Skoči na vsebino

Odslej samo še 0,2 promila??


Thundercat

Priporočene objave

še bolj jasno sporočilo kot kaznovanje tistih, ki so za kosilo pojedli solato s kisom (in seveda napihali več ko 0,00) bi prineslo striktno odvzemanje VD tistim ki so naphali čez 1,5 promila in kar se mene tiče bi lahko to mejo spustili tudi na 1,0 - tako ne bi bilo dvoma, da lahko v miru poješ katerokoli hrano ne da boš pri tem razmišljal, ali bo alkotest kaj pokazal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je treba neko stvar raziskovati in odkrivati toplo vodo če se lahko naučite/mo pri drugih--mislim, da alko upliva na ljudi enako neglede na vero ali nacijo. Problem je v hitrosti, objestnosti in ne o količini alkohola.

Tole, da te polcaj ustavi iz ljubega miru in ti še frulico porine je samo znak policijske države in nič drugega. Pejte lovit dirkače in če so zraven še pijani pol v zapor in plačat kazen takoj (prej ne greš ven) in odvzem izpita itd.

Tole udrihanje kdo bo koga tepu če bo pijan vozu je pa čist bv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga lina,

kakor vidiš se pozivom na pretepanje ne odzovem. Vendar je alko v povezavi z nečem, kar Slovencem ne gre v glavo. Da ko se ga nalivajo, sebe zavestno spravljajo v stanje, ko gre kaj narobe na cesti. In meja 0,5 (bravo hočko) je tista notranja meja pogajanj samega s sabo, ki pravi a bi, a ne bi še en pir ... Ponavadi ga. Potem pa na cesto. In ko prevozijo cesto, se zabava prične doma .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ponavadi ga. Potem pa na cesto. In ko prevozijo cesto, se zabava prične doma .....

Takole, ko premišljam koliko prijateljev in znancev mi je vzela cesta.....2 dobra prijatelja in 4 znance.

No pri dveh prijateljih je bil vzrok prehitra vožnja (oba) + neprivezanost pri enem pa pomankanje čelade (drugi)---čeprav bi tudi s čelado enako končal, ker ga je zabilo v osovino avtobusa , krivec pa odvzeta prednost. Vsi trezni a prehitri. Med znanci---hm... ja pri dveh divjanje pod vplivom alkota pri ostalih dveh pa trezno divjanje.

Sem pa ravno zdaj ko je padal sneg imela eno iskušnjo: No peljem se po nespluženi ozki vaški cesti, ki je zjutraj zelo prometna. Peljemo se v koloni (40-50 km/h)z varnostno razdaljo 10-15 m (suh zbit sneg) in kar na enkrat se najde manjak ki prehiteva z okoli 80km/h (omejitev je 50km/h) in se uključuje v prostor ,ki je namenjen varnostni razdalji. Vidljivost slaba pešcev na srečo ni bilo, ker drugače bi morali poskakat v graben. No frajer se ustavi na semaforju in takrat vidim za volanom fotra, ki se mu ni ljubilo vstati 10 min prej in se mu zdaj tako mudi zraven pa šoloobvezni sin. Ta poba ima krasen zgled kako voziti, ker itak je očka najpametnejši in tud če bi zletela s ceste (al pa če bi ga jaz nabasala v rit, ker je drselo in se ni dalo zavirati) bi tastar trdil, da on ni kriv ampak bogvekaj. Prsežem, da če bi me bilo več skupaj bi stopila ven in ga tok usekala po tisti prazni glavi in to samo zato, da otrok vidi, da se ti poleg nesreče (ki jo pač tisto jutro ni povzročil) lohk zaradi brezobraznosti zgodi tudi kaj takega.

BTW-jest ko vozim ne pijem, zaradi mene lohk zakon 0,0. Sem pa včasih (kot študent, ki zaradi nerednih dohodkov ne plačuje kazni) vozila tudi fajn prbita (tako da voziš na en uč ker drugač imaš zamaknjeno sliko)---samo s to razliko, da sem se zavedala svoje nesposobnosti in hitrost je bila temu primerna----počas pa zihr in bolj po stranskih, neprometnih cestah. Pa tut tistega osamelega pešca, ki ob 4 zjutraj sprehaja psa sem vidla in sem mu ustavla če je imel namen prečkat cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO alkohol ne sodi na cesto in konec....

enako velja za objestnost in površnost....

pod nobenim pogojem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj smo tule lepi in pošteni. Saj ne morem verjet. Ma motosvet bi moral biti za zgled celemu svetu.

Samo ko pa gledam kako se TREZNI Motosvetovci pri polni zavesti po cestah vozimo pa lahko rečem samo:bodite malo bolj realni in manj dlakocepski tam ko ni treba. Se umikam iz debate ](za danes) :devil:

@tejki dodajam še: vožnja v stilu Ghost Riderja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!