Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

Odjavil danes :cry:

Obračun: Odjava 2.240,00sit

Nazaj dobil:51.000,00sit

Drugo leto prijava???cca 2.240,00

tablica 1.800,00 sit,........nova prometna????

meni se isplača :yes:

Ps: Aprila se znova vidimo!!! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odjavil motor.

Stroški: 0 SIT :)

Vrnil sem samo nalepko, da sem dobil potrdilo za na zavarovalnico, prometna in tablica sta mi ostali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno se da spet deponirat tablice.

Ko sem prišel odjavit motor, mi je prijazna gospa ponudila, da mi deponira tablice za pol leta. Vprašal sem jo, če ne gredo po novem tablice v uničenje, pa je rekla, da se "uni tam gor" vsakih 5 minut drugače zmislijo.  :wacko:

:? kr naprej neki "delajo"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odjavil motor.

Stroški: 0 SIT :)

Vrnil sem samo nalepko, da sem dobil potrdilo za na zavarovalnico, prometna in tablica sta mi ostali.

Ne morem verjet! :OK: Da bi se to dalo naredit v Sloveniji, pa to je pravljica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj odjavil motor.

Stroški: 0 SIT :)

Vrnil sem samo nalepko, da sem dobil potrdilo za na zavarovalnico, prometna in tablica sta mi ostali.

Kako za vraga so ti dal potrdilo,če si vrnil nalepko ? :hmm: Nekdo se je orng zajebu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah ta država :angry: .....sej ne veš kaj je prav in kaj ne.....

--eni moramo dat tablice v uničenje, hramba tablic ni mogoča

--eni lahko hranijo tablice kar zastoje, ampak moped vseenop odjavit

-- eni dobijo samo potrdilo, da dobijo denar nazaj, tablice mu ostanejo, ravno tako prometna ( pa da ni poštemplana-odjavleno-)

in to vse v tej naši prelepi majhni sloveniji....... :BUA: še dobro da smo tako mali, že pri sedajšni velikosti imajo tokilo problemov....

PS: dejmo narest en spisek "poslovalnic" , kje se najbol splača odjavlat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako za vraga so ti dal potrdilo,če si vrnil nalepko ? :hmm:  Nekdo se je orng zajebu  :grim

Ne ni se zajebo.Potrdilo dobiš ,če še imaš nalepko.Ne vem zdaj točno od kdaj(konec aprila)ni blo več nalepk.Ni mi pa jasno kako je lahko obdržo tablico. :hmm: :slap: svašta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu se reče slabo usposobljen in neučinkovit kader ... Bürokracija naj bi bila enotna in univerzalna ter predvsem uniformna storitev za državljane - namesto tega pogosto zaradi slabe realizacije in nerigidnosti povzroča razlike in negodovanja ...

Ergo je nepotrebna :)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu se reče slabo usposobljen in neučinkovit kader ... Bürokracija naj bi bila enotna in univerzalna ter predvsem uniformna storitev za državljane - namesto tega pogosto zaradi slabe realizacije in nerigidnosti povzroča razlike in negodovanja ...

Ergo je nepotrebna :)

Ob vsej hipertrofiji zakonov, aktov, podzakonskih aktov, predpisov, navodil, dopolnil, dopolnilnih navodil....ki se v ministrstvih in njihovih organih producirajo tedensko, ljudje v upravi enostavno ne zmorejo več slediti. Verjemi. Profesionalno sem " v teh vodah"...in razlike od Upravne enote do UE so nenormalne ravno zaradi tega. Po mojem mnenju ne gre za (ne) usposobljenost uslužbencev (tu in tam seveda tudi) ampak priti v službo pa najprej pogledati, če za neko zadevo še velja isti obrazec, kot prejšnji dan, je pa malo "tumač". :angry2:

E-Uprava naj bi to rešila....

pajadepress :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni se zajebo.Potrdilo dobiš ,če še imaš nalepko.Ne vem zdaj točno od kdaj(konec aprila)ni blo več nalepk.Ni mi pa jasno kako je lahko obdržo tablico. :hmm:  :slap: svašta

Isti kurac drugo pakovanje :SS vrnil nalepko in tablico, ki gre v franže in ne bo imel nobeden H3-00več! :slap: Ampak jim je*o m***r vsako leto bom imel novo tablico. :kva2: denarja jim ne bom pustil tam. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odjavit? nikoli več!!! vsak mora enkrat to probat, očitn nisem izjema...toda povem vam, to s ne bo več zgodilo...je prehudo!!! :cry:

No, po šestih sezonah, bom letos prvič probal :)

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, po šestih sezonah, bom letos prvič probal :)

Pozdrav od Roberta

Že zdaj se mi smiliš... :friend1:

Sam pomisl na kak lep zimski dan,ko motorin v garaži kar trepeta od želje,da bi dobil malo svežega zraka v air box... :krneki:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pomisl na kak lep zimski dan,ko motorin v garaži kar trepeta od želje,da bi dobil malo svežega zraka v air box

:yes: ....zaradi tega jaz ne odjavljam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že zdaj se mi smiliš... :friend1:

Sam pomisl na kak lep zimski dan,ko motorin v garaži kar trepeta od želje,da bi dobil malo svežega zraka v air box... :krneki:

:devil:

:yes: ....zaradi tega jaz ne odjavljam

Te teme ne bom več bral :devil: :D

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odjavit? nikoli več!!! vsak mora enkrat to probat, očitn nisem izjema...toda povem vam, to s ne bo več zgodilo...je prehudo!!! :cry:

:SS pof..na država samo to rečem :SS :SS :SS

tablica na uničenje pa spomlad sem novo kupu :eek: :eek: :eek:

da jim jebem sve po spisku od predsednika države pa na dol :SS :SS :SS :SS

prekleto bom premislu če ga spomlad sploh registriram :grrr

samo gassssssssa pa naj se jebejo :SS :SS :SS

Popravljeno . Popravil advokat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleto bom premislu če ga spomlad sploh registriram :grrr

samo gassssssssa pa naj se jebejo :SS  :SS  :SS

A upaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zlo zanimiva tema za tko smešno državo v kteri živimo :worship:

Pa še moje izkušnje, glede na to, da sem motor odjavil danes: :(

Na upravni enoti odjava 860 SIT- tablica, ki sem jo kupil pred mesecem in pol pa na uničenje ( noro???) :wub: :wub: :wub:

Tiskarska napaka- se opravičujem: :whistle: :whistle:

Odjava = 850 sit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!