Skoči na vsebino

enduro film by Enduraš


enduraš

Priporočene objave

evo en film iz domače garaže...

nastopajoči:

jz in moj motor

snemalec:

brat

116MB , cca. 5min

Če se komu da nej pogleda in pove svoje mišlenje... :)

evo link:

enduro

Popravljeno . Popravil enduraš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš, za home produkcijo zelo kvalitetno zrežirano in zmontirano. Upam, da nas še kdaj razveseliš s čim podobnim, na enaki tehnični ravni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem mnenja, da je zelo dobro zrežirano in zmontirano - še posebej uvod in priprave, ter vžiganje motorja. Vožnja me ni preveč imprasionirala, saj vendar nisi profi, bi pa predlagal da bi bilo čim manj vandalizma (kurjenje gume in risanje krogov na travi). Ko se boš naučil kakšen makadamski ovinek dobro počez odpeljati, bi jaz razmislil še o kakšnem počasnem posnetku, ampak spet ne preveč. Mogoče še tole, kader se prevečkrat ustavi na nalepki tvojega sponzorja. Mislim, da je čisto dovolj, če je samo na koncu omenjen (če že mora bit... ja seveda mora bit, saj je dal zraven za motor, ane :) )

Skupna ocena: -5 (odlično)

Le tako naprej.

PS: dobro si se zmenil za prostor za uploadat :) (hitro dela)

Popravljeno . Popravil Jason
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odlično :notworthy: :notworthy: ....sem pogledal...predvsem mi je všeč začetni del...bom doma še z glasom pogledal.....ma svaka čast...lahko bi na AGRFT šu mal pokazat kako se snema....kakšno kamero si uporabu...kdo je snemal.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kdo je snemal.... :OK:

Saj je napisal da njegov brat ... najprej na forumu in se na koncu filmcka pise :D

Lustno narejeno, res, edino ona sponzorska nalepka je malo prevec posiljena notri, pokazes enkrat, pa je ... :)

Kaksna kamera pa je bila uporabljena? En delcek je sneman med voznjo - a si brata peljal ali v eni roki kamero drzal? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gašpter definitivno ima ful dobr filing za kadriranje in montažo.

Miha pa se bo že še nauču pelat tko, da bo ta montaža padla na plodna tla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... hvala vsem za komentarje :)

Snemal je brat z eno digitalno kamero (ne vem kero že-njegovo področje). Ja tip ma res smisel za te stvari , morm rečt :yea2: . Kar se moje vožnje tiče...sevede bi bla lohk bolš in tud vem ,da se znam dost bolš pelat kot sm se v filmu...sam kar je je.

sponzorska nalepka.... ja ta je mogla bit ,ker je bil filmček posnet v okviru večjega filma ,ki reklamira našo firmo.

snemanje med vožnjo... kamera na čeladi... čelada je padalska in se skor ne da dihat v njej :xx:

na AGRFT pa res ne bi nosil tega... :D ...se nama pa ZELO fajn zdi ,da vm je film všeč in sva dobila elan za nove takšne podvige. hvala vm :OK: :)

Mislm ,da bo v bližnji prihodnosti padu en kolesarski film (street) in pol mogoče še kakšen motorističn (pozimi), poleti bo pa ZIHRRRR en motorističen (v njem bo tud cesta... :devil: )

Če koga še kej zanima nej kr praša :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm ,da bo v bližnji prihodnosti padu en kolesarski film (street) in pol mogoče še kakšen motorističn (pozimi), poleti bo pa ZIHRRRR en motorističen (v njem bo tud cesta... :devil: )

Če koga še kej zanima nej kr praša :)

kdaj je avdicija...a rabiš kake zunanje igralce..... :kva1: :kva1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm ,da bo v bližnji prihodnosti padu en kolesarski film (street) in pol mogoče še kakšen motorističn (pozimi), poleti bo pa ZIHRRRR en motorističen (v njem bo tud cesta... :devil: )

Če koga še kej zanima nej kr praša  :)

kdaj je avdicija...a rabiš kake zunanje igralce..... :kva1: :kva1: :yea2:

a se javš ,da me boš snemu medtem ko te jz preskočm :naughty: :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga še kej zanima nej kr praša  :)

kdaj je avdicija...a rabiš kake zunanje igralce..... :kva1: :kva1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treker, kaj naj rečem o filmčku; same pohvale ni kaj! Zelo kvalitetna montaža, zelo kvalitetna slika (najbrž zelo dobra kamera), vožnja bi lahko bila bolj "divja" a za prvič bo v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasen movie. Moramo enkrat nekaj resnega zastavit, zdaj ko imamo tako dobrega montažerja...

V roku parih dni dobite movie by moj bratec& R1 in njegov kolega sicer snemano z digitalnim fotoaparatom (kvaliteta ni nevem kaj a se da gledat) .........v glavnem uporabila sta en "montažerski" "make it easy" programček.....pa pride tudi ok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super s tole naredu :P Upam da mi bo kdaj ratal na to progo pridt, k s kroslo iz Kr.do Lj. je kr mal delč(s kroslo) :devil:

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madonca, kar profesionalno zgleda tole, spoh začetek je hud, žal pa potem same vožnje niso ravno pojem dinamike. Ampak za prvič čelado dol. Pa soundtrack rulz!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tudi jaz sem na hitro malo zmontiral, ni bokve kaj ker ni opreme (poceni digitalka, no pa saj se vidi). video je 35 MB pa ne vem kam bi ga lahko uploadal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!