Skoči na vsebino

Odjaviti iz prometa ali ne?


zviz

Priporočene objave

cestnino ponavadi placam na banki, ki je v stavbi upravne enote, mi potrdijo poloznico, ki mi jo zatem prijazna gospa vzame in pripne k registracijski poli; ko sem jo opozoril, da rabim potrdilo, mi sicer izdajo listek, kjer piše, kaj vse sem placal (cestnina, taksa,formular,..), vendar s tistim listkom na direkciji za ceste ne mores nic:( samo potrdilo o placilu, pravijo! neslednje leto sem si poloznico fotokopiral, pa sem celo dobil cestnino nazaj, sicer samo za dve pivi, ampak iz principa sem vseeno vlozil zahtevek; zadnji cas je, da bomo ze enkrat lahko registrirali motorje tudi po mesecih, ali pa celo nosili tablice iz enega vozila na drugo, kot je to praksa marsikje na zahodu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Višina povračila zavarovanja je baje odvisna tudi od tega, v kateri zavarovalnici imaš zavarovan motor. Pri Triglavu je menda vse v redu, pri Adriaticu pa ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri triglavu ni problemov, me pa zanima zav. maribor: nekje sem slišal, da če imaš zavarovanih več motorjev ( tudi oldtimerjev) ti dajo nekakšen popust. ali kdo ve kaj o tem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš overjen oldtimer (avto ali motocikel), certifikat zveze za stare avte in motorje, čisto uradnega naziva se ne spomnim, potem imaš pravico do posebnega, nizkega, zavarovanja.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pri triglavu ni problemov, me pa zanima zav. maribor: nekje sem slišal, da če imaš zavarovanih več motorjev ( tudi oldtimerjev) ti dajo nekakšen popust. ali kdo ve kaj o tem.?

zav. maribor naceloma ne daje popustov, vendar je vse odvisno od tvojega zavarovalnega agenta. ce hoce ti sigurno lahko da kaj popusta in to je pri vseh zavar. isto. ampak pomoje delajo to samo firmam ki imajo dosti avtov ali motorjev. dvomim da bi privatnim dali razen ce bi res imel 20 motorjev.

oldtimerji pa imajo povsod VELIKE popuste ker to predpisuje zakon.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oldtimerji pa imajo povsod VELIKE popuste ker to predpisuje zakon.

---------------------------------------------------

IN JAZ BUTEC SEM GOSPODIČNO ZA ŠALTERJEM OPOZORIL....DA MOJ MOTORČEK NI LETNIK 1900.

Čist prou mi je....kolk bi meu popusta...ajajajjjjjjjj.

Zmanjšajmo število nesreč na cesti....vozimo po pločniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej klimbra,spljoh ti ne upam oporekati.... oldtimer letnik 1900....KAAAAKSEN popust bi to BIIIIILLLLL!

-------

What part of NO don´t You understand?

Uredil - Ice on 02/11/2001 21:33:59

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Višina povračila zavarovanja je baje odvisna tudi od tega, v kateri zavarovalnici imaš zavarovan motor. Pri Triglavu je menda vse v redu, pri Adriaticu pa ...

...tudi....

Vsaj vse je slo kot po maslu, samo denar mora se priti (mogoce je ze, ampak ker sonsim svojo rit na obalah Floride, niti ne vem in me trenutno se niti ne zanima...)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, fantje, danes tak lep dan, vi pa odjavljate motorje.AJAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep robert....taaaaaaaaaaaaak lep dan........0°C ob sedmih zjutraj....mmmmmmm

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

yep robert....taaaaaaaaaaaaak lep dan........0°C ob sedmih zjutraj....mmmmmmm

Hja fantje, kaj sem vam jaz kril, da živite bogu za leđima.

NO malo heca, sam na našem koncu je bilo ob 11.30 18°C ob 15.30 ko sem se vrnil iz potepa, pa okoli 15,16°C, tako, da ob primerni opremi nobenih problemov in ozeblin. Prevozil sem približno 230 km brez ustavljanja v kakšnih kafičih zaradi mraza.

O poledeneli cesti ne duha in ne sluha.

Motoristov na cesti pa kot mrčesa. Tako, da Ice in Easyrider lahko trdim "zelo lep dan", ki ga bi bilo greh izpustiti iz rok.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert!!!!!!!!

Sam , ko bomo pa mi imeli sneg,pa kidali in se borili za očiščena parkirna mesta....hahaha...takrat pa nam boš tiFOUŠŠŠŠŠŠ

Triumph....za vaše telo in vašo dušo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Robert!!!!!!!!

Sam , ko bomo pa mi imeli sneg,pa kidali in se borili za očiščena parkirna mesta....hahaha...takrat pa nam boš tiFOUŠŠŠŠŠŠ

Mogoče delno res, vendar to foušerijo bom rešil tako, da bom v času snega šel skupaj s prijatelji na lokalni grič Čaven in tam bomo počeli vse sort vragorij.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ma, bom vam dal jaz dodatno trošarino po nagi riti.

Pozdrav od Roberta

TO MI DELIIIIIII....ampak nežnooooooooooo

Klimbra....samozavest serijsko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

TO MI DELIIIIIII....ampak nežnooooooooooo

.....in po moznosti naj to dela zenska roka....

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

.....in po moznosti naj to dela zenska roka....

Se zelooooooo strinjam. Jaz vas sigurno ne bom, ker ne spadem med tiste, ja no saj veste.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!