Skoči na vsebino

enduro film by Enduraš


enduraš

Priporočene objave

Ok tudi jaz sem na hitro malo zmontiral, ni bokve kaj ker ni opreme (poceni digitalka, no pa saj se vidi). video je 35 MB pa ne vem kam bi ga lahko uploadal?

freeweb.siol.net ??? ne vemo koliko prostora ti dajo, ampak pozanimaj se vseeno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je kul zgledal, ko bo več izkušenj, bo tudi vožnja boljša, ne se sekirat (daljši skoki in pristanek na zadnjo kolo, drifti čez ovinke..)

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep filmček ni kej!!! :OK: :OK: :OK:

Nism mogu prej zloudat pa sm si ga šele dons pogledu in morm rečt d res ni slb...sploh zrežiran je zlo fajn pa muzka uzadi pa vse! :yea2:

Sploh začetek lepo narejen :OK:

Ja pa lepo d si spravu v film naše orle in progo po orlami...jst tle bliz namreč žvim in se kr doskat zafuram do proge :devil: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
Objavljeno (popravljeno)

bom zrihtu

Popravljeno . Popravil enduraš
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo posneto.

Sam tam mi je blo malo hecno k se prpravlaš na vožnjo, full vse tak hmmm kak bi reku .....na hard,odpreš pipico za benz in pol sam čakam da potegneš kurbel ven in ga brcneš na polno da žival zarjove......... no ja tam tist eletrični štarter malo pokvari vzdušje :P

saj veš kaj mislim. Drugače pa :OK:

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!