drugi so pred nekaterimi ovinki dajali nogo dol iz stopalke ? :hmm: to sem na tej dirki prvic opazil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP vsem !

Kaj mi zna kdo povedat zakaj Rossi pa se nekateri drugi so pred nekaterimi ovinki dajali nogo dol iz stopalke ? :hmm:  to sem na tej dirki prvic opazil

To vedno počne. Po moje mu samo noga zdrsne med prestavljanjem. Ye pač v elementu. :grim

Res ye dobr, mislm da si zasluži osvojitev prvenstva. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vale je dokazal da je najbolši :OK: upam pa da bo zaključek sezone mal bol zanimiv in razburljiv kot današnja dirka :doze: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, Valetu bi res privoščil da osvoji prvenstvo. Je voznik, se razume v tehniko, je strateg, je zajeban, je, izviren, je pojava... S čim se bo čez leto ali dve sploh še motiviral?

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja dons sm pa mi mal pometl z tekmecu in z štartnim mestom. :OK:

Zal mi je sam k Nakano ni opreu Seteta pa skoda za Hoffmana cel vikend se je dobr pelu.Ce bi Nakano dobr startu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so sploh možna še kakšna presenečenja s strani Valeta  :?

jap - res bi presenetu, če bi drugo leto šel k Ducatiju vozit in dosegal iste rezultate ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star je 25 let in je v motogp dosegel skoraj vse!!! Zdaj lahko kot Schumi zbira naslove z Yamaho in dela dirke "dolgocajtne" - se razume da za njegove nasprotnike.. al pa z Jerremiyem potuje iz moštva v moštvo in probata osvojiti naslove še z Ducatijem Kawasakijem in Suzukijem.... Pol bo pa že itak za v penzijo...

Upam samo da ne bo šel v F1... Ker je tam vse preveč sterilno za njega :xx:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Star je 25 let in je v motogp dosegel skoraj vse!!! Zdaj lahko kot Schumi zbira naslove z Yamaho in dela dirke "dolgocajtne" - se razume da za njegove nasprotnike..  al pa z Jerremiyem potuje iz moštva v moštvo in probata osvojiti naslove še z Ducatijem Kawasakijem in Suzukijem....  Pol bo pa že itak za v penzijo... 

Upam samo da ne bo šel v F1... Ker je tam vse preveč sterilno za njega  :xx:

LP

kaj dela dirke dolgocajtne???? :fight2: mal se spomni kje je Yamaha bila ko je Vale prestopil k njim/kje pa je sedaj

če je zate to dolgočasno pa preklopi in glej mestece pejton ali pa kako špansko sranje :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal si narobe razumel IBO, ne se razburjat. :)

daleč od tega da bi se razburjal :grrr sam povedal sem...

:D :D :D

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

"Ata" Biaggi si je taco zlomu na supermoto treningu :unsure:

Italian Moto GP maven Max Biaggi (Honda) has suffered a multiple-fracture crash in training, doing damage primarily to his left leg. Expected out of action for up to two months, Biaggi is en route for Lyon, France, where he will undergo surgery Tuesday morning.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

binca, tole bo ze kar za v tema za naslednjo sezono; jo je jure odprl. tukaj pa se lahko se oglasite v zvezi z minulo motogp sezono.

tema se bo pocasi zaklenila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že dolgo ni blo tako zanimive sezone kot je bila letošnja. Vse se je dalo videt: od Rossijevih padcev pa do kawasakijevih stopničk :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!