Skoči na vsebino

aprilia 450cc V2 supermoto in enduro SXV RXV 450


batzajla

Priporočene objave

V supermotu je Aprilia SXV zasedla drugo mesto, uspešni v krosu in zaradi dobrih rezultatov se podajajo še v enduro......

......glede podatkov o serijskem motorju še ni konkretnih informacij, čeprav je seriski motor tik pred predstavitvijo...... :OK:

MELK, L’SXV RITORNA SUL PODIO IRIDATO

Sul corto tracciato di Melk lascia il segno la zampata dell’Aprilia Supermotard, tornata protagonista nelle primissime posizioni con una SXV velocissima e capace di dire la sua anche nei prossimi appuntamenti iridati.

Il week-end austriaco della S1 ha riservato la grande prestazione di Max Manzo, con un quarto posto in Gara 1 dopo una frazione costellata di importanti cadute, ed il secondo posto in una combattutissima Gara 2, che ha visto l’incidente ed il grave infortunio a Van Den Bosch. Alla fine è podio per il pilota varesino, preceduto solo dal tedesco Hiemer, alla prima vittoria nel mondiale. Per Fabrice Lecoanet invece un buon ottavo posto, con una grande quarta piazza in gara uno, che testimonia la continua crescita del giovane francese.

Ottime notizie anche dalla S2, che ha visto i piloti Aprilia ben figurare sui veloci curvoni di Melk: per Giraudo il quarto posto in Gara 2 riscatta la difficile prestazione di una prima frazione avara di punti, mentre il podio finale (secondo posto in Gara 1, vittoria in Gara 2) incorona una delle migliori gare della stagione per Frederic Bolley, che ora sale al 5° posto in classifica generale.

Arriva ora la pausa estiva per il Mondiale Supermoto, al quale diamo appuntamento per il 10 settembre sulla pista irlandese di Stormont Castle. Intanto, per tutti i dati sulla gara di Melk, ecco i link ai siti di Youthstream e Supermoto.net

LP! :yea1:

post-4187-1119622834_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govora je blo o 70KM,sam to je mal z rezervo za jemat :hmm:

nism pozorno prebral,to zgoraj velja za 450 V2. o 5.5 pa nič ne vem??razsvetli nas! :OK:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem šel po RSV-jko (rabljeno) v Italijo, sem po naklučju spoznal možička, ki dela v Aprilii (Noale) in po malem sva ostala v kontaktu, no, ko sva se nazadnje pred dvema tednoma srečala v Go. je skrivnostno povedal le sledeče:

1.) Da je prototip baby RSV pripravljen

2.) Da bodo razvili lasten 4 valjnik za klaso 600.

Na vprašanje, ali ne bo V2 v baby RSV oz. kaj spoh bo se je le smejal in dodal, da bomo že vse izvedeli, ko bo nared, da je še skrivnost, itd..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Hm, mislim, da ste moke bo bol mal kruha. Mogoče čez 4-5 let ko bo dojenček postal prvošolček. Pol se bomo pa itak že vsi na elektriko vozil:-)) pa na sončne celice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz katere moke ne bo kruha??

Motor je ravnokar prišel v prodajo, rezultati že doseženi (poglej si prvo stran MotoSveta).....? Kruh in zlato je že, še cekini...... :OK:

Popravljeno . Popravil viggen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz katere moke ne bo kruha??

Motor je ravnokar prišel v prodajo, rezultati že doseženi (poglej si prvo stran MotoSveta).....? Kruh in zlato je že, še cekini...... :OK:

Motor še ni v prodaji in tudi ne bo do poletja :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Mene pa zanima če kdo kaj ve kakšni so ti motorji glede vzdržljivosti in pa vozne lastnosti?

Ka pa kej mešine a crkujejo?

Ce kdo vozi al pa je vozu prosim za odgovore.

Lp Danijel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če kdo kaj ve kakšni so ti motorji glede vzdržljivosti in pa vozne lastnosti?

Ka pa kej mešine a crkujejo?

Ce kdo vozi al pa je vozu prosim za odgovore.

Lp Danijel

Sicer nimam pojma kaj in kako je s temi motorji iz izkušenj, vem pa da so predvidene generealke zelo kmalu. Tako da mislim da je kr dost za vzdrževat... Če se ne motm sem prebral da je pri 20k km predvidena menjava bata...

Nisem pa nč kej siguren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nimam pojma kaj in kako je s temi motorji iz izkušenj, vem pa da so predvidene generealke zelo kmalu. Tako da mislim da je kr dost za vzdrževat... Če se ne motm sem prebral da je pri 20k km predvidena menjava bata...

Nisem pa nč kej siguren

za to zvrst motorjev ni to nič nepričakovanega. so pa baje servisni intervali dokaj dolgi (spet za to zvrst motorjev).

Mislim, pa da ima še nekaj otroških bolezni, vsaj kolikor sem slišal iz enduro chalengov v Labinu letos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motm sem prebral da je pri 20k km predvidena menjava bata...

batov... ima namreč dva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batov... ima namreč dva.

Tako je, se posipljem s pepelom...

Pravzaprav, bral sem v Motosi, če se ne motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

zdravo..mene pa zanima če je kater model od teh dveh ta novih aprilih RXV pa SXV registriran za dva(ima tačke za sopotnika)?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo..mene pa zanima če je kater model od teh dveh ta novih aprilih RXV pa SXV registriran za dva(ima tačke za sopotnika)?

lp

Poglej na kako uradno sliko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serijsko nima, se jih pa, če se ne motim, da našraufat. ne bi pa s tem mopedom lih bejbe na bled vozil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serijsko nima, se jih pa, če se ne motim, da našraufat. ne bi pa s tem mopedom lih bejbe na bled vozil :rolleyes:

no tu me je zanimalu...po slikah sm že vidu da jih nima...itak da nebi usakodnevnu furau dva na motorju ma kdaj če rabiš koga zapelat da mu noge lih ne opletajo ko pr kakih 4kah dol je pa uredi...-

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole mal off topic, pa vseen zanimiv podatek...na Grobniku sem nekoga na SXV 550 nameril izvrstnih 1:44,8 :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkole mal off topic, pa vseen zanimiv podatek...na Grobniku sem nekoga na SXV 550 nameril izvrstnih 1:44,8 :evilgrin:

A si siguren, da si točno štopal? Jst mam podatek, da je pelu hrvaški vice-prvak v supermotu 1,49.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si siguren, da si točno štopal? Jst mam podatek, da je pelu hrvaški vice-prvak v supermotu 1,49.

dva kroga zapovrstjo se je okol tega časa vrtel...tko da edin če NOKIA laže :D čeprov je pomoje kr prov to kar sem naštopal, ker če pogledaš avstrijca s KTM Dukom, se pelje 1:41 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SXV prihaja v modelnem letu 2008 malce dodelan v smislu svoje enduro sestre RXV.

Glavne spremembe:

-možnost spreminjanja Mappinga(izbira full Power ali opcija Traction) kar med vožnjo prego gumba na krmilu

-nova Marzocchi vilica 50mm(prej 48mm)

-podaljšani serv.intervali

-spremenjene luči spredaj-zadaj, rezervoar, sedež....in še nekaj malenkosti

post-1512-1194195674_thumb.jpg

post-1512-1194195688_thumb.jpg

LP Bobo B)

Zanimivo bo izvedeti predvsem kako spreminjanje mappinga vpliva na vožnjo oz. ali je uporabno samo na dirkališčih ki imajo cross odseke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!