Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

here we go again.... :doze:

Ma ne sej ni potrebe. Sam ti k tok rad racunas, pa zracuni, kok manj bi dubu nazaj, ce bi ga odjavu sred oktobra, namest sred septembra. Pol pa dobljen znesek deli s stevilom soncnih dni, v tem obdobju, pa bos dobil koliko te pride en lepo prezivet pozno sptemberski/zgodnje oktobrski dan na motorju?

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe še ena uber debata. :wacko:

Evo moj predlog: če kolebaš, ali odjavit ali ne, lepo z motorjem tam nekje konec septembra ali v začetku oktobra naredi en crash. Sezone bo ostalo še relativno malo, da bi se ti splačalo takoj popravljat, če pa si trenutno še finančno bolj švoh, pa itak ne bo nobene dileme. Boš takoj nalepko dol praskal. :P

In na ta način se lahko še preko cele zime s svojim ljubljenčkom lepo ukvarjaš, ga počasi spravljaš nazaj k sebi in si tako tudi čez zimo pristno povezan z njim. Love is immortal.:P :P :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prebiranju te teme, sem zasledil da je možno prenesti bonus iz avta na motor.

Pa sem vprašal danes na zavarovalnici Adriatic pa so mi dejali da prenos bonusa ni možen in da začnem iz pozitivne ničle.

Pri avtu imam 50% bonus, kako lepo bi bilo tudi pri motorju. Ima kdo kakšno drugačno informacijo, da se mogoče to razlikuje od zavarovalnice do zavarovlanice, ali je enotno za vse.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moji "zli" komentarji pa so leteli ne na samo odjavljanje, pač pa bolj na tiste "tapametne" na forumu, ki se vedno oglašajo, nabirajo pa le število objav, ne pa kilometrov, s katerimi bi svoja veleumna mnenja tudi podrepili... (pa nimam zdajle nikogar konkretno v mislih, si pa verjetno tudi sam opazil da je število danih nasvetov tu obratno sorazmerno s številom prevoženih kilometrov. jebiga.)

Jst nardim eno objavo na 15 kilometrov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem vprašal danes na zavarovalnici Adriatic pa so mi dejali da prenos bonusa ni možen in da začnem iz pozitivne ničle.

odgovor imaš na dlani.... .)

klub temu jih javno vprašaj, kako to, da poznaš ljudi, ki imajo 50 % popusta pri registraciji in imajo manj časa motor kot ti.... :fredy:

vse se da, če se pozna.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugac pa itak ne uporabljamo vsi motor za iste namene. Zato imamo tudi svoje razloge, da motor odjavimo oz. ne odjavimo. Strinjam se z motobaby, da za njen nacin voznje, razmere niso vec varne. Z razliko od nje jaz uporabljam motor v vecini primerov, za prevoz na fax (da se mi ni treba guzvat) in to lahko pocnem tudi pozimi. TC naprimer nima kje imeti parkiranega motorja v LJ, zato se mu seveda ne splaca.......100 ljudi, 100 razlogov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabla sm poudarit, da moj mož še nekaj časa ne bo odjavil motorja; čist tko, za vsak slučaj :whistle: ; tko da ni še vse izgbuljeno, a ne Brihta :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a brihta je tvoj mož  :eek:

saj vem

:topic:

:slap: Brihti je bil namenjen del, da še ni vse izgubljeno :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovor imaš na dlani.... .)

klub temu jih javno vprašaj, kako to, da poznaš ljudi, ki imajo 50 % popusta pri registraciji in imajo manj časa motor kot ti.... :fredy:

vse se da, če se pozna.... :)

:lol1: :lol1: :lol1: Sploh še nimam motorja :lol1: :lol1: :lol1: do konca tedna upam da bo.

Pa razmišljam če bi ga potem spljoh registriral in zavaroval, ker je pač konec sezone.

Na adriaticu mi je dejal da sploh ni možen kasko in AO+. Razen če imaš pri njih vse zavarovano od hiše do življenskega... pač rizična skupina in se tega izogibajo kot hudič križa.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nikjer nisem napisal da govorim o prvih x na seznamu.. seznama sploh nisem poznal preden ga nisi napisal. napisal sem da tisti, ki neradi vozijo, radi tipkajo. in to na splošno in my not so humble opinion velja. ne gre za nevemkakšne analize, ampak za splošni vtis....

aja, pa še to... taisti radi napišejo da "letos le 500 km zaradi pomanjkanja časa" ;)

pa bodi dovolj  :naughty:

Gre za tvoj osebni, ne pa "spošni" vtis... Verjetno ta tvoj vtis basira na tem, da sam ne pišeš veliko, voziš se pa ogromno... :OK:

Lahko pa predlagamo omejitev dostopa do foruma tistim, ki se ne vozijo toliko, kot ti, ali "povprečno dosti"? A čmo rečt da lahk vsak na 10 prevoženih kilometrov eno objavo napiše?

sicer pa - sam kolebam med odjavo sedaj ali pa bolj proti koncu leta... Januarja se ne mislim več vozit, mi je mrzel zrak med motoriranjem preveč neprijeten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa - sam kolebam med odjavo sedaj ali pa bolj proti koncu leta... Januarja se ne mislim več vozit, mi je mrzel zrak med motoriranjem preveč neprijeten.

a pol se 2. 1. 2006 ne gremo pelat :? ...pa na pico tja h Škofji Loki :?

jest bom odjavla samo ce mi zmanjka dnarja za položnice...

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri prebiranju te teme, sem zasledil da je možno prenesti bonus iz avta na motor.

Pa sem vprašal danes na zavarovalnici Adriatic pa so mi dejali da prenos bonusa ni možen in da začnem iz pozitivne ničle.

Pri avtu imam 50% bonus, kako lepo bi bilo tudi pri motorju. Ima kdo kakšno drugačno informacijo, da se mogoče to razlikuje od zavarovalnice do zavarovlanice, ali je enotno za vse.

lp

Če imaš kupone od avta pri triglavu pejdi z njimi do slovenice in ti bojo zrihtali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se da spet deponirat tablice.

Ko sem prišel odjavit motor, mi je prijazna gospa ponudila, da mi deponira tablice za pol leta. Vprašal sem jo, če ne gredo po novem tablice v uničenje, pa je rekla, da se "uni tam gor" vsakih 5 minut drugače zmislijo. :wacko:

Ne vem če so že povsod obveščeni, v Kranju pred Merkurjem se v glavnem da deponirat tablice. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po številu postov se izkušenost motorista meri ja...  :OK:

:grrr

ja, po številu postov v "Vtisi z dnevnih voženj", "GolicA", "Kačje ride", "Marija reka" in podobnih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odjavil 100% ne bom...

sam... a rabm ketne v kufru za pozim?.. mam namreč letne gume... :hmm:

Jurij,če voziš Dunlop D220, maš letno zimski profil :lol1: , ne rabiš ketn :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!